Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość efqefe

szukam faceta który nie patrzy na wygląd ale na serce

Polecane posty

Może chciała coś kupić ? :P :P :P Podobno niektórzy ludzie chodzą w tym celu po sklepach :P :P :P . Zapewne Ty tego nie robisz :P :P :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia1078
W wieku 14lat nie latałam za facetami w wieku swojego ojca:OA pisałes ze peacujesz w biurze zdecyduj sie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzę Ci tajemną wiedzę :D . Pracując we własnej firmie, musisz być zarówno pracownikiem biurowym, sprzedawcą, programistą, jak i stolarzem :D, gdy tego wymaga sytuacja :P. Tylko płytek układać i tynkować ścian nie potrafię :( :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec***atrza TYLKO na cycki, du.pe, nogi i twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Misio1 co za bzdury wypisujesz....powiedz jeszcze że przez to ze masz firme musisz zamiast ulice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Zamiatać*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moich wyczynach stolarskich, podłogi zamiatają pracownice :D . Ale szybki wystawowe, kilka dni temu zdarzyło mi się umyć :D . Przytargałem do sklepu, zimowy płyn do spryskiwaczy i sprawdził się na szybach, dużo lepiej od oryginalnych płynów do mycia :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Dziwne od tego chyba macie kuriera?A ta czernastolatka napewno miała 14 lat?Może jednak miała z 11:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o zamiatanie ulic, to każdy sklep odpowiada za teren, przed nim, więc również za jego zamiatanie :D . Tak masz w każdej umowie najmu i w przepisach dotyczących nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Misio1 z Ciebie to jest bajokpisarz....chodziło mi o dostarczenie płynu do sklepu od tego firmy maja kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma wspólnego kurier, z myciem szybek, czy utrzymaniem porządku przed sklepem. Zresztą stanowisko kuriera nigdy potrzebne nam nie było. Czasowo można do tego typu obowiązków oddelegować kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 z Ciebie to jest bajokpisarz....chodziło mi o dostarczenie płynu do sklepu od tego firmy maja kurierów.<<< Nie wiem o co Ci chodzi :( . Została mi bańka płynu zimowego do spryskiwaczy (w samochodzie), któremu w tym roku, kończy się data ważności. W sklepie kończył się płyn do mycia szyb. Wrzuciłem 5-cio litrową bańkę do bagażnika i przywiozłem do sklepu. Po cholerę był mi do tego kurier? Płyn do spryskiwaczy okazał się skuteczniejszy od oryginalnego do szyb i pewnie teraz, będę go kupował zamiast oryginalnego :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Oczywiscie co jeszcze powiesz?I co ta czernastolatka tak Ci sie przyznała ile ma lat?A swoją droga tak Ci sie spodobała,moze masz zapedy pedofilskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź się dziewczyno leczyć :( . Czternastolatkę zaczepiłem , bo myślałem, ze jest studentką (takie czasopisma przeglądała w sklepie kolegi). Zaciekawiło mnie gdzie kupuje buty (miała maleńkie stópki rozmiar, jak powiedziała 32). Potem przyszła do mojego sklepu i podczas rozmowy dowiedziałem się ile ma lat. Śmialiśmy się wszyscy z tej sytuacji. Takie rzeczy często zdarzają się ludziom, którzy mają normalne życie oprócz Kafe :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia1078
To Ty ją zaczepiłeś?Jeszcze lepiej:O no mi się jeszcze nie zdarzyło zebym podrywała 10 latka przykładowo:Oalbo duzo młodszego chłopca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w wyniku leczenia zmieniło się twoje imię :D ? Poczytaj, jaki typ kobiecej budowy zwraca moją uwagę, a dopiero potem nazywaj mnie obraźliwym określeniem. I nadal lecz się ze swoich marzeń/imaginacji . Na szczęście nie każdy postrzega rzeczywistość, w tak chory sposób, jak ty :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Misio1 tyle przecznosci jest w tym co piszesz,napisałes tu onaonaona ze pewnie jest dkla Ciebie za młoda,a sam podrywasz studentki?W dodatku jedna z nich okazała sie 14 latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
sprzecznosci*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę żadnej sprzeczności. Zagaduję do wszystkich interesujących mnie kobiet w wieku 18...50 i są to przyjemne dla obu stron rozmowy :) . Życia nie chciałbym sobie układać z dwudziestolatką, bo dzieli nas zbyt duża różnica wieku. Zaraz będę musiał wyjść, więc nie będę mógł odpowiadać na następne pytania tego przesłuchania :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Ty jestes kobieta,pisałes że to ona Ciebie podrywała a potem ze ty ja zaczepiłes ioj miotasz sie z tą historyjką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Ty jestes kobieta,pisałes że to ona Ciebie podrywała a potem ze ty ja zaczepiłes ioj miotasz sie z tą historyjką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niej zagadałem w sklepie kolegi, potem ona przyszła do mojego sklepu i przez pół godziny przed nim krążyła, spoglądając na mnie, więc uważam, ze mnie podrywała :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był gruba czy chuda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się z Toba umówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
No jak Ty do niej zagadałes to nie dziwie sie ze krazyła koło sklepu.Jeśli była otyła w tak młodym wieku,to niech lepiej uważa bo za kilka może sie w drzwiach nie zmiescic.Pewnie nie ma powodzenia wsród rówiesników i zaciekawiło ja ze ktos wogóle do niej zagadał a nie że jej sie spodobałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez, patrząc z drugiej strony, mógl sie pomylic, bo grubsze dziewczyny wyglądają na starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna dziewczyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1078
Biedna i zdesperowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie dlatego biedna. Musi mieć straszne kompleksy skoro tak się rzuca na każdą oznakę sympatii (nawet jeżeli to zwykła uprzejmość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×