Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi do rana

Polecane posty

Gość trzecia jedenaście
właśnie miałem pytać się czy nie wiesz gdzie reszta tzn. gość ja i eddek z fabryki kredek ;), to pytam: wiesz może gdzie reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo:),przypadkiem weszłam na ten temat. Nie bardzo wiem kto jest kim,natomiast prym w temacie wiodą łowienie ryb,trunki procentowe i bezsenność,to ostatnie podziałało na mnie jak przynęta;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
zakładam że wstąpią później przecież jest wcześnie chociaż mogę się mylić, tymczasem jeszcze raz cytryna, szczypta soli i kieliszek teqili - zdrówko astronomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Zglaszam sie:-) zawczesnie polazlem spac bo o 20tej, i chyba se kawe zrobie bo sam niewiem co mi sie chce. Moje spanie to 4 godz moze 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
na razie nie są wyświetlane wpisy z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zas sie zawiesilo i nic mi niewchodzi. Co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umnie stanelo na 00.23 i ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamuliło niesamowicie:).Tradycyjnie na tym topiku;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
znowu tu bezkofeinowo, tymczasem zrobiłem temat ''NO popatrz'' powyżej i przenoszę na chwilę tam sól, cytrynę i tequilę ;) zanim wszystko nie wróci do ładu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, przenieśliśmy się tymczasowo do tematu ,,NO popatrz'' w dyskusji ogólnej. tutaj był spadek przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Witam się tutaj (wyrywczo) i dziękuję za pamięć :-) XEN- trafiłaś piosenką. Bardzo miła i przyjemna. Przypomina trochę http://youtu.be/_ElORM9O-0U X Ksienkaa29- nie obraź się ale ja akurat nie znoszę tej piosenki ani jej głosu (mam uraz do..."wydzierających się bab") :-) X Eddek-co? Ryby nie biorą? :-) Im mniej śpisz, tym dłuższy żywot :-) X 3:11-naście- Tak pięknie zapraszasz.... :-) X Piszę tutaj pomimo że zamula booooo.... nie wynajdzje wątku NO popatrz. "paczam i paczam" i dalej nic nie widu. Może podaj link? X Pozdrawiam tych imiennych i bez imiennych :-) Pogoda wspaniała, goście super, żyć nie umierać. Zdrówko :-) (yyyy... trochę później. Teraz za wcześnie) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja wczoraj Heeeejjj :) Odnalazłam was! :) Kurcze, odpisałam w tamtym wątku bo nie mogłam znaleźć tego. Pomyliłam literki i "temu tak". 3:11-naście, Jimi Hendrix? Brawo...o jaaaa, to już zupełnie w moje klimaty :) "Odwdzięczam się" http://youtu.be/v0hT1IpInwc &. gość ja, hej, nie mam pojęcia gdzie wywiało resztę ja pojawiam się dzisiaj, miłe te brawa ;) , a jak tak lubisz Santanę, zresztą to świetny muzyk :), to ... NO popatrz http://www.youtube.com/watch?v=nPLV7lGbmT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, niczego przecież nie mówiłem o nosie ;), i do tego wszystkiego jeszcze zadartym ;), dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×