Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość vouga
Kurczę te plamienia są mega stresujące ;/ ja mam jakąś obsesję bo co jakiś czas sprawdzam czy wszystko ok. Dzisiaj miałam smaka na placki ziemniaczane i kapustę kiszona hehe chyba będzie drugi synuś. Od słodkiego mnie odrzucilo za to kwaśne ummm uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o plci nie decyduje to czy masz ochote na slodkie czy slone.. ze niby dziewczyny lubia slodycze a faceci kwasne ogorki ta jasne- zabobony sredniowieczne. o plci decyduje facet a w zasadzie pleminiki jesli do jaja dotrze plemnik X to bedzie dziewczyna a jak plemnik Y to chlopak..... eh co wy w szkole robiliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu bacznie uważający na wszystkie pierdoły o których gadamy może się podpisuj co czy się wstydzisz swoich głupich wypowiedzi? Za lekcje biologi dziękujemy ale nie czepiaj się zabobonów które się przewijają od wieków i są po prostu zabawne. I tu nie chodzi o to jak to się dzieje ze na swiat przychodzi chłopczyk albo dziewczynka tylko żeby zgadnąć płec po swoich dolegliwościach. My w tych czasach mamy łatwiej bo możemy już to wiedziec w polowie ciąży a nasze babcie przy porodzie się dowiadywały dlatego takie obserwanie ciała spowodowały różne teorie i tak zwane zabobony. Czy coś w tym złego? Raczej nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
cześć dziewczyny; czytam forum od samego początku; też będę marcową mamusią :); termin mam na 22.03; to jest moja trzecia ciąża, ale to będzie drugie dzieciątko; pierwszą ciąże poroniłam; moja córka ma już 5 lat i teraz się zdecydowaliśmy z mężem na drugie :) ja też się schizuje... łykam duphaston od czwartego tygodnia ciąży, ale dziś pojawiło mi się plamienie :( moja gin na urlopie, ale dała mi numer tel. do swojej koleżanki i ta pani dr kazała mi zwiększyć dawkę duphastonu z 2x1 na 3x2 i mam leżeć, ale się martwię i tak chciałam się tym z Wami podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Tez zauważyłam gościa który każda "nieścisłośc" wyłapuje hihi tak jak u mnie np z rozmiarem pęcherzyka gość pisał , ze jak to moje dziecko ma 8 cm hihi albo z lekami. Gościu drogi czytaj ze zrozumieniem :) czy to któraś z was taka tu uważna a boi sie przyznać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam goscia podziwiam, sama nie pamietam co wczesnij pisalam a co dopiero pamietac co kazda z was dokladnie pisala :) zwlaszcza ze jest nas sporo :) na poprzednim forum zaczelam dobrze kojarzyc wszystkie dziewczyny dopiero kolo 28 tygodnia. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość się ewidentnie nudzi i tylko czycha na okazję gdzie by tu komuś coś wytknąć szkoda tylko że ma straszne problemy z czytaniem ze zrozumieniem chyba musimy po prostu olewać złośliwe docinki osób bez podpisu :D Witaj nowa marcowa mamo tu każda z nas ma jakieś perypetię więc nic się nie krępuj i pisz co Cię boli i trapi a co uszczęśliwia, jesteśmy całkiem fajną i dość kameralną grupką i mamy w planach się wspierać do rozwiązania i zapewne jeszcze dłużej bo kto inny będzie chciał sluchać o zielonych kupach, kolkach itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
dziękuję za ciepłe przyjęcie; ja lubię czytać, ale nie wiem jak będzie z pisaniem bo tego nie lubię :( ale postaram się dawać znaka co tam u mnie :) jak na razie przeleżałam całą sobotę, no i jest efekt - plamienia od popołudnia nie ma, to dobrze bo ja chce iść w poniedziałek do pracy, a nie na L4; te plamienia to moja wina, tak dobrze się czułam, że zaprawiłam wczoraj 20 słoików ogórków kiszonych :( głupia jestem, w poprzednich ciążach miałam problemy to teraz się łudziłam, że będzie lepiej, niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Minorka witamy w naszym klubie;) Dzisiaj jestem zmęczona pomimo że mama i siostra ogarnęły dom to starałam się trochę im pomóc. Niby nic takiego nie robiłam a tak mnie bolą nogi. Mąż się śmiał że już jestem za ciężka. Miałam nie jeść kolacji ale mężuś robi grilla więc chyba się skuszę. Soulija też się zastanawiałam kim jest osoba która tak skrupulatnie analizuje nasze posty i bez sensu komentuje :/ no cóż takim trzeba współczuć hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscNadzieja
