Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ladyFox
Jej Czupryna - biedna ty.. przytulam i mam nadzieje ze cie postawia na nogi bo jak tak bedziesz miala przez 3 miechy to masakra-trzymam kciuki zeby mdlosci minely!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
a ja jutro na usg, może będę mądrzejsza i spokojniejsza... aż się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Pozdrawiam z Karkonoszy. Niby góry nie duże , ale i tak nie mam siły. Jak już sie rano obudzę to jestem zmęczona. I tak w kółko. Mój 3 latek za to szczęśliwy. Bardzo lubi takie wyprawy, tylko mama nie w formie. No i te wymioty. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
My dzisiaj w domku trochę chlodzilismy się w basenie Ale tak ok 17 się ochlodzilo i teraz aż jest przyjemnie. Kolejny raz patrząc na kochaj i tańcz płakałam. Taka beksa się zrobiłam po pierwszej ciąży i tak mi zostalo. Podziwiam za wyprawy w góry. Pełen szacun. Przez te dwa dni co leżałam plackiem to się taki leń zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Zapomniałam dodać ze mocno trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę. Midorka daj znać i 100 % pozytywnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Hej. Zastanawiam sie czemu ale nie mam juz parcia na siusiu co pij***ardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Oo hehe zrobili cenzure w słowie piję bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, gratuluję z całego serca! Tu mama lutowa 2012 i majowa 2014. Chciałabym zaprosić Was do lektury bloga ekspercko-rodzicielskiego www.mataja.pl Piszemy o ciąży, porodzie i rodzicielstwie z perspektywy osób profesjonalnie zajmujących opieką nad ciężarną i małym dzieckiem, czyli położnej, dietetyka i neurobiologa. Jesteśmy też mamami więc do profesjonalnych porad dorzucamy te bardziej życiowe. Zapraszam do lektury, dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami, zadawania nam pytań i śledzenia na facebooku by zawsze być na bieżąco. Dziś np. wpis o tym jakie objawy mogą Was zaskoczyć w połogu a tekście odnośniki do innych tekstów które warto przeczytać jeszcze w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Kilka dni mnie nie było, a już tyle nowych dziewczyn! Fajnie!! Ja spędziłam weekend festiwalowo w Katowicach. Postanowiłam korzystać z faktu, że czuje się dobrze. Mam już za sobą objazd po Warszawskich przychodniach przyszpitalnych i muszę Wam powiedzieć, że to jest koszmar. Wszędzie nie mają wolnych miejsc albo dają pierwszy możliwy termin wizyty na październik!! Oczywiście nie ma możliwość wyboru lekarza. W przychodni przy szpitalu Świetej Zofii dano mi do zrozumienie, że istnieje jakaś nieformalna lista oczekujących na miejsce więc nie mam co liczyć na usługi w ramach NFZ, za to zapraszają do skorzystania z opieki odpłatnej. Phiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Ano to bylo do przewidzenia , panstwowa opieka medyczna, polityka pro rodzinna to slogany puste. Bylam ostatnio zapisac sie do okulisty - panstwowo wizyta na listopad, prywatnie tego samego dnia na. Godz 18 :D zgadnij co wbralam? I co wybieral kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Cześć dziewczyny. Ja właśnie wróciłam do szarej rzeczywistości po weekendzie w Bieszczadach. Wycieczkę organizował znajomy, który jest wprawionym miłośnikiem wspinaczki górskiej i jak się okazało zaplanował bardzo forsowne trasy. Robiłam często przystanki, z jednej trasy z ukochanym zawróciliśmy po 1/4 trasy, gdy tylko dowiedzieliśmy się, że mamy przed sobą jeszcze 20 km z ciężkimi podejściami. Nigdy w górach nie szłam na łatwiznę, ale teraz trzeba było odpuścić. W górach czułam się świetnie.Pomimo ogromnego zmęczenia brzuch mnie nie bolał w ogóle, jednak w samochodzie w drodze powrotnej dostałam silnych bólów podbrzusza i krzyża. Teraz się trochę boję, czy nie zrobiłam maluszkowi krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
No tak, w sumie problemy są z każdym specjalistą więc naiwne było myślenie, że przy prowadzeniu ciąży będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
wesolka to faktycznie masz powrót do rzeczywistości. Z wakacyjnego oderwania do zamartwiania się o ciążę :-) Odpoczywaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Z odpoczynkiem ciężko. Siedzę w pracy do 19:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie! Jak samopoczucia? Ja dzis bylam na pobraniu krwi na chyba wszystkie choroby swiata , naczytalam sie i Teraz sie boje :/ tu jakies zapalenie watroby, HIV , chlamydia etc. Kurde przezywaja mi , ze ksiazeczki szczepien nie mam ( przychodnia gdzies zapodziala) Ale co tam. Prenatalne robie w Polsce bo tu minimum 200€. Mam pytanie Nina69 nie jest juz w ciazy? Cos mi umknelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Witam. U mnie nadal deszczowo. Przynajmniej nie ma upałów. Nina była na badaniach i spadła jej beta hcg ale tylko tyle pisała i więcej się nie odezwala ;( wesolka po pracy rozluzniajaca kąpiel i odpoczywaj :))) dziewczyny ja w dalszym ciągu mam tylko lekko tkliwe piersi w nocy siusiam 2,3 razy a tak to NIC. Wydaje mi się ze za dobrze się czuje takie to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
