Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość współczesnych młodych facetów woli starsze kobiety...

Polecane posty

Gość gość
starsze sa madrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzony1995 ożeniłbyś się z taką kobietą czy fascynacja mija kiedy pomyślisz o różnicy wieku ale na dobre i na złe z inteligentną starszą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ludzie nie chca brac slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobiety to pasji nie maja hobby czy zaintersowan? 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kazdy woli mlode. Dlatego mlode sie sponsoruje a nie stare." x słuszna uwaga. większość facetów woli młodszą laskę. dlatego kobiety wymieniane są na "młodszy model" a nie na starszy. a ze niektórzy mają kompleks edypa albo szukają mamusi żeby ich przytuliła to nie można nielicznej patologii rozciągać na większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode sa puszczalskie starsze nie ale maja spory przebieg. Lepiej byc z byla prostytutka niz z aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
11: 26 Właśnie ten wasz materializm też jest chory . Dedykowaną tobie oraz podobnym do Ciebie z charakteru dziewczynom piosenkę już wstawiłem. Skoro wy lecicie na facetów w przedziale 30-50 tylko dlatego , że mają kasę ,to dlaczego my nie mamy lecieć na kobiety w tym samym wieku z powodu fascynacji? To jest hipokryzja moim zdaniem . A co to jest kompleks Edypa ,już ci tłumaczyłem,widocznie nie zrozumiałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Dzisiejsza 17,18 latka ma większy przebieg niż niejedna 30,40,50 :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody fiutek
Ja też lubię mamuśki i z chęcią bym taką wyruchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody fiutek
taką 40-50 bym posuwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wcale nie dziwi pociąg do starszych kobiet. Kiedyś młode kobiety potrafiły zajmować się domem jak ich matki. Dzisiejsze młódki z kolei potrafią w większości przypadków natomiast co najwyżej chlać jak ich ojcowie :O Dodatkowo każda niemal młódka szuka partnera na zasadzie - nie ważne co mam do zaoferowania sama,ważne,żeby on oferował wszystko podczas gdy ja będę leżeć i paznokcie robić :O Warto też zauważyć,że młode często seks traktują jak nagrodę za dobre sprawowanie się partnera i nawet wtedy leżą jak kłody traktując seks jak jakąś pańszczyznę,którą kiedyś odrobić trzeba i to jak najmniejszym wysiłkiem ze swojej strony. Dodatkowo młode kobiety często nie mają za grosz zainteresowań,które wybiegałyby dalej jak imprezy, biżuteria i make-up. Młode nie mają do siebie dystansu, często obrażają się o byle co, nawet w żartach,bo jak ktoś mógł mieć czelność z nich zażartować. Młódki mają to do siebie,że chcą się wiecznie bawić nie myśląc o przyszłości,a z takimi kobietami o przyszłości nie da się myśleć. Wyżej wymienione argumenty często rodzą frustrację rówieśników (zwłaszcza tych dojrzalszych psychicznie) i dlatego powstają związki gdzie to ona jest starsza. Żeby nie było, moim zamiarem nie jest kogokolwiek oczerniać. Istnieją młode kobiety ,które są dojrzałe emocjonalnie (sam poznałem niedawno 18-tkę nad wyraz dojrzałą jak na swój wiek), ale niestety jest ich jak na lekarstwo i takie szybko znajdują stałego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod Panem Pavlo. Jestesmy wiekowo zblizeni ( rok roznicy ) i mam podobne wnioski. Dodałbym jeszcze, że młode Panny często jako mężczyzne idealnego widzą gości z warsaw shore, wmawiając tym wartościowym, że są "nudni" i "beznadziejni". Natomiast starsze kobiety nawet o 4-5 lat gardzą "dymaczami" a chwalą sobie facetów wartościowych, których uważają za wymierający gatunek. Starsze kobiety poza tym sa znacznie ambitniejsze od tych mlodych - chca cos osiagnac a te mlode szukaja jelenia ala bogaty tatus co za nie wszystko zrobi. Znalezienie konkretnej kobiety zaczyna byc coraz trudniejsze w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałbym jeszcze, że młode Panny często jako mężczyzne idealnego widzą gości z warsaw shore, wmawiając tym wartościowym, że są "nudni" i "beznadziejni" x Tak to jest niestety,że gro młodych kobiet myli skurwysyństwo z pewnością siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaa z kwietnia
uwielbiam mlodszych,sa cudowni...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te stare ktore obrazaja mlode kobiety to tylko z zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuscmy ze mlodego chlopaka nikt nie chce i zeby cos zr***** to bierze 20lat starsza babcie i potem poznaje mloda laske i po co mu ta przegnila baba stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuscmy ze mlodego chlopaka nikt nie chce i zeby cos zr***** to bierze 20lat starsza babcie i potem poznaje mloda laske i po co mu ta przegnila baba stara? x Przypuszczać i domniemywać można w sądzie. Ludzie są różni,a jak ktoś ocenia parę po różnicy wieku między partnerami,to coś z nim nie tak musi być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo dobrze mówisz,sama mam meza 6 lat młodszego, jesteśmy razem już 18 lat i jakoś sie sobą nie znudzilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy mają problem z tolerancją dlatego też nie wszyscy znajomi o tym wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie często dobierają się w pary pod względem wieku jakby to było gwarantem udanego związku, a tak po prostu nie jest. Trwałe są te związki w których oboje partnerów jest dojrzałych nie tylko z tego powodu,że ukończyli 18 rok życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tutaj wypowiadaja sie 2 te same strupy stare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po literkach poznajesz ze stare? Ja tu widze duzo mlodych o te stare zawistnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie często dobierają się w pary pod względem wieku jakby to było gwarantem udanego związku, a tak po prostu nie jest. Trwałe są te związki w których oboje partnerów jest dojrzałych nie tylko z tego powodu,że ukończyli 18 rok życia. ZDECYDOWANIE. Choć sama jestem kobietą jakoś nie znam wielu par gdzie to właśnie chłopak jest młodszy. Nie ważne kto jest starszy czy młodszy jeśli będą do siebie pasować to nie ma znaczenia. Znam pary rówieśników którzy maja udane związki jak i związki z różnicą wiekowa którym się nie udalo. Nie ma na to zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode dziewczyny lubia starszych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat starsza to nie babcia tylko matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam faceta .ktory podrywal starsze o 10 lat kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy faceci lubia mlode dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Skoro chcą za nie płacić ,to ich problem :P . Dlatego wolę kobiety w podanym przeze mnie szybciej przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×