Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efqefe

szukam faceta który nie patrzy na wygląd ale na serce

Polecane posty

Gość Kaja1078
A dziwisz sie jej?Pewnie nbrakuje jej akceptacji wsród rówiesników,więc szuka jej gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilderberg
Polacy dzieki "inwestorom" zagranicznym mysla ze firma zaczyna sie od tysiaca pracownikow i wszyscy zajmuja sie harmonicznym pierdzeniem w stolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilderberg
Heh przynajmniej juz wiemy na co leca babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest kobieta ten misio1 a jesli jest facetem to leci na pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to prawda bo ci ktorzy nie pierdza w stolki z reguly zatrudniani sa przez tzw agencje pracy na umowy smieciowe wiec de facto pracownikami firmy w ktorej pracuja nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam. Pasztetowa szczegolnie. Z.kiszonym. ogorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założe się, że ten od pasztetowej to facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnie zbiera sie kilkunastu starych pierdzieli wlascicieli podobnych molochow i wreczaja se wzajemnie nagrody a to za najwyzsze srednie zarobki a to za najwieksze rozpieszczanie pracownikow tudziez za najwieksze. Premie. Motywacyjne. To. Sie wszystko zbira w kupe i wpierdala pakietowo na gielde gdzie informacje takowe maja. Wplyw na wartosc akcji. A ty jebany polski wyrobniku jebaj na tluste kurwy ktore o polsce wiedza tyle ze maja tam przyjaciela belke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra sorki za offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umawiaj sie z Misio1 chyba ze jestes les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek z daszkiem
A facet bez brzucha to picza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak chcę się umówic ,i sprawdzić ha Ino nie wiem, co on na to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptaszek z daszkiem dziś A facet bez brzucha to picza usmiech.gif Tak sobie wmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc jedyne z czym mi sie kojarzy misio 1 to stanislaw tym w podwojnej roli w misiu:) A przeciez jak mozna nie leciec na stasia. .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Ja juz go sprawdziłam bez umawiania sie z nim,na mailu go sprawdziłam ponieważ interesuja mnie skrajne osobowosci.Interesuje mnie socjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy ale socjologia zajmuje aie co najmniej kilkoma misiami a ja tu tylko jednego widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglad to nie wszystko
Jestem autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglad to nie wszystko
Jakby co to pisz na nooneelse@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaja i co Ci wyszło ze śledztwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tematy włożyliście do tego wątku :D . x >>>Kaja i co Ci wyszło ze śledztwa?<<< Niewiele :D :D :D . Poznał/a dane, które wpisałem, zakładając podany tu adres (jakieś podać trzeba :D) i przeczytał/a rozwiniętą wersję, tego co piszę na Kafe :D . Niestety, na ostatnie 15 maili nie otrzymał/a odpowiedzi. Mam nadzieję, że kolejnych już nie napisze, bo i tak trafiają do spamu :( . Nawet najkulturalniejszy człowiek ma w pewnym momencie dość rozmowy z... jakby tu powiedzieć, by nikogo nie obrazić :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>i tak chcę się umówic ,i sprawdzić ha Ino nie wiem, co on na to <<< Co chcesz sprawdzić :D ? Jeżeli chcesz do mnie napisać, to mój mail jest widoczny po wejściu na profil (wystarczy kliknąć na nick) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Poprostu wyprowadził mnie z równowagi....mam nerwy na takich dziwaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzić, kim jesteś poza netem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
On sie z Toba i tak nie umówi to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Szczerze mówiąc jedyne z czym mi sie kojarzy misio 1 to stanislaw tym w podwojnej roli w misiu A przeciez jak mozna nie leciec na stasia. ..<<< Do Tyma jestem z budowy (i wzrostu :D ) podobny :) . Mam tylko nieco więcej włosów na głowie :D . & >>>Bez obrazy ale socjologia zajmuje aie co najmniej kilkoma misiami a ja tu tylko jednego widze<<< Po wymianie maili z tą osobą, odniosłem wrażenie, że socjologia jest dla niej, równie tajemną nauką, jak programowanie w ROOT :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Tylko ze ja Cie rozszyfrowałam..bo facetem Ty napewno nie jestes.Ty nie masz nic wspolnego z byciem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wystarczy, że dzisiaj dwie panie zauważyły we mnie mężczyznę :D . Z jednego z tych zauważeń będę miał jeszcze całkiem konkretne korzyści :D :D :D . Nie poczuj się urażony/a, ale Twoje zdanie o mnie interesuje mnie równie mocno, co zeszłoroczny śnieg :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio tak mniej wiecej czym zajmuje sie twoja firma? Moze skorzystam z usług. A może pomoge ci poszerzyć zakres usług jakie świadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio tak mniej wiecej czym zajmuje sie twoja firma?<<< Wolałbym takich informacji nie podawać na publicznym forum. Nie pogniewaj się, ale tutaj nie myślę o interesach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>onaonaona____ Ja jestem właśnie taką ładną kobietą z małym biustem i mam duże problemy ze znalezieniem faceta, bo w Polsce panuje kult wielkiego cyca. Mam naprawdę niezły tyłek, ale niewiele on daje skoro odpowiedniego biustu brak. Do tego wszystkiego jestem nieco przy sobie.<<< Czy wyglądasz mnie więcej tak: http://xhamster.com/photos/view/2822768-46669877.html#imgTop ? Moim zdaniem ta dziewczyna jest piękna :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×