Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Gu
Dziś niewiele. Ale czuje się jak balon chyba cała woda się we mnie zebrała... na poranne nudnosci pomysl poddala mi kolezanka z pracy... przy lózku mam krakersy i jak tylko otwieram oczy siegam po jednego.... u mnie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Jaś postawiłam rano na warzywa Obiad ziemniaczki kotlet i mizeria A na kolacje meżuś robi sałatkę owocowa pewnie po tak słabej kolacji w nocy coś podajemy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31marzec
hej, byłam dziś u ginekologa potwierdzić ciążę, specjalnie poszłam w wyliczonym przeze mnie 8 tygodniu, co potwierdził też ginekolog. Na usg okazało się że ciąża odpowiada 6 tygodniowi, serduszko bije i wszystko jest ok. Martwię się tylko tym że jest rozbieżność 2 tygodnie pomiędzy terminem z usg a wyliczonym przeze mnie. Testy ciążowe długo nie wychodziły pozytywne, i tak szczerze mówiąc myślałam że nie jestem w ciąży, gdyż kochaliśmy się w dniach niepłodnych, wynika z tego, że owulacja musiała nastąpić pod koniec cyklu. Termin porodu mam wyznaczony na 31 marzec 2015 :) To będzie nasze drugie dziecko, w domu mamy już 1,5 roczną córeczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Vouga, wiesz, ja nie do końca ufam lekarzom. Już w tej ciąży miałam z nimi takie przeboje i tyle niepotrzebnego stresu, że jak jeden lekarz wywołuje u mnie niepewność, to lecę konsultować z innym. Już w tej ciąży przerabiałam takie piękne scenariusze: ciąża pozamaciczna, pusty pęcherzyk, opóźnienie zarodka w rozwoju o 3 tygodnie... naprawdę nie warto się przejmować, bo potem i tak okazuje się, że jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
31marzec skoro długo ci test ciążowy nie wychodził, najprawdopodobniej miałaś opóźnioną o 2 tygodnie owulację. Ja mam ciążę młodsza o równy tydzień w stosunku do ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Vouga moj gin ... tez podchodzi z dystansem do tego i kaze czekać. Takie przypadki jak nasze nir zdazaja się czesto. Ja e poniedziałek Usg a wizyta dopiero 20-go. Pani doktor powiedziała, że" nie ma co płakać, a na cieszenie też przyjdzie czas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
3 posilki? chyba bym umarla :P Ja dzis zjadlam: - rogal zwykly z maslem - puszke makreli w pomidorach (ostatnio za mna chozila) i mala bulke - schabowego, ziemniaki i czerwona kapuste - pomarancze - miseczke fasolki szparagowej. I znow glodna, ale musze zmierzyc za 40 min cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusandra
Witam Mamuski :) Bardzo chętnie do Was dolacze :) termin mam na 30 marzec :) To moja druga ciaza, choć nie jest mi dane cieszyc się ziemskim dzieciątkiem. 8 stycznia w 36tc zostałam mama Aniolka . To naprawdę CUD ze w tak krótkim czasie zostane mama po raz drugi bo moja wiara jest tak silna ze tym razem będzie szczęśliwe zakończenie :) Ciaża pod wzmożoną kontrola 13.08 kolejna wizyta :) a brzusio troszku widoczny :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
GU ja usg dopiero dwa tygodnie codziennie setki myśli przez głowę ale nie czytam neta tylko jestem tu w naszym kręgu. Wierzę że będzie dobrze. Tu jest mega pozytywna energia. Witam kolejną przyszłą mamusie ;) Dziewczyny jak z tym sluzem u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś zabiegana strasznie i już myslalam ze przezyje pierwsze wymioty dałam się skusic kfc a pozniej poprawiłam nachosami w kinie i mnie mdli paskudnie ale zwymiotować się nie udalo co mnie chyba jeszcze bardziej zmeczylo :/ Sluz u mnie biały, mleczny bezwonny dość rzadki momentami jest go na prawdę dużo i aż mnie dziwi, kilka razy pobiegłam do lazienki czy to jakieś plamienia ale na szczescie odpukac plamien nie mialam w ogole i duphostanow ani nic nie biorę. Dziewczyny nie stresujcie się tak tą betą moja dr mówi że to zbędnie wydane pieniądze bo te jej przyrosty nie do końca zawsze się sprawdzają najważniejsze jest usg jak tam jest wszystko dobrze to temu trzeba wierzyć. A przede wszystkim nie stresować :) Ja już bardziej wyluzowałam jak zobaczyłam usg z serduszkiem i odganiam czarne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny wrzuccie na luz! :) przeciez Jak by cos mialo sie dziac to i tak wplywu nie mamy. Lekarze musza tak gadac i tyle, moj tez mnie straszyl. 31 marca hihi to moja rocznica slubu :) . Co do sluzu ja mam taki bialy czasem wiecej a czasem mniej. W pierwszej ciazy mialam ciagle infekcje a Teraz nic. Uff. Witam nowe mamusie! Wiecie co? Troche sie obawiam, ze przenosze i urodze na swoje urodziny , ktore mam 10. marca :) i koniec ze schizowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Novika ale mi narobiłaś smaka na kfc - uwielbiam ;)) Ide spać bo jutro muszę rano wstać na badania. Dobranoc spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam laseczki tego usg ja tez już bym chciała być po usłyszeć że wszystko jest ok a wizyta dopiero 19.08 i dopiero da mi skierowanie na usg :(. Piersi mi tak przybrały że nie mieszczą się w żaden stanik aż się boję co będzie na koniec będę je chyba na szelkach nosiła. Powiedzcie mi kochane jeszcze czy nie bolą was plecy mnie strasznie boli dół pleców czasem to jak się położę to ledwo wstaje taki