Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość vouga
Witaj magolk ja mam narazie 3 kg na plus Ale brzuch taki sam;/ tylko jak zjem to robią mi się wzdęcia i wtedy mam brzuch;) Dziewczyny jak spicie w nocy? Jakie pozycje? Ja na na bokach i dzisiaj mnie takie skurcze w nogach lapaly. Zawsze spalam na brzuchu,a,teraz mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Vouga ja spie na brzuchu bo lubie i jak brzuchol urosnie to juz sie nie bede wysypiac. Magolk witamy! Mamy tak samo termin porodu :) u mnie naeazie 2 kg na minusie i brzucha nie ma ale za to syrasznie mnie swedzi! Normalnie chodze i drapie sie jak ferdek kiepski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
A i nie martw sie waga. Natura wie co robi pozniej dziewczyny mega szybko wracaja do super figury.dziewczyna z sasiedztwa mloda max 25 lat przytyla bardzo duzo bo 20 kg i co... urodzila w kwietniu a teraz... sladu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie! magolk6344: ja mam delukatny brzuszek , przy drugiej ciąży szybciej wychodzi ( więzadła już tak nie trzymają) w pierwszej ciąży to ja brzuch dopiero w 5 miesiącu dostałam :) jak masz termin 1. Marca to chyba jesteś już w 11tc? Ja mam na 6 marca i jestem w 10tc. Dziewczyny jak chcecie to możecie poczytać mój wątek na noworodku- wątek wrzesniowki 2006 i zobaczyć jak tam było. Takie porównanie. Pseudonim miałam taki sam. :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
A co do tycia w ciąży hmm w pierwszej przytyłam 36kg! Ale miałam w sobie dużo wody. Z waga startowa 60kg (1,75m) wazylam na koniec 96kg. Po roku wazylam 62 kg. Teraz zaczynam z 78kg :( .... Biorąc zastrzyki anty dużo przytyłam , niby aż tak tego nie widać ale jednak. Nie chce więcej niż 10kg przytyć bo po ciąży chce wrócić do dawnej wagi. Zrezygnowałam z kolacji by sie nie roztyc. A jakby wasza waga? Ma któraś z was podobnie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie na razie 1,5kg na plusie. Ale brzuszek już mam spory. W pierwszej ciąży przytyłam 14kg. Wszystko poszło w brzuch, byłam ogromna, wszyscy myśleli że to bliźniaki :P nawet położne. Zgubiłam nadbagaż po około pół roku :) Karmienie, ciągłe niedospanie i zabieganie dały bardzo dobry efekt :) Przytyło mi się trochę jak przestałam karmić ale wiedziałam już że staramy się od drugą dzidzię więc jakoś nie rozpaczałam. Zresztą dieta przy cukrzycy ciążowej a potem podczas karmienia spowodowały że potem po prostu rzucałam się na wszystko co dobre czego nie jadła od ponad roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
No wlasnie dopiero doczytalam jak mamy ten sam termin porodu to mamy 11 tydzien ciazy liczac od dnia ostatniej miesiaczki. Soulija ja w pierwszej ciazy przytylam 8 kg ale w ostatnim miesiacu tak napuchlam ze nawet rozmiar obuwia mi sie zmienil o 2 numery. Teraz sie boje rozstepow bo gdzies wyczytalam ze druga i kazda kolejna ciaza sprzyja rozstepom - stosujecie cos ? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