Hej dziewczyny fajnie ze po wizytach wszystko ok:) pewnie sie troche uspokoilyscie:) U mnie tak jakby dzis lepiej jelsi chodzi o mdlosci ale z ato upal mnie totalnie oslabil. Dopiero popolidniu wyszlam z malym na spacer na kocyk do parku:) potem on usnal a ja posiedzialam na.lawce:) Mam pytanie do dziewczyn ktore nie zdazyly wrocic do pracy po macierzynskim albo znaja sie na takich sprawach. A mianowicie jak wyglada przebywanie od razu na l4? Przechodzi sie spowrotem na 100%? Po porodzie przysluguje kolejny macierzynski czy trzebaisc na bezplatny wychowawczy skoro noe wrocilo sie do pracy na pol roku chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny powoli przechodza mi mdlosci :) ale sie ciesze. Mam pytanie, podobno mozna teraz z krwi poznac plec dziecka? czy zna sie ktos z was na tym? Ewentualnie jak to badanie sie nazywa i koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Ja tylko widziałam na allegro test na płeć dziecka od 6 tc za 120 zł ale to jest test z moczu taki jak ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija pierwsze slysze o takich badaniach :)) Nadzieja, ja nie zdarzylam wrocic. Mi rodzicielski skonczyl sie z poczatkiem lipca. Potem wypisalam wniosek o 2 mc urlopu wypoczynkowego, do konca sierpnia. Mialam wracac ale przekalkulowalam to i raczej mi sie nie oplaca. Dostalam zwolnienie od 30lipca i juz je wyslalam do pracy. Bede dostawac teraz te 100procent a potem normalnie macierzynki i rodzicielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam ze trzeba wracac do pracy na jakis czs zeby potem miec macierzynski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja o tych badaniach gdzies wyczytalam Ale myslalam , ze to takie robione w Laboratorium a nie kupne typu "zrob to Sam". Musze sie pochwalic , zaczelam 10 tc i mdlosci mi przeszly :) nareszcie czuje sie lepiej. Schudlam 4 kilo co akurat jest dobre w moim przypadku. Teraz musze uwazac by nie przytyc :) w piatek do Polski i juz mamie zamowienie na obiadek zrobilam. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ Nina69________29.03____45 l._____???____3 ciąża_____Bielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Hej babeczki. Tak mnie meczyli ze poszlam na plaze i leze w cieniu za parawanem. Morze ma duże falee to nie czyje wogule tego upału. Planienia sie ulotniły i jak wracam to zrobie betke zeby sprawdzic czy ciaza napewno sie rozwija bo wczoraj wieczorem mialam wrażenie jakbym miala normalnie okresu dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
a mi mdłości znów wróciły, wogóle nie mogę się z łóżka podnieść. próbuje zjeść bułkę z masłem i znowu brązowe plamienie się pojawiło, staram się nie panikować, może to przez stres już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej, Evela pisałaś że jesteś we Władysławowie to może byłaś wczoraj na koncercie weekendu ;) moi znajomi właśnie tam są. A 5 sierpnia ma być Cleo nie wiem czy lubisz ta muzykę ;) my też tam mieliśmy być ale mi lekarz zabronił :( . Uważaj na siebie. Sama bym sobie tak wieczorem nad brzegiem morza posiedziala. Może we wrześniu jak ciąża będzie w miarę bezpieczna to zapytam lekarza to może też wyskoczymy na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Własnie mam pokój blisko ocean parku gdzie odbywaja sie te koncerty ale ja po całum dniu jestem taka zmeczona ze nawet nic nie slysze i spie jak zabita. Woda jest taka zimna ze nie da sie do kostek nawet wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
