Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
Jak tam emigranciki wasza Wigilia? Znowu samotnie z kolendami z youtuba :P, taki juz was los niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jukej to dopiero rozwarstwienie. Wszedzie zebracy, bezdomni i patologiczni beneficiarze. Polskojezyczni wyrobnicy jeszcze jako tako tam ciagna, bo po 10 w pokojach spia i kible po 20 godzin dziennie szoruja. Jak juz jakiemus z nich sie poszczesci i kupi na kredyt stodole, ktora dumnie zwie domem, to nosi tak glowe jakby milionow sie dorobil. Zal tych poyebancow ale co zrobic,takie zycie. Nie wszyscy Polacy sa normalni niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jesteś nienormalny autorze jeśli tak uważasz. Jestem w Anglii pół roku, pracuję w magazynie, język podszkoliłam bardzo i liczę, że w najbliższych miesiącach podszkolę go jeszcze bardziej a później szukam pracy w zawodzie inżyniera. Mój chłopak skończył te same studia co ja tylko 5 lat wcześniej i padłbyś na podłogę jakbym ci napisała ile zarabia, czym jeździ, w jakiej firmie pracuje i jakie ma stanowisko. Jeśli ktoś ma perspektywę pracy w piekarniach, magazynach, fabrykach itd, do końca życia, nie ma żadnej sensownej szkoły i puszcza się na prawo i lewo zamiast poszukać odpowiedniej osoby na poziomie to faktycznie jest na równi pochyłej. W innym przypadku, jeśli ktoś zarabia coraz lepiej, pnie się po szczeblach kariery, jest w stanie wspomóc finansowo w każdej chwili rodziców, rozwija się zawodowo i żyje mu się coraz lepiej, to nie wiem czy odpowiednim określeniem jest pisanie o kimś takim, że przegrał życie. Ale tylko standardowo zazdrosny polaczek cebulaczek pracujący w fabryce niemający perspektyw może uważać, że tylko tacy emigranci mieszkają za granicą i że wyjeżdżają wyłącznie ludzie prości beż żadnych perspektyw, byleby zarobić na chleb. No niestety mój drogi nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcek
Tak tak juz ja wiem ile wy tam zarabiacie i jakie prowadzicie życie. Ludzie palcami was wytykaj na ulicy. Czemu suko nie chwalisz sie swoim sukcesem na brytyjskich forach? Od razu twoi nowi rodacy zjechałby cię jal szmatę. Dlatego na polskich forach kozaczysz myśląc, ze komuś zimponuiesz. Szmaty od podłogi maja więcej honoru niż wy kufry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie komentarz wyżej pokazuje między innymi z jakiego powodu nigdy nie wrócę do polski. Jad, wyzwiska, zawiść bo ktoś się uczył, bo ma lepsze życie. Idź człowieku na studia, ucz się chociażby tego języka, zrób coś ze sobą. Jak sobie przypomnę takich ludzi jak ty, te zakały, to naprawdę cieszę się, że wyjechałaś. Łazisz po tematach i tylko wyzywasz. Lepiej ci? Ja o tych komentarzach zapomnę a ty będziesz je pamiętał i za tydzień ja wrócę do swojego fajnego mieszkanka a ty dalej będziesz gnił w swoim małym zagrzybiałym pokoiku. I kto wygrał? Ty nie masz żadnych perspektyw a szczekasz jak nie wiem co. Nie masz czym zabłysnąć to się chociaż nie kompromituj. Tylko w Polsce takie dzikie zachowania dalej są często spotykane i między innymi dlatego polecam wyprowadzkę do krajów rozwiniętych, gdzie mają już XXI wiek i gdzie ludzie porozumiewają się normalnie a nie za pomocą wyzwisk i prymitywnych pyskówek. Pozdrawiam normalnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pol roku na obczyznie i juz kozaczysz? To co to bedzie jak minie ci 8 czy 9 miesiacy? Ja IIerdole co za autorytet nam sie tutaj trafil, ehehe, bez komentarza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu tak źle w UK to niech wypieprza do polski zamiast pluć na tych co się zaaklimatyzowali i dobrze sobie żyją - co za wredny naród! sami nie potrafią żyć i innym nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tam sie nie zaaklimatozywaliscie. Wy tam jestescie zwyklymi szczurami, ktorych miejscowi maja dosyc. Wejdz jedna z druga na profill Camerona na facebooku i zobacz co o was Brytole pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje autorze, masz racje. Sam dochodze do takiego wniosku po kilku latach. Dlatego tez napewno wroce