Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie śpi do rana

Polecane posty

Gość gość
widział ktoś tego od bazgierów czy łowił ostatnio jakieś ryby? fajnie wypowiadał się o rybach ale to było z miesiąc temu i nie wiadomo co znim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
He, he...Dzisiaj (jutro) też ktoś jeszcze nie śpi? Od "rybaka" nic nie słychać. Może go rybki zjadły? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie mógł wybrać sie na piranie, no coś ty :D, ma przecież rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą to z całą pewnością wytrawny wędkarz, z pasją opowiadał o wędkowani :), dorzucał regionalne nazewnictwo ryb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wędkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
ha! nie śmiej się. U mnie w jednym z jezior pokazał się rekin! A niby jezioro ma być za zimne, więc wiesz...cholera wie? Może i piranie Latem grasują. Jak nie te z płetwami to może te...dwónogie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieję sie trochę z tego rekina w jeziorze gdyż jest żartem :D, a jeżeli o piranie chodzi to nie pływają w ujsciu Soły i Wisły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
ale o rekinie to na poważnie napisałam. Podobny problem pojawił się w Australii. Parę razy ktoś pytony wyrzucił. Wiadomo, zimy nie przetrwają ale Lato, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
zapomniałem o zalogowaniu. w telewizji pokazywali ? :D v już cię ''gość ja'' uświadamiam. w polskich warunkach te z płetwami to nie piranie tylko syreny :), a te dwunogie to nie piranie tylko rósałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
trzecia jedenaście Możesz niedowierzać. W TV owszem, w końcu rekin to tyba oceaniczna, nie będę nikogo na siłę przykonywać :-) Myślałam że rusałki w lasach mieszkają ? :-) Ale niech Ci będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja, mogło tak być, mogli tak zrobić :D, natomiast zastanawia mnie kto popełnił błąd ortograficzny w słowie ..rósałka'' po mojemu i w słowie ..rusałka'' po Twojemu. oto jest pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
uciekł nick, to powyżej to ja trzecia jedenaście pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybak sie obudzil:-) jade! Zaraz robie papusianie dla rybek ,dla siebia tez i robie wypad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście (kuźwa, nie mogłeś wymyślić "dłuższego" nick'u? :-) No i nie zaczynaj z ortografią. Odpoczywam i nie chce mi się szukać poprawnej pisowni rusałki/rósałki Litości! jest Piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
O! Rybcia się obudził ale odpływa. Dobrych połowów życzę :-) (taaaaakiej ryby) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) polamania kija sie skarbie zyczy rybakowi:-) ale moze być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
obudził sie rybak ale czy ten ;) ?, a nick mogłem wymyśleć dłuższy np. dwudziesta trzecia dwadzieścia jeden a zostałem przy krótkim trzecia jedenaście ;), dobrze zgoda nie bede męczył ortografią ale racja może być twa :D. trzeba zapytać dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
połamania kija? Buahahaha. Raczej może być dwuznacznie odebrane i wiesz....brzmi jakoś... "złowieszczo" :-) A Ty co nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-ście ("ukróciłam Cię" :-) ) Nie wiadomo któren rybak, ale chyba ten bo zeszłym razem też mu było spieszno "kija łamać":-) może zapytać jakiegoś Elfa...Elfu? Elfika? Elfusia? PL język potrafi być straszny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taaaka ryba moze miec 15cm . A ta co kija polamie 150cm:-) . Zlapalem Suma na 100 mam delikatna wedke i niedalem mu polamac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
do rybaka/ wędkarza, wędkarzu tyś to od bazgierzy czyli jazgarzy ? żyjesz? podpowiedz nam jak to z rósałkami/ rusałkami jeśli wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja dziś 3:11-ście ("ukróciłam Cię" :) ) i nawet ładnie Ci wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ,ten od bazgrow:-) . Rosalkami nazywam panienki opalajace sie na brzegu. Takiej prawdziwej z bajek niespodkalem niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
znowu uciekł nick, gość ja dziś 3:11-ście ("ukróciłam Cię :) ) i nawet ładnie Ci wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Wędkarzu, załapałeś humor :-) Gratuluję suma. Widziałam owo stworzenie raz w życiu. Był bardzo duży i rzucał się jak szalony. Nie znam się na wędkach które to delikatne a które nie. Jak tego suma przyrządzisz? P.S. Nie żali Ci jak te ślepka w Ciebie wlepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenascie
a ja myślałem, że wpadłeś do wody z jakiejś skarpy i już nie wyszedłeś, gdyż bardziej odpowiednie jest towarzystwo neptuna czy posejdona (głupi żart). wędkarstwo to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, dziękuję :-) A teraz kumam o rusałkach. Ja miałam szczęście bo jednego rycerza w życiu spotkałam, więc z tymi bajkami różnie bywa :-) Wracając do rusałek, może szukasz nie w tych miejscach. Połaź poprzez lasay i polanach. Tak mi się kojarzą. Syreny, jak bajki powiadają.... zawodne są, ładnie śpieają ....uwodzą... a potem "chlup" i po człeczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Posejdon czy Neptun chyba tylko dla samobójców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lasu zaczynam chodzic jak sie wakacje zkoncza. Wtedy po lesie sie dorosle rosalki szwendaja ,take co juz maja czym oddychac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja dziś , wyglada na to, że popełniłem błąd, skoro jestes damą i napisałaś rusałka przez ''u'' to tak jest i już zapamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×