Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi do rana

Polecane posty

Gość gość
Do lasu zaczynam chodzic jak sie wakacje zkoncza. Wtedy po lesie sie dorosle rosalki szwendaja ,take co juz maja czym oddychac:-) Suma dalem za pare piw w knajpie po drodze . Bylo cieplo a ja niemialem kasy przy sobie a prawie wyschlem :-) . Zlapie se drugiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja dziś Posejdon czy Neptun chyba tylko dla samobójców usmiech.gif v dla żeglarzy, marynarzy, wikingów też. i pieśniarzy. v v wędkarzu a w jakim regionie używa sie określenia bazgier na jazgarza, wtedy ponad miesiac temu nie zapisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Ha, ha...chyba za dużo piję bo zaglądnęłam w Google i tak; Rusałki Słowiańskie była często związane z wodą, podczas te z Białorusi miały powiązanie z ziemią która była żyzna, a teraz UWAGA! (to do gościa) w póąnocnych obszarach Rosjii, rusałki nazywano brzydkie, zarośnięte włosami i bardzo biuściaste Amazonki. Padłam! Szczególnie po tym co napisał gość Buahahahaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja dziś Posejdon czy Neptun chyba tylko dla samobójców usmiech.gif v dla żeglarzy, marynarzy i wikingów :) dla piesniarzy i poetów też :) v v wędkarzu/ rybaku a wjakim regionie na jazgarza mówi się bazgier, nie zapytałem ostatnio i pytam teraz, tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Jeżeli się powtarzam to trudno...Kafe czasami zjada wpisy! X Ha, ha...chyba za dużo piję bo zaglądnęłam w Google i tak; Rusałki Słowiańskie była często związane z wodą, podczas te z Białorusi miały powiązanie z ziemią która była żyzna, a teraz UWAGA! (to do gościa) w póąnocnych obszarach Rosjii, rusałki nazywano brzydkie, zarośnięte włosami i bardzo biuściaste Amazonki. Padłam! Szczególnie po tym co napisał gość Buahahahaaaaaaaaaa X Może lepiej nie łaźcie po lasach bo jeszcze jakieś Yeti się trafi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście Zgubne chyba dla każdego komu życie nie miłe? Niektórym wystarczy most i koniec z pięknej, nobliwej mitologii :-) Przyznam że nie kumam pojęć jazgar/bazgier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oswiecim ale niekazdy uzywa tej nazwy, raczej stare wygi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja dziś , ''bardzo mądry'' wpis znalazłaś w google. v 1. wędkarzu suma oddałeś za kilka piw ? 2. oddycha się płucami bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
hi...hi..hi... nie wiem czy "mądry". Wędkarze oddychają skrzelami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zlapie drugiego. Plecak juz spakowalem,komu w droge temu czas. Tym czasem pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja dziś , już tłumaczę, jazgarz to po prostu gatunek ryby jak karp czy pstrąg a kolega wędkarz użył kiedyś określenia bazgier i opisał rybę szczegółowo. kiedyś gdy pasjnowało mnie w jakiś sposób wędkarstwo zdarzyło mi sie złapać niewielką rybę z kolcami. odnalazłem ją w encyklopedii. istotnie za ładna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
wędkarzu, połamania kija i zrób zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja dziś hi...hi..hi... nie wiem czy "mądry". Wędkarze oddychają skrzelami usmiech.gif v ale wymyśliłaś ten wpis, padam ze śmiechu dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
znowu ten nick uciekł powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenście
gość ja, spójrz kolezanko, mój opis jazgarza/ według kolegi wędkarza bazgiera brzmiał wtedy tak: trzecia jedenaście 2014.06.20 To gratuluję połowu, jazgarz czyli bazgier ma podobno urodę gorszą od diabła, ale diabła czyli czorta nie widziałem, tak więc nie wiem czy jest brzydszy... jazgarza widziałem, istotnie kolce ma i duże oczy, i ogon, i nie ma rogów i czerwonego języka jak diabeł jezyk.gif . Moim zdaniem normalna ryba tylko z kolcami smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-ście Dziękuję za wytłumaczenie :-) Co to za ryba z kolcami była? ("jeż słodkowodny"? Ha..ha..ha.. Nie, no żaruję) , serio pytam. Kiedyś fascynowały mnie ryby. Miałam bardzo duże akwarium, ale ukatrupić...nie mam sumienia. Do wędkarza, życzę połamania dwóch kijów i zostaw wiadomość czy/i co, złapałeś. Nie dowiedziałam się co z tym sumem zrobił .... Kafe zaczyna mieć chyba czkawkę?! Nie wiem czy popiszemy bo posty znikają. Może się zgadamy następnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście Ale uprościłeś :-) Ja mam "czorta" za płotem :-) Posiada ogon, rogi, duże oczy, kopyta a kolców już nie sprawdzałam czy ma. Groźne bydle i tyle, ale...na swój sposób urocze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc ja, kolezanko, możemy zgadać się następnym razem, wiesz już, że ja to trzecia jedenaście :), z mojej strony żaden problem :), skoro posty znikają jak twierdzisz. ciekawe czy nałowi ryb? moze znowu złapie bazgiera/jazgarza :), najważniejszy jest serdeczny uśmiech tak uwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
uciekł nick, więc powtarzam treść: gość dziś gośc ja, kolezanko, możemy zgadać się następnym razem, wiesz już, że ja to trzecia jedenaście usmiech.gif , z mojej strony żaden problem usmiech.gif , skoro posty znikają jak twierdzisz. ciekawe czy nałowi ryb? moze znowu złapie bazgiera/jazgarza usmiech.gif , najważniejszy jest serdeczny uśmiech tak uwazam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-ście Oby nikt się pod Ciebie nie podszył (zdaża się) . Chętnie porozmawiam. Często jestem o 9-tej wieczorem (na Twój czas to 3-cia rano) Sam widzisz że Kafe się zacina albo zjada wpisy grrrrrr.... taka widocznie "uroda" tego forum :-) Zgadzam się z Tobą co do uśmiechu. a więc.... :-) :-) :-) , miłego dnia i...do zgadania :-) Zobaczymy co wędkarz napisze :-) Może następnym razem zechcesz powiedzieć dlaczego nie "wędkujesz" ? Nie zbyt elokwentne wyrażenie ale chyba dość swojskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja, koleżanko, Ja mam "czorta" za płotem :)Posiada ogon, rogi, duże oczy, kopyta a kolców już nie sprawdzałam czy ma. Groźne bydle i tyle, ale...na swój sposób urocze :) v intrygujące cóż to za zwierzę... ze zwierząt udomowionych może być to byk, baran lub koza... wykluczm że to diabeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Kolego...Brawo:-) Prawie zgadłeś. Kozioł! Ale nie taki "zwykły". Właśnie wabi się Diabeł bo wygląda jak diabeł z jakiegoś horroru :-) Gdyby miał jeszcze tylko czerwone oczy.... chyba ekzorcystę by wezwano :-) A że lubię horrory, czuję poniekąd sympatię do "bydlęcia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gośc ja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenascie
gość ja, uśmiech nie chciał przejść... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-ście "Kolego" to do Ciebie było. Nikogo tu innego teraz (jeszcze) nie ma. Ale pożegnam się z Tobą na obecną chwilę bo nie lubię się szarpać z oprogramowaniem Kafe. Trzymaj się. Dziękuję za miłą rozmowę i ponownie życzę miłego dnia i dużo :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
O.K. To do następnego razu :-) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja, w porządku koleżanko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, w porządku koleżanko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
nie śpi ktoś kwadrans po trzeciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×