do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa, już to widzę! wróć od razu! na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa, już to widzę! wróć od razu! na co czekasz? x x A co zazdroscisz mu glabie? Chce wrocic to wroci, przynajmniej ma jakis cel w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego mam mu zazdrościć - przecież dalej siedzi w UK i nie wraca - tylko pieprzy że wraca! ja zacznę pieprzyć, że kupuję pałac - będziesz mi zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie siedze tutaj bo sobie jasno okreslilem ile czasu bede na emigracji. Zarabiam kase, inwestuje i wracam do siebie. Tak ciezko zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dopóki tego nie zrobisz bo na razie to tylko gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że już zapomniałeś dlaczego wyjechałeś myślisz, że jak zarobisz i przywieziesz parę funtów to będziesz w Polsce Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby mam nie zrobic? To ze ty sie boisz wrocic to nie znaczy ze ja nie wroce. Do tego powyzej: Wyjechalem tutaj tylko po to zeby zarobic kase, KASE. Zarobilem i wracam. Misja spelniona, delegacja skonczona. x Jakim bogiem, dzieciaku o czym ty piszesz :D. Co za belkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdziwsza prawda. Temat watku 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam moje gfiazdy emigracyjne, co tam u was slychac? Znowu mieszkania podrozaly co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Domy też. Dobrze dla włascicieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam, może jeśli ktoś czuję ,że mu tam źle a nie wróci bo kasa to rzeczywiście. Ale na swoim przykładzie, ja lubię życie w Niemczech, teraz jestem w Polsce i odliczam dni do wyjazdu spowrotem do siebie :) Może kiedyś poczuję ,że chcę wracać do Polski ale narazie to jest dla mnie najgorsza perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę życia w DE ! koszmar nuda pustota i ta ich mentalność obrzydliwość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wróć do Polski! w Polsce nie jest nudno, ciągle strajki i protesty a mentalność ludzi wprost cudowna jak woda z Lichenia pensje wysokie, życie cudowne w ogóle nie rozumiem dlaczego wyjechałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taki brandzel jak ty niczego nie rozumie i nie zrozumie :) dlatego takim jak tobie wszedzie dobrze tam gdzie ma za co żarcie kupic nażreć się wysrać i pójść do pracy :) niewolnicza istoto niemcy to ściery a Polacy którzy cisną się im w szkopskie d***le jeszcze większe ściery :) Co drugi Polak mieszkający w DE to fałszywa usłużna niewolnicza kurffa w dodatku dziad żyjący na zasiłku ...z dnia na dzień w wynajmowanym mieszkanku oklejonym raufazą :D dziad bez ambicji i żadnych perspektyw jak tylko spanie ,jedzenie i sranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ta parooowa nie masz innego życia poza kafe? z której parafii piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim jak tobie wszedzie dobrze tam gdzie ma za co żarcie kupic nażreć się wysrać i pójść do pracy xxx a wg ciebie to źle jak się ma pracę, stabilizację i bezpieczeństwo finansowe, tak? najlepiej siedzieć na bezrobociu i wypluwać z mordy patriotyczne frazesy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , lepiej tą mordą wylizać szwabski zad jak to najlepiej potrafisz :) bezpieczeństwo hahah ciemna maso ! niewolnictwo mylisz z bezpieczeństwem ty ograniczony parobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą prawdę o Niemcach i ich chorej mentalności opisała w swej książce "Pod niemieckimi łóżkami" Justyna Polańska To co ta Kobieta przeżyła widziała usłyszała i zaobserwowała ,mogę potwierdzić własnym przykładem. Obrzydliwy naród chory umysłowo ! Bez kultury ,bez zasad, nijacy nudni obrzydliwi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna książka przeczytałam :D poszukałam sobie w necie ,kapitalna i cała prawda o tych p***bbach niemcach oni tacy właśnie są na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkopy to chore umyślaki i zboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×