Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Macieju, Macieju(specjalnie zmienione imię:P ) wolę swoją okaż Najmilszego pokaż ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie nie spodziewalam... znowu dzien jak co dzien :O wiedzialam, ze dzieciatko mi nie pisane :P na ulice wyjde z psem tropicielem. powinien wywachac biale pasy na czarnym tle. chyba sie nie pomyli. w poblizu nie ma zoo :D dzieks wrozu... jestes wielki maciejem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiiintereesowana
kobieta 31 blond czy ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wrozu.. dzieki :) spodziewalam sie co najmniej niechcianego dzieciatka... a tu znowu dzien jak co dzien :O na ulice wyjde z psem tropicielem... powinien prawidlowo rozpoznac biale na czarnym, bo zoo w poblizu nie ma :) jeszcze raz dzieki.. jestes najprawdziwszym maciejem pracowitym od zochy co izbe zamiatala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no qzwa.. ile jeszcze razy bede sie produkowac na temat dziekczynny.... kto mi zjada posty??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejsha nietutejsha
kobieta 38 lat tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodko winna wczoraj Nie, nie wyjedziesz do Anglii. Coś Cię tu mocno trzyma. Na razie jeszcze sobie z tego nie zdajesz sprawy. Ale nowa znajomość będzie bardzo ekscytująca. Wychodząc z domu sprawdzaj dokładnie zamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) prognozy sprawdzają się fifty-fifty; niedziela była u mnie raczej pochmurna niż słoneczna.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście wczoraj Sierpień. Sam jestem tym zaskoczony, ale karty mówią wyraźnie. Kolejnym miesiącem po lipcu będzie sierpień. Jak będę miał chwilę, to wywróżę kolejność miesięcy na cały rok. Kup do sklejania model samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Tylko nieliczni mają dostęp do mego Najmilszego. Powiedziałem nieliczni? Chodziło mi o nieliczne. Tylko nieliczne. Nieliczni w ogóle nie mają dostępu do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 wczoraj Nic nie poradzę na to ca karty mówią. Spodziewałaś się fajerwerków? Nie narzekaj, nie jest jeszcze tak źle. Pod koniec 2020 r. czeka Cię wspaniała znajomość. U mnie za oknem chmury tak ciężkie, że nie przebiją ich nawet moje wróżby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaiiintereesowana wczoraj Ruda. Blond to takie powszechne. Wszędzie pełno blondynek. Ruda to tajemnica, pazur, dzikość. Nie ma nad czym się zastanawiać. Tylko ruda. Idź do księgarni i kup książkę o podróżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
macieju, taki wielki, a niedozywiony? ;) na wy-proznienie proponuje olej rycynowy 😴 jesli chodzi o fajerwerki to faktycznie... nie spodziewalam sie. pora roku jest niesprzyjajaca :) mysle, ze noc ostatniego dnia grudnia bedzie odpowiedniejsza. co na to karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsha nietutejsha dziś Oczywiście, że tak. Cóż to za pytanie? Myśl pozytywnie i czasem zaryzykuj. Na urlopie uważaj na ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju, ech Macieju :D Rosnące zauroczenie Ty moje ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodzinka1
1. kobieta 2. wystarczający ;) 3. przyssa się do moich górnych czy dolnych warg najpierw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 ta w kolejce nn
Jaa zyje :classic_cool: jestem zywym dowodem na 100% sprawdzalnosc Macieja. Do Pragi koniecznie potrzebuje nowych butow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misia Lat 34 I co z tym ślubem no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafiryn_da dziś Pół na pół to też dobrze. Pamiętaj, że Najwyższy zawsze może pokrzyżować plany i nic na to nie poradzimy. Pomyśl nad kupnem szklanych baniek na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Fajerwerki możesz mieć każdej nocy. Zresztą nie tylko nocy. I nie czekaj z tym do grudnia. Zasługujesz na rozkosz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Maciej jest tak zawstydzony, że musi ochłonąć, żeby wróżby nie były przejaskrawione. Łechtasz ego Macieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta stosowny czy on tez siedzi na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodzinka1 dziś Do górnej. Najpierw muśnie Cię swoim językiem po górnej wardze. Przygryzie ją i pociągnie do Ciebie. Spojrzy Ci w oczy. Zobaczysz w jego wzroku pragnienie spełnienia. Wsunie Ci język do środka między usta. Nie będziesz protestować. Rozszerzysz je i zaprosisz do środka. Rozgości się w nich i poczuje się jak u siebie w domu. Będzie tańczył z Twoim językiem bez opamiętania. Złapie za Twoje pośladki i przyciągnie Cię mocno do siebie. Poczujesz jak bardzo jest podniecony. Jak jego krocze jest nabrzmiałe. Zapragniesz go dotknąć. Włoży Ci swoją dłoń między uda. Będzie ją przesuwał wyżej i wyżej. Przestaniesz nad nimi panować. Mimowolnie będą się odsuwały od siebie. Dotknie Twoich mokrych majtek. Zechcesz go poczuć w sobie. Twa żądza sięgnie zenitu. Nie wytrzymasz i złapiesz go za ......., kurwa, pojechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 ta w kolejce nn dziś Nie potrzebujesz. Ale jeżeli potrzebujesz uzasadnienia na zakup nowych butów, to Maciej Ci to przepowiada. Teraz nie masz wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Będzie. Będzie wspaniały. Weź tylko dobrego dj'a. Ten o którym myślisz nie spełni Twoich oczekiwań. Może położyć całą zabawę. Pamiętaj, że jak jesz tatara, należy pić wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak, siedzi. Jest nieśmiały i czeka aż się do niego sama pierwsza odezwiesz. Wysyła do Ciebie sygnały, ale Ty ich nie dostrzegasz. Przejmij wreszcie inicjatywę. Weź sprawę w swoje ręce. Nie pozwól żebyście się rozminęli. Czas na zmianę perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×