Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
toż to najpodlejszy naród na świecie :D apodyktyczne śmierdziele brudasy lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha :D co za obrzydliwy naród !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to co polski wspaniały, mądry, piękny i dobry naród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechby sobie polski nie był ani za mądry ani za wspaniały ale i to jest 100000 razy lepszy jak szkopolandia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa - skoro tak uważasz... ale to twoje zdanie i zatrzymaj je dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przegrałam życia. Powiedziałabym że je wygrałam właśnie zostając za granicą :) złośliwe komentarze właśnie to potwierdzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegraliście po całości :) ale zbyt tępi jesteście aby to pojąć , jeszcze zrozumiecie o co w tym chodzi a póki co naiwniaczki żyjcie jak plebsy myśląc że żyjecie po ykhmmm królewsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co tu widzę tępego to ty. Nie udało ci się na emigracji, trudno, ale nie zakładaj że inni też żyją jak dziady (to znaczy ty) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuję się przegrana i żaden nieudacznik nie będzie mi wmawiał że jest inaczej ;) z Polską nigdy nie byłam jakoś szczególnie związana, nic dobrego mnie tam nie spotkało, wyjechalam dawno więc po co mam wracać? Ja nie z tych płaczących za bigosikiem mamusi i żyjących przeszłościa. Liczy się tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście nic nie wartymi bezmózgimi przewodami pokarmowymi :) nieudaczniki obsrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha coś chyba ci nie wyszło. To oczywiste że przewód pokarmowy jest bez mózgu. Nie wiem co chciałeś osiągnąć tą niezbyt udaną próbą obrazenia ludzi bardziej zaradnych od ciebie ale wyszło niezdarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego przewodzie pokarmowy ciebie sie to tyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to w ogóle nie ma sensu. Przedszkolak potrafiłby lepiej kogoś obrazić. Widocznie taki z ciebie nieudacznik że nawet takiej prostej czynności nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pędźcie mendy :D zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro czytać opinie Polaków o Polakach, w których jest tyle bezinteresownej nienawiści. Rzeczywistość jednak jest taka, że odważni i wartościowi ludzie wszędzie sobie poradzą, a nieudacznicy szukają wszędzie usprawiedliwienia dla swojej bezgranicznej niemocy. Pozwólmy wszystkim żyć tak jak chcą, każdy ma jedno życie i tylko od niego zależy jak je zorganizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie będziemy pozwalać! ci co wyjechali to zdrajcy, kurffy i dziffki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej? Wszystko co możesz zrobić to popluć sobie na kafe. To jest twoja wizja "nie pozwalania komuś"? Ojej już się boję :D poza tym sam siedzisz za granicą hipokryto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę siedzieć za granicą ale nie ty kurffo! pieprzony przewodzie pokarmowy, lizaczu angielskich rowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej moje gwiazdy emigracyjne. Tak sie jaracie ta obczyzna, to mi napiszcie co wam takiego sie tam udalo? Bo jak narazie to piszecie zbyt ogolnikowo i wirtualnie co tam takiego zdobyliscie, czego w Polsce nie mozna miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała wracać do pl, ale jeszcze trochę muszę posiedzieć za granicą a czy emigracja to przegrana czy wygrana ? hmm kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy co sie robi na tej emigracji. Ten gościu wyzywający z góry robi w fabryce i jest zgorzkniały, ewidentnie przegrał (chociaż w Polsce też, więc tu nie ma rozwiązania), ja wygrałam bo ten zawód który wykonuję praktycznie w Polsce nie istnieje no i kasę zarabiam niezłą więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Sprzedaje prezerwatywy. Jestes zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie troluj. W Polsce tez mozna sprzedawać prezerwatywy, chociaz po ilości wpadek wątpie ze ktokolwiek wie jak je używać. Wybacz ale nie bede tu pisać co robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam emigranciki u was w ukeju? Slyszalem ze ciezkie czasy teraz, rumuni i bulgarzy wypieraja was z rynku pracy. No niestety ale nadchodza czasy pokolenia 1300 brutto. I co to bedzie? Myslicie ze dalej jest tak zaeebiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie jakie to polaczki emigraczki niby zaradne były, niby takie pracowite, mobilne, wykształcone, oczytane, wnoszące niby tyle dobrego dla UK. Wystarczyło tylko, że tani Rumuni i Bułgarzy się zjechali i całe polactwo, raptem juz tak potrzebne w UKa nie jest. Zobaczymy jak po wyborach rząd brytyjski podniesie kwotę podatku, po której zaplaceniu będzie można dopiero otrzymywać benefity, oraz utrudni branie kredytów hipotecznych dla emigrantów. Zobaczymy wtedy jakie to zaradne są te nasze, smierdzace kapusta Polczyny z długimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie mogą im tam prezenty robić byleby to góffno nie wracało do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyemigrowalam do Uk tylko do Francji i wlasnie nie przegralam swojego zycia. Mieszkam w słonecznej Prowansji, moge wyjsc kiedy mi sie podoba bo nie pada, spedzac czas nad morzem przez dluzszy okres roku. W Polsce moglabym siedziec i narzekac na pogode, na brak pracy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to żyj sobie we Francji i nigdy nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×