evela92 a Ty na te plamienia brałaś leki? lekarz nie kazał Ci leżeć? ja już sama nie wiem co mam robić; mąż wczoraj i dziś przez cały dzień w pracy; dziecko do końca sierpnia na wakacjach i siedze taka sama w domu i już mam dość wszystkiego; ciągle tylko zaglądam czy nie mam znowu plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Ja biore luteine tylko ze juz od początku cyllu. 25dc wyszly mi dwie kreski z czego jedna leciutka i bralam ją dalej. Pierwszo plamke mialam w dniu kiedy miala bym miesiączke i pare razy przy aplikowaniu tabletli w ostatnich dniach. Lekarz nie kaza mi zwiekszc luteiny ani leżeć. pecherzyk jest ale nic więcej nie było widac i betka minimalna co OM była 20 czerwca. Stwierdził że szanse są małe ale nie dzwigam nie mecze sie. Mdłości przeszly I boję sie ze gdy zrobię w środę betke to wynik będzie mniejszy niż był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Lekarz własnie mówił ze jak są miłości i jakieś bóle to jest oki ale własnie juz ich brak. Dziewczyny pocieszają mnie ze zmiana klimatu i otoczenia na to wpłyneła ale jest mi smutno przez to niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
evela92 ja OM miałam 15 czerwca, test robiłam 13 lipca i od razu miałam dwie kreski, zaraz 14 lipca byłam na wizycie, ale nic nie było widać bo za wcześnie, żadnych badań nie robiłam, jedynie co to dostałam duphaston i brałam 2x1, na kolejnym usg byłam 23 lipca i było widać dopiero pęcherzyk, ale nic więcej to był wtedy 5tc i 3 dni; ja chodze normalnie do pracy - prace mam fajną i nie chce iść na L4, ale wiem, że teraz w piątek przesadziłam bo po pracy poszłam z mężem na zakupy, a potem zaprawiłam 6kg ogórków, jak kładłam się w piątek spać to było ok tylko plecy mnie bolały, rano się obudziłam to już plamienie było; moja gin jest na urlopie i wyzyte mam mieć dopiero 18 sierpnia; dzwoniłam do innej lekarki i ona kazała mi zwiększyć duphaston na 3x2 i dodatkowo zażywać magnez z wit. B6 i leżeć; już mam dość leżenia, ale teraz dodatkowo mam ból pleców :( co do mdłości to troche ich jest, ale bez przesady, no ale nie wymiotuje; moja gin mówiła, że jak są mdłości to dobrze, bo to znaczy, że dzidzia rośnie, ponad to mam bardzo tkliwe piersi; nie wiem co o tym wszystkim myśleć; aha-żadnych badań bety nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Bedzie dobrze dziewczyny, nie zamartwiajcie sie. Przestalam wymiotowac Ale od jakiegos czasu mam wrazenie dusznosci , jak bym cos na plucach miala i wrazenie, ze musze odkaszlnac :/ sama nie Wiem co to i czy to od ciazy? Jutro ide krew oddac do badania to pewnie i karte ciazy bede miala. Dowiem sie tez o koszt prenatalnych badan, pewnie bedzie bardzo drogo wiec w Polsce zrobie w przyszlym tyg. Ale kiedy to usg dokladnie sie robi? 10+/11tc czy 11+/12tc? Chce zrobic Jak najwczesniej w razie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jestem w szpitalu od piątku z powodu tych wymiotów. Po kazdym piciu i jedzeniu, nie mialam i nadal nie mam sily chodzic, stać, siedzieć. Jest nieciekawie, ale z dzidzia wszystko ok, w piatek wielkoscia odpowiadala 8t.c. a byl 7t.4d. Ciąży. Wiec jest dobrze. Chcialabym przestać wymiotowac i czuć sie w koncu chociaz "na chodzie" :( ; ( Ktos pytal o astme, ja mam, ale sie nie leczę. Pozdrawiam Was wszystkie :) mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Hej.Mi tez jakby minimalnie przechodzily te mdlosci. Przedwczoraj zaczelam 9 tc. Wiecie na co dzisiaj mialam smaka? Na kanapke z bulka i... mielonka. Maz podlecial do sklepu, bo bym nie wytrzymala. Normalnie nie jadam takich rzeczy, nawet ich nie lubie. Ja na szczescie plamien nie mialam, mam nadzieje, ze tak zostanie. Wspolczuje szpitala, bylam w 1 ciazy z wymiotoami, wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie wpisywac usilnie do tabeli nine !! jak ktos wie i czyta watek to wie ze niestety nina w ciazy juz nie jest ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
przepraszam to wyzej to ja. troche nie potrzebnie sie zirytowalam ale drazni mnie " gosc" wszystko wiedzaca alfa i omega psia kosc - dziewczyny jak znosicie upaly? my sie dzis rodzinnie piknikowalismy z mezem i synem - kajaki, rzeka, plaza booosssko. tylko moja mama rece zalamywala ze male dziecko (3 latek) ja w ciazy i kajaki :D bylo cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×