Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efqefe

szukam faceta który nie patrzy na wygląd ale na serce

Polecane posty

Nie mam nic przeciwko tej drugiej dziewczynie :D . Ładny brzuszek nie jest zły :D . x >>>Ogolnie to troche sie tu zrobil maly casting na pania misiowa<<< Tyle gadania, a Misio sam siedzi w tą Świętojańską Noc :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę, bo nie sądzę, żebym Ci się spodobała. A szkoda...też wolałabym dzisiaj nie siedzieć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie piszę, bo nie sądzę, żebym Ci się spodobała.<<< Dlaczego tak sądzisz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwisające cycki mam :( serio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>zwisające cycki mam serio <<< Przyślij zdjęcie :D , to zobaczę, czy mi się spodobają :D . A tak poważnie, to nikt Cię do niczego nie zmusza :) . Nie bardzo też rozumiem, w czym miałyby mi przeszkadzać Twoje "zwisające cycki", jeżeli chciałaś tylko się ze mną spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo choć to temat o tym, że wygląd się nie liczy, cały czas Misiu skupiasz się na wyglądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 własnie takie bzyka obwisle słoniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja serca nie oddam nikomu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku a ty lubisz krągłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ja serca nie oddam nikomu..<<< EGOISTKA & A tylu zawałowców na nie czeka :( :( :( :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
facet jest inaczej zrobiony niz kobieta, ona bardziej patrzy na charakter on na wygląd, ona da radę być z brzydkim ale mądrym miłym fajnym itp. a chłopak nie za bardzo,natury nie zmienimy, ja też nie wyobrażam sobie byc z brzydką dziewczyną , jakby była miła fajna lubiała mnie to może byc super koleżanką nawet przyjaciółką no ale niestety dziewczyną to juz nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi miec kase a nie dobry charakter.Kobiety tez patrza na wyglad i kobieta z brzydalem nie wytrzyma długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Misio1 nie przypominam pani ze zdjęcia. Moja figura bardziej przypomina ciało Nelly Furtado czy Alicii Keys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
onaonaona____ ja myśle że Ty mozesz byc ładną dziewczyną a nie doceniasz siebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Raczej inni mnie nie doceniają. I w efekcie moje postrzeganie siebie samej jest takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
ale wiesz nieraz się komuś mozesz podobać a on tego nie okaze :) tacy przebojowi to pokazują zaraz zagadują uśmiechają sie itp. a tacy nieśmiali itp. tego nie robią bo nie mają odwagi :) a to są wartosciowsi ludzie i takiemu mozesz niejednemu się podobać a nawet o tym nie wiesz :) :) ile mi się dziewczyn podobało a nigdy im tego nie okazałem bo nie miałem śmiałości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Nawet mnie podrywają, ale i tak kontakt się szybko urywa. Pewnie dochodzą do wniosku, że na paszteta nie będa trwonić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
jakbyś była pasztetem to by nawet nie zaczynali uwierz mi , moze to o co innego chodzi nie wiem trudno powiedzieć :) ja mam dziwne wrażenie że mi byś sie spodobała :) nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Ci, ja to bym chciała miec figurę Alicii Keys :( Powodzenia! Wiary w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mechanik 567 to nr Twój tel |)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
nie to tylko nick :) chyba nie ma takiego numeru telefonu zaczynającego sie od 567 nawet :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Mogę się podobać ze względu na twarz, ale ciało mam do bani i pewnie dlatego urywają kontakt. Przykre, ale prawdziwe. Pocieszanie nic tu nie zmieni. Tacy są faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
onaonaona___ nie przejmuj się :) mi np. nie przeszkadza jak dziewczyna ma kilka kilo za duzo i troche krągłości :) naprawde moze być ładna pomimo tego :) oczywiscie nie jak ma 30 kg nadwag wiadomo :) bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik567
onaonaona___ napewno jesteś fajna laska tylko tego nie dostrzegasz :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona____
Najlepsze że ostatni z moich krótkotrwałych znajomych bezczelnie wmawiał mi, że dla niego jestem piękna, atrakcyjna i zgrabna, a i tak po jakimś czasie urwał kontakt. Chrzanić to, co gadają faceci. Prawie wszyscy chcą kobiety o figurze miss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×