Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość vouga
U mnie też nic ;( lekarz niby nic nie mówił Ale jednak mam blokadę też zapytam na kolejnej wizycie. Mąż napewno czuje się zaniedbany;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Dziewczyny ja już w Polsce. lot przeżyłam dobrze,nawet wczoraj frytki zjadłam, ale teraz tragedia tak mnie mdli cały czas. ja ostatnio po miałam lekko podbarwiony śluz na czerwono więc narazie nic w pon mam wizytę to zapytam. Dziewczyny te co maja mdłości co jecie, bo ja już nie wiem co mam jeść żeby mi przez gardło przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dziewczynki co tak ucichło ;) jak samopoczucie? Jak dzisiejsze menu? Ja dzisiaj na obiadek jadłam kwaśnice. Siostra gotowała pierwszy raz i była pyszna ale kwaśna ze aż buzie wykrzywialo. Mniam coś dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344____01.03____x_______?_______2 ciaza Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa vouga_________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03_____30l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ lusandra_______30.03____x________?______1 ciaza___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ____26 l.____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344____01.03____x_______?_______2 ciaza Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga_________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03____ l.______???_____2 ciaza_____ Elfusia________25.03_____28 l.____???____2 ciąża___Katowice pmnana_______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03_____30l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92________28.03____22 l.____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU____________28.03____27 l.____???_____1 ciąża____ lusandra_______30.03____x________?______1 ciaza___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg to niestety to będzie pierwsze dopiero:( Co do seksu wszystko fajnie można jak najbardziej o ile ma się ochotę; ( A co do jadlospisu to kanapeczki z jajkiem i pomidorkiem potem lód wafelek drozdzowka bułka z kapustą i na obiad dopiero zjem zaciereczki na rosolku:) Wogole piękne to dziś mnie strasznie głowa boli chyba ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87gość
Jak lekarz pozwoli warto się odblokowac bliskość z facetem jest teraz wyjątkowo wazna . Zawsze można bez penetracji pokombinowac:) po ciazy lepiej nie będzie:) A wiecie znam też odwrotna sytuacje. Mam koleżankę w 22tc i od początku kochała się z mężem raz! On nie chce a ona chodzi sfrustrowana. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87gość
Witaj Pmnana cudnie ze wszystko dobrze teraz tylko opanuj przedslubny stres a to nie łatwa sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Magolk to dosc pozno .. wizyte masz 16 sierpnia i dostaniesz skierowanie na usg. Dziwie sie ze lekarz wczesniej nie dal takiego skierowania. Bo bylas juz wczesniej u lekarza? czy to jest pierwsza wizyta w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Dziewczyny, ja mam jednak cukrzyce i to najpewniej juz ta stala :( Dzisiaj po zupie - 149. A norma do 120. Pewnie czeka mnie insulina w brzuch... Nie mam obciazen genetycznych, waze 55 kg przy 170 cm, nie jem duzo slodyczy :( a mam dopiero 28 lat... W sobote diabetolog... boje sie o dziecko, bo pewnie niejeden skok zaliczylam na poczatku gdy przeciez organy sie ksztaltuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja dzisiaj zjadlam nalesniki Ale jakos tak zemdlilo mnie. Teraz z synem peppisy wcinamy. A pozniej tosty z pieczarkami. Mniam. Jutro do Polski! Jupi :) Magolk: wow jeszcze usg nie mialas? Zaraz drugi trymestr sie zacznie. Co ty za lekarza masz. Szok. W przyszlym tyg. Prenatalne usg mam i boje sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
