Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
zobaczcie jak kościół ludziom mózgi wyprał! kościół pisze ustawy, ustanawia prawa, konkordat Postawił Polskę w roli poddańca Watykanu a oni się kłócą, że kościół nie ma wpływu na ich życie - no debile po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpieeerrdool sie od kosciola kawalerze. Bo jeszcze jeden taki tekst i ktos cie moze z nienacka wyprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto? ty? za cienki jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jeden taki tekst i ktos cie moze z nienacka wyprostowac. xxx wyprostować to możesz proboszczowi ogóra pod sutanną - dla ciebie z resztą to nic nowego, przez całe swoje z****** dzieciństwo nie robiłeś niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda z kościołem. Religia w szkołach, zakazxaborcji, in vitro itd. Tacy katole z was to po co uzywacie antykoncepcji. Zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam buraczki emigracyjne, macie juz pobukowane bilety do Polski na pseudowakacje? Wszak wasza dzieciarnia za dwa weeksy bedzie miala juz wolne w tych muzulmanskich szkolkach. No i trza przyjechac i sie pochwalic swoim dobrobytem. Czyz nie tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci juz maja wakacje bo nieieszkam w UK .nie jade do Polski bo mam lepsza pogodę tu gdzie mieszkań. A tovfo mnie przyjeżdża rodzina i nic wctym zlegobo zax orzejazdctylko płacą a u mnie wypoczna i odpoczna od ttakich mend jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie. Nie każdy jest szczęśliwy w Polaczkowie, ponieważ w tym kraju nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic, hahaha. Jaki qrrrwaa trzeba miec zryty beret i byc nierozgarnietym zeby tak twierdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś będziecie umierać i wtedy zobaczymy jacy to jesteście bezbozni. Jeszcze będziecie płakać by ten klecha dal wam ostatnie namaszczenie. Wspomnicie moje slowa, malutcy ludkowie, zachlysnieci funtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zapijaczonej wsi, skąd pochodzi ta sciera, to faktycznie nic nie ma oprócz pol i walacych się drewnianych płotów. Zresztą ja ojciec podobno posuwał wiec wiadomo, ze polskiej patologii zawsze będzie bardziej podobać się UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym powiedziała, że ci co zostali w PL przegrali życie. Przynajmniej tak oceniam moich znajomych, których spotykam przy okazji coraz rzadszych wizyt w PL. Tam nie ma po co jechać a o mieszkaniu na stałe to już nawet nie wspomnę. Stamtąd s*******a kto żyw, chyba, że ma w rodzinie księdza lub polityka. No i starzy niedołężni też zostają, bo muszą. Nie mają innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w twojej zapijaczonej wsi, głupia sciero z PGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nizin społecznych jesteś Ty śmieciu. "Podobną posuwal ja ojciec" jesteś zabawny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestano pajacu o tej zapijaczonej wsi pisać. Znasz ja obrze z autopsji ? W mieście tez piją . jak bede umierać to namaszczenie klechy mi obleci .zgodzie się ze ci którzy zarabiają grosze i zostają w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze szmaciarz cale zycie na forum :D zniszczony w jednym temacie ale nie warto sie klocic z takimi frajerskimi zerami. Niech zyja w swoim obesranym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eebac szmaciarzy ktorzy na stale tam zostaja. Cienkie peezdeczki z nich poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech tam gniją w domopodobnych, zagrzybionych ruderach z dykty, wynajmowanych od palola. Emigracyjne przegrane śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebać takie zawistne pały co nie mają w życiu nic ciekawszego i lepszego do roboty tylko obrabiać innym dupy gdy z ich własnych jedzie smrodem na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prawdy. Nie chcemy was widziec w Polsce eebane peezdeczki. Zakladajcie turbany i sie miziajcie q**sami ze swoimi bracmi pakolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ty się miziasz k*****m ze swoim starym to nie znaczy że każdy jest pedałem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bogatym, dumnym Brytyjczykiem. Polacy na mnie pracują. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura, wyjechałam do UK zaraz po szkole jestem tu już 16lat, skoczyła studia mam prace dobrze mi się żyje nie mam żadnego kredytu mam męża którego tutaj poznałam mamy dzieci jesteśmy szczęśliwi. Dla mnie emigracja to jak wygrać życie. Nie żałuję nie zamierzam wracać. Moja rodzina jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat, zdaje się, że jest tu sporo zakompleksionych, którym się nie udało i wracają/wrócili. Mówią, że "patrioci", opowiadają też o domach od "patola"... widocznie tylko takie znają... A co do wakacji... no mamy problem rzeczywiście - no bo chcielibyśmy znów do Grecji, a tu dom w Hiszpanii czeka. A że już jedne wakacje w tym roku były, to z urlopem trudno... Ech, jak żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem skromnie, ze PL to nie dla mnie. Meczcie sie tam biedacy skoro nie macie innego wyjscia. Ja mialem i skorzystalem z tego. Do PL nigdy nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bogatym, dumnym Brytyjczykiem. Polacy na mnie pracują. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie X Prawde piszesz. Tylko kto urodzil sie w gb jest brytyjczykiem i nie ma dyskusji. Gnij w uk zapchlony szczurzopolaku hehe! Szlaban do mojej PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam buraczki emigracyjne, macie juz pobukowane bilety do Polski na nasze polskie piekne swieta? Nie macie takich w uka. Wszak wasza dzieciarnia za dwa miesiace bedzie miala juz wolne w tych muzulmanskich szkolkach. No i trza przyjechac i sie pochwalic swoim dobrobytem i zabrac słoiki z bigosem i zurkiem. Haha! Czyz nie tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O których swietach piszesz ? Zurek na Wigilie ? Z jakiej choinki sie urwałes ?:D Swieta to ja w tym roku spedze tam gdzie ciepło i kolorowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×