Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi do rana

Polecane posty

Gość gość ja
hej edekzfabrykikredek (Ty też nie mogłeś wymyśleć "dłuższego nicku"? :-) Poczekaj, zaraz i Ciebie "ukrócę". Niech tylko pomyślę.... "eddek"? Może być? Ahem..używając kolegi 3:11-cie "życzeń"... to połamanego kija życzę :-) 3:11-ście , o układach i ogólnie można spore klechy napisać. Jednak....jak ktoś kiedyś powiedział "są ludzie i są parapety" :-) Trzeba znaleźć swój balans w życiu a reszta poleci z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Hej fubu :-) "witaj w klubie bezsenników" lub... Nocnych Marków :-) Na wędkarstwie się nie znam chociaż....wędkę mam ale, nie mam sumienia patrzeć jak ryba pyszczkiem rusza i się dusi. Normalnie i mni zaczyna brakować powietrza. Wiem, "miękka" jestem. Ale cuż. Taka moja "uroda" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie o tym że są też damskie fanatyczki wędkowania? Normalnie profesjonalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
fubu, pomachałeś przynajmniej sąsiadom zza zachodniej granicy przyjaznym sąsiedzkim gestem? wedkowałem kiedyś trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, koleżanko, znowu cefe przycina jak na kawie bezkofeinowej:(, tym niemniej piszę :), najwyżej jednocześnie pokaże się kilka wpisów. przyszła kolej żeby zmienić pseudonim ''gość ja'' gdyż zwracając się do Ciebie ''gośc ja'' trochę dziwnie brzmi :) a nie będę pisał np ''gość ty'' gdyż też brzmi dziwnie. masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
No dobra. Przyznam się że tracę cierpliwość bo nie wiem czy wpisy się pokazują czy kafe je znowu zjada. Jestem cierpliwą osobą ale żeby czekać tyle czasu i zgadywać czy nadeszła odpowiedź czy nie, nie jest w moim stylu , tak więc...nasunął mi się taki pomysł i jeżeli TEN wspis się pokaże, to możebyśmy stworzyli sobie taką grupkę towarzyską na Skype? Z tego co mi wiadomo, to parę osób może równocześnie pisać i nawet zostawić wiadomość dla innych na następne pogaduchy jeżeli ktoś ma ochotę pogadać. Co myślicie? Może to mrzonka z mojej strony bo nie jestem pewna czy to by innym odpowiadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe zamuliło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
raz dwa trzy cztery, testuję stronę, wysłano godz. 06:03 , raz dwa trzy cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
rraz dwa trzy cztery, test bezkofeinowej cafe, raz dwa trzy cztery, wysłano godz. 06:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
strona ze stworzoną już atmosferą wita koleżanę ponownie :) kawą kofeinową, białą, czarną, z cukrem lub bez i uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, ano witam się (nie wiem na jak długo) :-) Ahem.....kawa odpada bo nie znoszę "aromatu". Lubię herbatę :-) 3 łyżeczki cukru i duuużo cytryny :-) Pamelka 18, bez obrazy ale nie klikam "w ciemno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, acha, to herbata dla koleżanki z dużą ilością cytryny :), proszę cukier a koleżanka dosłodzi ją według uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Pamelka18 dziś Głosujcie na mnie proszę,mój numer startowy to 147; http://my.footoo.pl/147 & pani Pamelo proszę powiedzieć o jakie wybory ma pani na myśli, jaką opcję polityczną i poglądy polityczne reprezentuje pani, podobnie jak koleżanka nie głosuję w ciemno a na żadny niecny polityczny plan nie piszę się, gdyż nie wierzę politykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, dziękuję. Właśnie popijam. Słodko-kwaśna, tak jak lubię :-) Odwzajemniam i służę słodką śmietanką w dowolnej ilości :-) Co do polityki, też tu też Cię poprę (ależ ze mnie lizus) hi..hi..hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenascie
gość ja, od razu lizus coś Ty. po prostu mamy w jakis sposób podobny pogląd, opowiedziałaś o tym krótko przy okazji sumów. kawę piję słodką i białą. myślę jeszcze nad przerobieniem sposobu zwracania się do Ciebie :). wędkarz wybrał Edek z kredek (Eddek) i nie jest bezimienny, pod warunkiem że to on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci jedenaście