hej dziewczynki, chętnie się przyłączę do was. Termin z daty miesiączki wychodzi na 27 marca ale wiem że owu była później, wasz topik bardzo mi się podoba, mam nadzieję że mnie nie wyrzucicie jak wskoczę na kwiecień niechcący :p Wizytę u lekarza już miałam ale usg mam dopiero 13.08 i wtedy zobaczę dopiero mojego maluszka i czy wszystko z nim w porządku. Odliczam dni, jeszcze tydzień i wreszcie się czegoś dowiem. pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hello, ja sie nie martwię wagą. A juz na pewno nie zamierzam stosować jakieś diety. Chyba, ze cukrzyca by mnie zmusiła. Ale na razie glukoza u mnie w normie. Na rozstępy nic nie stosuje, bo słyszałam, ze to nic nie daje. Jak ktoś ma tendencje to podobno dostanie mimo stosowania kremów. Nieraz kobieta sie smaruje najlepszymi kremami a i tak ma rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witaj beti! rozgosc sie :) ......az mi wstyd wejsc na wage jak bede u lekarza 18go ide na kolejna wizyte, juz mam ksiazeczke ciazowa , w sumie nie nowa bo ta z pierwszej ciazy (tylko mi druga ciaze dopisza) i pewnie mnie zwaza a ja juz kompleks na tym punkcie mam :( ....juz sama nie wiem na kiedy mam termin....z okresu wynika, ze 2 marca i niby jestem w 11tc ale inne moje aplikacje na tel pokazuja 6 marca czyli 10tc , juz sama nie wiem kiedy mialam owulacje bo te testy owulacyjne byly negatywne. A rozstepy to ja mam jeszcze po pierwszej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepów to ja używałam tego kremu z tołpy i na mnie nie działał, i nawet lekarz powiedział że to raczej w genach jest że jak mam mieć rozstępy to je bede miala. Tak więc brzuch i uda całe w rozstępach mimo smarowania, nawilzania itd. Podobno mówią że rozstępy, blizny po porodzie to tatuaże macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja w pierwszej ciąży przytyłam jakieś 15kg i to było w sumie dużo bo ja mam tylko 150 cm wzrostu :) jak na razie mam jakiś nie cały 1kg do przodu; waga startowa 46kg; ale brzuszek mi się już pojawia :) to moja druga ciąża więc może dlatego tak szybko :); dziś w pracy muszę ciągle spodnie rozpinać bo nie dam rady inaczej wysiedzieć-ciasno mi; poza tym podobno na twarzy się taka "fajna" zrobiłam-tak mówi moja koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
co do rozstępów to na piersiach i trochę na udach zostało mi po pierwszej ciąży; na brzuch stosowałam coś z ziaji, ale to było od 4 miesiąca i tam gdzie smarowałam, to nie ma śladu rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja tez codziennie smarowalam sie drogim olejkiem Frei i mam rozstepy, ktore wyszly dopiero w 9 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulija nie stresuj sie takimi pierdolami. Najwazniejsze zeby dziecie bylo zdrowe i piekne a my pozniej bierzemy sie do roboty i bedziemy zwalac kilogramy! na wszystko jest pora i czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
dzięki dziewczyny za gratulacje, mam nadzieje że wszystko się nam uda:) witajcie nowe dziewczyny, fajnie że nas coraz więcej. Ja u siebie jeszcze brzuszka nie widzę, za to piersi mi rosną:) ja smaruję się tylko zwykłym balsamem, ale moja mama niema rozstępów to może ja też nie bedę mieć:) za chwilę jadę na lotnisko, a od rana wymiotuję, muszę jakoś przetrwać ten lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
dziewczyny jak radzicie sobie z nudnościami?? jeszcze tydzień temu mówiłam że mogłoby się coś zacząć bo nie czuję tej ciąży a teraz szukam sposobów jak o tym zapomnieć. na szczęście nie wymiotuję tylko czuję się strasznie i wszystko mi śmierdzi. Cały czas mam uśmiech w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Beti, ja mam mdlosci i wymioty od kilku tygodni. Najgorzej jest jak mam pusty żołądek. Dlatego co chwile coś jem. Najgorsze, ze pracuje i co godzinę muszę wstawać i robić coś do jedzenia. Czasami jednak to nie pomaga i wymiotuje mimo jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Hej byłam dziś u lekarza. Dzidzia ma prawie 3 cm, rączki, nóżki, brzuszek, główkę...po prostu