Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efqefe

szukam faceta który nie patrzy na wygląd ale na serce

Polecane posty

Gość gość
Dla siebie. To są moje obserwacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Powiększając sobie te piersi w jakis sposób przyklasnęłas tym wszystkim facetom, którzy wygłaszają mądrości typu ,,kobieta musi mieć czym oddychać" ,,kobieta z małym biustem jest jak facet" itp. Zdajesz sobie z tego sprawę? Nie to żebym Ci to wypominała, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misiu, nie przeszkadzało Ci to? Trudno mi w to uwierzyć? Może była wysoka...<<< Miała jakieś 165cm. Nadwagę miała rozłożoną głównie w "strategicznych" :D dla kobiety miejscach. W całości nie wyglądało to źle i na pewno nie "przelewało się". Zresztą nie przeszkadzało to trzem innym facetom :D , których zaliczyła po mnie (z ostatnim wzięła ślub w 9 m-cy, po naszym rozstaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi szybko dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaonaona ogarnij sobie po prostu ze Ty nie masz charakteru prawdopodobnie, faceci lubia fajne kobiety... Ktore maja pasje, uprawiaja sport, maja znajomch, poznaja nowych ludzi, stawiaja sobie cele, COS ROBIA i jest z nimi o czym pogadac... panna moze bys super piekna, ale jak tego nie ma to jest na raz, zrozum to... no chyba ze bedzie dobra w lozku to moze zostac kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Może była wysoka...<<< Diabelnie mi się podobała dziewczyna 188cm/110kg :D . Miała piękną twarz. włosy i wszystko proporcjonalnie powiększone :D :D :D . Niestety miała ledwie 19 lat :( :( :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez przy sexie tak duza tusza przeszkadza? Przepraszam, ze tak pytam, trudno mi uwierzyć, ze facet może być z grubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Tia, nic nie robię i nie ma o czym ze mną pogadać. A z panienkami, których główną pasją jest bieganie po galeriach handlowych zapewne jest o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa fajne kobiety te szczuplutkie, z biustem przynajmniej 70E / 65H, i pupą w rozmiarze 38 maksymalnie, dużymi oczami, malutkim noskiem i dużymi ustami, dobrze jakby były powiększone. Reszta to pasztety, taka prawda. Inteligencja, hobby to takie marne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
,,Taaa fajne kobiety te szczuplutkie, z biustem przynajmniej 70E / 65H, i pupą w rozmiarze 38 maksymalnie, dużymi oczami, malutkim noskiem i dużymi ustami, dobrze jakby były powiększone. Reszta to pasztety, taka prawda. Inteligencja, hobby to takie marne dodatki." - i tak właśnie mysli większość facetów. :D Dzięki za tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ale przeciez przy sexie tak duza tusza przeszkadza?<<< Ty chyba żartujesz ? Sex był doskonały :D :D :D . To w zasadzie jedyne dobre wspomnienie, które mi po niej zostało :) . Gdybym miał kondycję z czasów nastolatka, to nie dawałbym jej spokoju, przez kilkadziesiąt godzin z rzędu :D (zresztą i tak nie dawałem :D :D :D ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio, Ty z Katowic jestes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Inteligencja, hobby to takie marne dodatki." - i tak właśnie mysli większość facetów. Dzięki za tego posta.<<< To dobrze, że moi kumple i ja nigdy nie wstydziliśmy się być w mniejszości :) . Dzisiaj mój 43-latni znajomy pochwalił się, że niedługo bierze ślub z dwudziestolatką. A ja mu jakoś nie zazdroszczę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Ty mu może nie zazdrościsz, ale większość facetów po 40-ce pewnie marzy o siksach młodszych ode mnie (mam 25 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich Bin Aus Oberschlesien :D :D :D . I do Katowic mam blisko :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwudziestolatka to stara dupa, tak 16-19 najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
A Ty ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dwudziestolatka to stara d**a, tak 16-19 najlepiej<<< Mnie w środę podrywała... 14-stolatka 💤 . Zwróciłem na nią uwagę, bo była pulchna i miała stópkę w rozmiarze... 32 . Ciekaw byłem: gdzie buty kupuje :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 :D To ja od tego posta o fajnych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Pytałam Misia. Misiu ostatni post trąc***edobear'em ja bym się na żadnym forum do czegoś takiego nie przyznawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu Ty wolisz grube? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie bardzo rozumiem, do czego byś się nie przyznawała, ale wiem, jakim określeniem nabijali się ze mnie znajomi w środę. O tym, że ma 14 lat dowiedziałem się na końcu rozmowy. Myślałem, ze to studentka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 to kobieta. Poczytaj sobie co wypisuje w innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misiu Ty wolisz grube?<<< Ja wolę okrągłe :D :D :D ? A jeżeli przy okazji mają nadwagę, to przymykam na to oko :D :D :D . Zdecydowanie nie lubię anorektyczek i chłopięcej sylwetki (bez zarysowanego tyłka) :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby Misiek był babą :D dowody sa ... raczej slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pytałam Misia. <<< Jako pierwszą cyfrę muszę już wpisywać 4 :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Oczywiscie ze Misio to kobieta,oczywiscie podrywała go 14latka hahahah no smiechu warte....A Ty onaonaona nie przesadzasz:)?Jestes jeszcze młoda faceci często szukaja w swoim wieku:) Ważny jest całokształt pamietaj.Pewnie nie dałas tym facetom i dali sobie spokój.Faceci lubia łatwe:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam odbiło :( , z tym robieniem ze mnie kobiety :( ? x Czternastka dwa razy ze mną rozmawiała, a potem przez pół godziny, spacerowała obok mojego miejsca pracy, uśmiechając się do mnie :D . Dlatego nazwałem to podrywaniem :D . Jest ładna, dlatego zwróciła moją uwagę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia1078
A skad w twoim miejscu pracy wzięła się 14latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×