ból. Czytałam że tak może się dziać ale przeważnie to jest w późniejszych miesiącach mam nadzieję że to nic złego. Hmmm ale się rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego kfc to ja tam pracuje na szczęście jestem na L4 przez te plecy bo na pewno bym tam przytyła dużo dużo więcej; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vouga odrazam kfc ja zareagowałam na nie koszmarnie, do tej pory męczą mnie mdłości chyba ze świństw najlepiej przyswajam pizze :) Mi kręgosłup też dokucza ale umiarkowanie z tym że ja od dawna mam z nim problemy ciągle rwa kulszowa itp a do tego praca stojąca mi nie pomaga go wyleczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Magolka ale mialas juz wczesniej jakies usg robione chyba? Teraz to usg prenatalne wypadalo by, tak dobrze cie zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej, ja już po badaniach tyle fiolek krwi mi pobrali chyba z pięć. Jutro popołudniu wyniki. Dziewczyny czy macie też koszmary? Mi się prawie nigdy nic nie śniło. A w ciąży to same koszmary. Dzisiaj w nocy obudził mnie sen ze dostałam okres. I jak się obudziłam to troche mnie brzuch bolał właśnie jak na okres. Ale może 20 min masakra ten sen był taki realny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
o matko, ja też mam takie sny. nawet nie chodzi o to że koszmary ale takie realne!!! i często idiotyzmy, np. brat mojej szwagierki w familiadzie!!! albo wracam do poprzedniej pracy (której nie lubiłam więc może to i koszmar) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344____01.03____x_______?_______2 ciaza Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83________27.03____x_______???_____x________ evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344____01.03____x_______?_______2 ciaza Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83________27.03____x_______???_____x________ evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ lusandra_______30.03____x________?______1 ciaza___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hej, a mnie sie dziś śnili śpiewający i tańczący Murzyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w nocy się trochę przestraszyłam bo obudził mnie ból brzucha taki jak na okres ale nie intensywny, bardziej stłumiony i trwal moze z 15-20 min. Towarzyszyły temu trochę wzdęcia i gazy. I się zastanawiam czy to po tym cholernym kfc czy po wieczornym seksie? Rano jest wszystko ok. Ja ze snami nie mam problemu, też są dziwne i często je pamiętam ale nie koszmary na szczęście. Za to jak kilka dni nie uprawiamy seksu to śnią mi się jakieś erotyki straszne hehe i jest to dość zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jeśli mogę, to bardzo chętnie do Was dołączę. Termin mam na 15 marca. Miałam już pierwsze usg, widziałam bijące serduszko - cudowne uczucie :) Mdłości mam okropne, ale wymiotów brak (na szczęście). Mdłości męczą mnie szczególnie wtedy, jak jestem głodna. Wczoraj miałam wizytę u mojego gin i powiedział, że jak są mdłości to znaczy że wszystko jest w porządku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Jak ten czas zapierdziela! Zaczelam juz 11 tc ! Masakra. :) mam pytanie co do seksu , ja tak troche sie boje bo raz Jak mialam to po mialam bol brzucha taki 5 min. I sama nie wiem , w sumie mam straszna chcice :) Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram kochać często bo niby nie ma przeciwwskazań ale trochę się stresuje niestety i dziś w nocy ten ból brzucha ale w sumie nie od razu po więc może nie powinnam tego łączyć. Ciężko zrezygnować szczególnie że teraz wszystko jest inaczej ukrwione i odczuwalność doznań maksymalna a do tego brak stresu czy dni płodne czy nie płodne ;) a wy jak do tego podchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Ja to z tydzien juz sie nie seksiłam, bo mam takie mdlosci, ze jak wracam z pracy to tylko leżę do góry brzuchem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Doznania w trakcie ciąży są naprawdę niesamowite. Ostatnio stwierdziłam, że jest tak jak przy pierwszych razach. Tak intensywnie, tak inaczej. Niestety po stosunku boli mnie brzuch, a w trakcie robi się taki twardy i przeszkadzający, że trochę się boję. Pomimo doznań, mam blokadę psychiczną, że coś się może stać i z częstotliwością u mnie jest nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja w poprzedniej ciąży miałam przez pierwszy trymestr zakaz seksu :( (bo byłam po poronieniu), a teraz zapomniałam się zapytać mojego gin, więc wole nie ryzykować i nie ma nic :( jak pójde 18.08 na wizyte to zapytam czy można czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
ja podobnie jak midorka. Jestem teraz po poronieniu więc niestety seksu nie ma. Ochota wielka ale i pietra mam niemałego. Wizytę mam 13.08 to zapytam czy możemy a jeśli tak to chyba rzucę się na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344____01.03____x_______?_______2 ciaza Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________15.03____30 l._____???____2 ciąża____ pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03_____30l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ lusandra_______30.03____x________?______1 ciaza___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×