a ja dzisiaj włosy farbowałam w domu i zamiast koloru blond jasnego, wyszedł mi jakiś kolor fioletowy :( musiałam pilnie iść się obciąć do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ważne że szybko cukrzyca została wyłapana wszystko będzie dobrze, niestety cholera to choroba naszego wieku:/ spróbuj unikać pszenicy, szczególnie białego pieczywa ale także mąki itp od tego cukier skacze gorzej niż od zjedzonego cukru :/ a resztę Ci wyjaśni diabetolog. Ja z kolei walczę z zapaleniem dziąseł od dlugiego już czasu miałam najpierw je wyleczyć a później zajść w ciąże ale jakoś tak wyszło. I też się stresuje bo stan zapalny zębów to też nic dobrego dla organizmu i dla maluszka. Do tego ciągle jakieś zabiegi, znieczulenia :/ ale muszę to zrobić zanim dojdą ciążowe problemy z zębami bo wtedy to już w ogóle tego nie ogarnę :/ Magolk a Ty w polsce jesteś i masz tak późno usg to niewiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Unikam, ale mi tak wybiorcze rzeczy podchodza, ze naprawde jest ciezko, poki mam mdlosci. I tez mam parodontoze, ale niewiele z nia zrobie, bo tkanki mi brakuje.. Silne zapalenie, ledwo zeby sie trzymaja. Ciaza byla nieplanowana i kurcze... ciezko mi sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Novika ja tez zapalenie dziasel. Nie ma tragedii Ale boje sie , ze bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31marzec
do pmnana witaj, mam pytanko, czytałam, że właśnie wróciłaś z wakacji i leciałaś samolotem. Przechodziłaś przez bramki? Czy jako kobieta w ciąży,że tak powiem zostałaś potraktowana ulgowo i sprawdzili Cię ręcznym skanerem? Zastanawiam się czy te promienie co są w bramkach na lotnisku jakoś mogą wpłynąć na dziecko. Może to głupie, ale wcześniej się tym nie interesowałam, a za chwilę sama lecę na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Hej Dziewczyny. Ja mialam druga wizyte wczoraj. Niestety okazalo sie, ze mam infekcje grzybicza. Niby gin powiedziala ze to czesta sprawa i nie ma co sie martwic ale jednak troche srednio brac teraz leki no i z seksem tez na jakis czas koniec :-( jakis czas temu pisalam Wam o moich rozterkach czy wybrac sie do Japonii we wrzesniu. Jeden lekarz mi powoedzial ze on by pojechal ale wczoraj moja gin stwierdzila, ze na moim miejscu by nie pojechala. Rany, ciagle jakies rozterki.. Co do rozstepow to kupilam balsam Mustela. Straszna drozyzna. Licze na cudowne efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscNadzieja
Wiktoria ja w pierwszej ciazy jak rozmawialm.z.diabetologiem to mi powiedziala ze przy drugiej ciazy cukrzyca jest baaardzo prawdopodobna i to nie okolo 24 tyg jak to sie normalnie pojawia ale juz od.poczatku. ja jutro robie badania i tez juz mam zbadac cukier po obciazeniu A w pierwszej ciazy bralas insuline? Ja bralam, no coz.kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Aha, pocieszylas mnie, bo myslalam, ze w 2 ciazy jak sie pojawia to tez pozniej a nie tak od razu i skoro jest od razu to na pewno stala. A tu jeszcze nic straconego. Bo powiem szczerze, zo dola mam. Nie, nie bralam insuliny, dlatego to dla mnie taka abstrakcja... Ja to zgarnelam chyba wszystkie nieszczescia, bo: - w 6 tc rotawirus - w 8 tc infekcja - w 9 tc za wysoka glukoza - no i zapalenie dziasel... - silne wymioty i calodobowe mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Magolk: Kurcze nie Wiem co powiedziec. To chyba juz 2 trymestr zaczniesz. Powinnas zazadac usg. Przysluguje tobie. Ja mialam juz 3 robione. Dwa by ciaze potwierdzic i jedno by dzidzie zobaczyc , czy wszystko ok. A zaraz bede prenatalne robic. Dziewczyny czyli po seksie to normalne , ze brzuch boli chwilowo? Moze sie przelamie bo to juz kilka tygodni Jak postuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Soulija ja tez mialam bole brzucha po seksie, takie jak na okres albo klucie. Na szczescie tylko przez jakies 5 min. Mysle, ze to normalne bo nasze macice nie maja ostatnio lekko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