vouga też się stresowałam, tym że nie mam właściwie żadnych objawów. Na początku było jeszcze ogromne zmęczenie, a teraz i to minęło. Mam tylko lekko bolące piersi i często biegam do toalety. A dziewczyny tutaj okropnie się męczą z tymi mdłościami. Cóż widać my tak mamy i już. Chyba trzeba zacząć się tym cieszyć, a nie doszukiwać czegoś podejrzanego. Ja jak 2 tyg temu zobaczyłam bijące serduszko to trochę się uspokoiłam i teraz staram się korzystać z tego dobrego samopoczucia bo jeszcze tyle miesięcy przed nami i różnie może byc :-) Co do tzw. głupich zabobonów to już kilka razy usłyszałam, że skoro dziecko w kość nie daje to będzie chłopak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Dokladnie takie same zabobony co chwila slysze .. mam bezobjawowa ciaze, nie wymiotuje i jestem aktywna to bedzie chlopak bo na dziewczyne sie brzydnie, tyje, wymiotuje :D ot jest sie z czego posmiac. Dziewczyny zaczelam cwiczyc, rozciagac sie fajna sprawa lepiej sie czlowiek czuje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hejka Dziewczyny, nie martwcie sie brakiem objawów. Czytałam, ze w 8tc ryzyko poronienia spada do 10%, a jeśli na USG zobaczy sie serduszko to ryzyko spada do 3%. Po 13 tygodniu jest to 1-2%. Większość z nas chyba juz widziała serduszko wiec wszystko jest na dobrej drodze :). Ja siedzę w pracy....przed chwila znowu zwymiotowalam. Juz częste jedzenie nie pomaga. Czekam do 12 tygodnia. Wtedy powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
ladyFox co to za ćwiczenia? obejmują też mięśnie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Ano obejmuja aczkolwiek nie sa tak intensywne jak np. brzuszki. Kochana na youtubie tego pelno mozna sobie wybrac te ktore najbardziej cie interesuja. Pisze z tel pozniej wkleje link. W pierwszej ciazy tez cwiczylam i porod byl lagodny, szybki ( 2,5 h) i po sprawie, a 5 h po porodzie juz bylam pod prysznicem i zasuwalam jak fryga po oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
A to ja to wtedy czytalam Ale nie zrozumialam. Cos slabo mi teraz Jak bym zemdlec miala :( . Ja mialam mega mdlosci Ale tylko 2 tyg. Teraz tylko Ten bol brzucha a czasem plecow i oslabienie. Gotuje zupke Krem z kalafiorka. Moze Jak zjem to lepiej sie poczuje. Do tego od jakiegos czasu mam takie jakby dusznosci :/ czasem musze odkaszlnac , to tez od ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
a wy nie macie a mi się znowu pogorszyło. nudności mam cały dzień i głowa tak mnie boli że cały czas leżę. na jedzenie patrzeć nie mogę, a muszę jeść bo jak nie zjem to mi słabo. bo niedobrze to mi cały czas czy zjem czy nie. a jeszcze serca mi kołata jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Soulija mi też duszno, ale to chyba od tego kołatania serca i też zastanawiam się czy to może być od ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU
Ja jeszcze nie wiedziałam, ale w środę wizyta więc może wtedy. Mam nadzieję, że "uda się przechytrzyć system" i będzie pomimo słabych wyników Bhcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Dziewczyny wyjeżdżam w srode do Anglii i mam stresa ale chyba wole tam zarobic pare groszy puki mogę i moj narzeczony bedzie mial tez prace wiec to lepsze niz zycie tu za 1600 zl a 1000 zl idzie na nasz dom z rachunlami... najgorsze jest to ze musze dzis wracac z Władka i rano pakowac sie na lot. A stresuje mnie że mam 12 tabletek luteiny tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Pmnana, ja tez mam nudności cały dzien. Do tego wymiotuje. Juz nie wiem co mam jeść, bo wszystko mnie odrzuca. A dodatkowo muszę w pracy siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Ja mam to samo, wczoraj bylo lzej, myslalam, ze juz ku lepszemu zmierza, a dzis z lozka jeszcze nie wstalam... Zamowilam obiad na dowoz, tak w glowie sie kreci, a mam w domu male dziecko. Zastanawiam sie nad niania na te 4 tygodnie dla malej... chociaz na kilka h dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
dobre rozwiazanie z niania .. a moze pomysl o przedszkolu , sorrki nie doczytalam ile corka ma lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×