maleńki cud i ogromne szczęście! Jestem w 9 tygodniu i 5 dniu ciąży. Mam niesamowity problem. Mojej mamie odbiło. Na tyle, że zaczynam się bać. Byłam ją dziś odwiedzić. Zrobiła przemeblowanie, zaczęła pokazywać gdzie wstawi łóżeczko, gdzie przewijak... szok. Ubzdurała sobie, że będę mieć córkę i zaczęła mi dyktować imiona, które mam wybrać dla "JEJ NIUNI". I do tego takie paskudne te imiona. Stwierdziła, że mam pozwać mojego ukochanego o alimenty, bo "na pewno będzie utrudniał jej kontakt z jej niunią". A na koniec dowaliła, że już nie może się doczekać, kiedy będzie zasypiać mając "SWOJĄ NIUNIĘ" tuż obok na łóżku... Jak jej powiedziałam, że to moje i mojego mężczyzny dziecko i że sami zdecydujemy, jak dziecko będzie miało na imię i ze niech wybaczy ale wolę mieszkać u siebie to zaczęła płakać, że ją odrzucam. Jestem przerażona. nie wiem co mam z tym zrobić. Nie chce się izolować od matki, wiem, że będę potrzebowała jej cennych rad i pomocy, szczególnie na początku, gdy wszystko będzie takie nowe, ale bez przesady, to moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Wesolka mojej mamie w pierwszej ciazy tez odbijalo. Byla u mnie Jak urodzilam i synka tylko dla siebie miala. Doszlo do tego , ze moj maz przestal sie nim interesowac, wtedy porozmawialam z nia i przestala sie mieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Mam nadzieje, że jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hello Wesolka do marca na tyle czasu ze może mama się trochę zdystansuje. witam wszystkie nowe osoby :) Soulija szczerze Ci zazdroszczę spania na brzuc****a jedynie jak podłoże kołdrę to tak na pół gwizdka śpię na tym brzuchu. Dziewczyny sory że zapytam ale jak wygląda u was sprawa ze sluzem. Bo ja mam cały czas bialawo przezroczysty Ale rzadki. Nie wiem czy to z powodu luteiny czy taki śluz ciążowy i czy on ma taki być ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Byłam u gin dziś. Jest serduszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Ha ha ha zapomnialam zrobić spacje pomiędzy brzuchu a słowem ja i wyszło brzydkie słowo przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Super GU jak widzisz te nasze bety tylko nas niepotrzebnie zestresowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Vougateraz czekamy na rozwoj sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Gu gratuluje serduszka. Prawda jest taka, że za dużo grzebiemy w necie i stąd te nasz lęki o bety, pęcherzyki, plamienia. W górach byłam ze znajomą, która jest w ciąży o 10 dni młodszej od mojej. Jej facet więcej wie o ciąży i jej etapach niż ona. Ona niczego nie czyta. Po prostu o siebie dba. Niczym się nie stresuje, nie ma czarnych myśli i już w 6 tygodniu obdzwoniła całą rodzinę z radosną nowiną. Szczerze? Trochę zazdroszczę jej podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co dzis zjadlyscie? ja jestem ciagle glodna... to lekka przesada. A jak nie zjem to bardziej mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Bo to jest tak. Jak bylam w 7tc na usg lekarz założył kartę ciąży kazał zrobić badania. Jak stwierdził tętno płodu obecne (tak fachowo) no to myślę super serduszko bije a tak się bałam. Ale lekarz w dalszym ciągu jest dalej ostrożny i mówil mi ze spokojnie na cieszenie się przyjdzie czas bo wszystko się moze zdarzyć.?!? Więc dlatego ja jestem taka spanikowana ;( bo nie wiem czy jest cos czego mi nie chciał powiedzieć czy o co chodziło. Gdzie tam 21.08 do wizyty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×