Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi do rana

Polecane posty

Gość gość
dobra raz desperados dla niebieskiego ludka :), whiskey z lodem dla gość ja :), dla mnie też whiskey z lodem :) a pianista gdzieś uciekł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
dobra raz desperados dla niebieskiego ludka :) , whiskey z lodem dla gość ja :) , dla mnie też whiskey z lodem :) a pianista gdzieś uciekł :) zjadło gdzieś nick po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
No to pijeeemyyy i śpiewaaamyy (czkawka pomiędzy). Pianista się chyba wpienił i...wypienił na pianinie? Ups....komuś się przypomniało że ma pedał w samochodzie....Pisk opon...Oj! Coś stuknęło :-) zazwyczaj jest cicho ale jak słychać...kogoś poniosło :-) Zdrówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
coś tak jakby cafe robi sie na chwilę bezkofeinowe, wpisy przyjmuje a nie wyświetla na stronie, najwyżej wejdą wszystkie jednocześnie, co tam :) wysłano 3:56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż tak bywa,płochliwa bestia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Hmmm....nie wiem czy tylko ja nic nie widzę czy Kafe znowu ma humory?! Ijak tu z kimkolwiek pisać kiedy nic nie widać? Grrrrrrr........ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemność widzę,widzę ciemność;).Zamula,dobrej nocy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
tymczasem zanim dowiozą do cafe kawę kofeinową, gość ja, odpowiadam, z tym ''nie'' z czasownikami to był żart słowny :), też potrafię popełnić błąd jak choćby w ''rusałce" i faktycznie kołowrotek obrotny jak muzyka :) lub muzyka obrotna jak kołowrotek :), a może zawrotna, nie wiem :) wysłano 04:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijecie po nocach jak alkoholicy jebani. Przestańcie i weźcie się za ćpanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
pianista jak chcesz to się bierz ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
jesteś jeszcze gość ja? niebieski ludek poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
uf... juz jest spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
wiadomośc dla edka z fabryki kredek, tutaj popracujesz nad językiem polskim eddek i nie będzie źle :) a nad wodą dopracujesz techniki wędkowania i gdy pojawi się faktycznie ten wyśniony sum :) wyciągniesz go bez problemu jak ten rockowiec w linku wędkarskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Sie mata rybiata:-) A no cza by cos pomyslec o doksztalceniu sie. Ale najpierw musze se okulary do czytanie sprawic,mam do noszenia -sy i pomniejszaja zamiast powiekszyc te mojeliterki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Kafe zamuliło na amen, ni kofeina ni alkochol nie pomógł :-) a potem opóźniony zapłon. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
prawda, cafe nad ranem jest bezkofeinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
najprawdopodobniej wtedy zmieniane sa układy stron, moderowane ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Hmmm... no nie wiem bo przedtem jakoś "działało" a ostatnio to się całkiem poknociło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
zajrzę dzisiaj wcześniej, od końca,czyli o jedenastej trzy wieczorem :), powinno być dobrze :), wczoraj desperados i whiskey rozlana a wszyscy się porozmywali :D, wdepnął na chwilę jak widzę eddek ale już spałem. na razie jestem i piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
eddek, kiedy następna wyprawa na ryby ? wędkarska kadra czeka ;), tylko nikt nie umie łowić ryb, eddek w tobie nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście :-) Noooo niestety, trzeba było "drinkować" osobno :-) Jeśli nie będzie za gorąco to nuż widelec Eddek będzie miał szczęściei będzie pałaszował świeże rybki, a nie, takie jak ja "dyla" do sklepu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, przecież nawet nie zdążyliśmy wznieść żadnego toastu, kafe zastrajkowało i porozmywaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
może dzisiaj wyjdzie to lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście he, he..."morze" jest głębokie i szerokie :-) Cuż zrobić.... pozostaje akceptacja i pogaduchy "na wyrywki". Trochę szkoda że nie można zwyczajnie pogadać i do tego wracanie bo inaczej wiadomość się nie pokaże. Zresztą, diabli wiedzą na czym to polega. Raczej w świecie kompów ...odpadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
lalala hihihi jedenasta zero trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
powtórka...whiskey z lodem dla gość ja :), whiskey z lodem dla mnie :), jakby zjawił się niebieski ludek to dla niego desperados :) i dodatek a jakby zjawił sie wędkarz eddek jak zakładam lubi browar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
"Oj" hi..hi..hi.. Zbiera się na przyśpiewki? Podbijam: Zdrówko za nas, tych czuwających i nie śpiących , cheers :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrnjofnjefnj
Hej :). Ja sobie siedzę długo w nocy, bo po prostu mogę. :) Mój zegar biologiczny zawsze tak działał, że lepiej czułem się w nocy niż za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
cheers gość ja ;), jak niebieski ludek wdepnie to czeka na niego w szkle desperados :) a jak wdepnie eddek z krainy kredek to ma kufel wygazowanego już mocno piwa ;). przesłuchałem chyba z cztery płyty i nigdzie mi się nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×