No trochę dziwna sprawa z tym usg. Ja sama bym gdzieś prywatnie szukała dla spokoju. Do 19 tego daleko a jeszcze nie wiadomo na kiedy na Ci to skierowanie. Nie doczytałam skąd jesteś? Ale myślę że napewno znajdziesz coś prywstnie ;/ Kurczę jak czytam o tej glukozie to aż się boję wyników bo kompletnie się na tym nie znam. Ale nigdy nie miałam problemu z cukrem to może i tym razem mnie oszczędzi. 31 marzec jeśli można zapytać to gdzie planujesz wakacje?? Ja w 2009 byłam w Turcji nie wiedząc że jestem w ciąży po przylocie po dwóch tyg okazało się ze to 6tc Ale niestety puste jajo. Ale ja niczego nie świadoma opalalam się , nurkowalam na głębokości 30m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiedziałam że tyle osób boryka się z dziąsłami ale wydaje mi się że to wina dentystów bo ja chodzę często na kontrole a każdy lekarz bagatelizował dopiero ktoś mi powiedział ze istnieje ktoś taki jak periodentolog i eureka! moje zęby są w coraz lepszym stanie a nie wiem jak wy mnie przeraża perspektywa wypadania zębów w wieku 30-40 lat :/ a do tego by doszło jakbym zaniedbała. Periodentolog radzi sobie również z ubytkami kości i potrafi doprowadzić ruszające zęby do kultury więc nigdy nie jest za późno. Ja na szczęście jeszcze bez ubytku kości ale i tak czekają mnie dwa implanty bo mam dwa mleczaki na przedzie które pewnie niedługo wypadną :/ a nie mam zawiązek. A lekarka też mi mówiła ze zapalenie ma duży wpływ na mase urodzeniową dziecka wiec lepiej tego nie bagatelizować :/ Ja badania ogólne robię sobie w przyszły poniedziałek akurat mam wolny mam nadzieję że wszystko będzie ok. A co do wakacji za granicą to planuje koło 20tc ponoć najbezpieczniej latać wtedy, w 1 trymestrze bym się bała i też jestem ciekawa jak to jest z tymi bramkami bo też słyszałam że sprawdzają manualnie ale czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
U mnie dentysta nic nie robi z moimi dziaslami :( sa czerwone , nawet nie wiem od czego. Uzywam dobrych , specjalnych past i plynu do plukania bez alk. , masuje dziasla i nic. Do tego troche sie cofnely i wtedy od razu do dentysty polecialam, powiedzial, ze tak sie dzieje z wiekiem hmmm mam dop. 28lat ale nie wazne. Przez to zeby staly sie bardziej czulsze i to przeszkadza :/ Zeby mam zdrowe to skad problem z dziaslami?.... do tego dzidzia w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o tym piszę cholerne konowały :/ a przed ostatni lekarz to przeszedł samego siebie twoerdzil ze jestem na cos chora i dlatego dziasla atakuje przepadalam się od stop do glow zdrowa jak ryba on nie ogarnial a co za problem powiedziec sluchaj nie znam się ale idz do periodentologa on ci pomoże?! Mi periodentolog zrobiła kiretaż zamknięty jest to usuwanie kamienia spod dziąseł bo uwaga tam u niektórych się też zbiera gdy zrobią się kieszonki zębowe i to powoduje stan zapalny a później niszczy kość. Bałam się zabiegu ale przy użyciu bardzo delikatnego znieczulenia w żelu poszło bez bólu, od razu widzę poprawę za tydzień druga tura. Żałuje tylko że tak późno ją odkryłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja mam usg na każdej wizycie :) do tej pory miałam już trzy zrobione, na jednym nie było jeszcze nic widać, potem był pęcherzyk, a ostatnio było serduszko :) a co do zębów to też mnie czeka wizyta u dentysty, ale zapalenia nie mam; miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Magolk jestesmy na tym samym etapie ciazy (biorac pod uwage termin porodu) jestesmy w 11 tyg i ja mialam 2 razy usg. Wedle norm usg powinno byc wykonane 3 razy. w I, II i III trymestrze. No i twoj lekarz zaniedbal usg w pierwszym trymestrze, bo nie wyrobisz sie raczej do 13 tyg. (zaczyna sie drugi trymestr) Ale nie przejmuj sie z dzieckiem jest na pewno wszystko dobrze. Jednak ja na twoim miejscu zmienilabym ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny ostatnio przegladalam swoja aplikacje menstruacyjna I kurcze mialam bardzo nieregularne cykle ,56, 25,28,30,36 etc. Srednia z tego wszystkiego wynosi 31 dni ale nie jestem w stanie przez to wyliczyc sobie daty porodu. Moze po prostu trzymac sie Standardowo 28 dni i z okresu? Pomocy okres mialam 27. maja i trwal 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×