gość ja, a swoją drogą ciekawe czy edek z fabryki kredek złowi kiedyś tego suma :), jeżeli rzeczywiście wędkarstwo to jego pasja to niech się chłopakowi wiedzie :), może kiedyś doczekamy sie zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Tak w skrócie; Nadeszła burza prądu nie było i...."znikłam" :-) W takiej sytuacji "nie ma mocnych" Pozdrawiam i do następnego razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja. tak w skrócie, takie niezaprzeczalnie są uroki burz (chyba, że są to burze śnieżne lub piaskowe ale na takich nie znam się ) powietrze jest po nich świeże i czyste :), roślinność pobudza się do życia :), wody strumieni wzbierają, ryby żwawiej pływają, wędkarze wędki zbierają, zanęty w plecaki pakują, przynęty zabierają i na łowiska ruszają :) jak ów kolega eddek, edek z fabryki kredek, u niego nie padało, wyruszył na łowy dziś rano, czy złowił jakieś ryby, czy spotkał wieloryby, nie spotkał chyba neptuna, poczciwa z eddka chłopina i może powie co złowił, a może i zdjęcie zrobił ;) Koleżanko jak zabrakło prądu to co z tego, jak to powiedziałaś w tej sytuacji ‘’nie ma mocnych’’, a ja jakieś sześć godzin temu obudziłem się. ( a tak w nawiasie to w tej trylogii ‘’sami swoi’’ + ‘’ nie ma mocnych’’ +‘’kochaj alb rzuć’’ kłoćą się na okrągło jakby mało było im wojny, tak samo jak na zacnym cafe - tego zupełnie nie rozumiem :O). Jak naprawią to będzie i prąd :), ale na pewno w chwili obecnej masz świeże powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście buahahahaha Padłam :-) Ty to masz talent! Nawet z rymem pięknie ta trylogia wyszła :-) mam banana od ucha do ucha :-) :-) :-) Dzięki, uśmiałam się :-) Prąd w końcu był a obecnie, powtórka. Czyli grzmi, pięknie się sklepienie błyska i leje jak z cebra. Uwielbiam burze. O ile natura opływa w deszcze, o tyle powietrze jest duszne i "ciężkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, a gdy już przejdą burze i deszcze powietrze będzie świeże i ''lekkie'', tak jakby mi się wydaje, czy jest to już trzecia czternaście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
wie ktoś czy wędkarz wrócił z ryb? wybrał się wczoraj rano na łowisko i ani widu ani słychu. nie odezwał się do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Czesć:-) umie plywac ,niedam sie sumowi jak weźmi. Niestety niezlapalem . Wątrobe na ktorom mialem lapać sroka mi zajumala,musielem sie pocieszyć lapaniem leszczy i tylko jeden mi wziol 40cm . Kolacja byla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
oj eddek, tylko jednego leszcza złapałeś? o ile dobrze pamiętam to leszcze pływają stadnie, powinieneś mieć całą siatkę leszczy, a dobrze zanęciłeś łowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zanecilem. Woda opadala wdedy rybcia jest wystrachana i niebierze. Upal i zaduch tez robi swoje rybcia leniwa. Pozatym jkby zawsze braly to to lapanie niebylo by atrakcyjne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
nie przejmuj się eddek, ten sum kiedyś urośnie taki jak w tym linku muzyczno wędkarskim jaki podaję niżej i wtedy go złowisz. na razie spójrz w link. http://www.youtube.com/watch?v=aVl-hZsq3l0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
ale wtedy zrób już zdjęcie eddek :), mnie osobiście podoba sie ten szczątkowy kawałek muzyczny podczas połowu suma, jest to chyba trash metal ale nie jestem pewien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekny:-) gosc ma kija na rekiny i kolowrotek, mam zaslaby zestaw na takie smoki:-) . Metrwego wyciąglem ale takiego cielaka bylby problem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
to ty eddek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
wczoraj z koleżanką zastanawialiśmy się czy nie wpadłeś z jakiejś skarpy do wody eddek i nie spotkałeś się z neptunem ale skoro piszesz na cafe to znaczy, że nie spotkałeś sie z nim. a jak już dodajesz, że umiesz pływać no to eddek wytrawny wędkarz jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×