Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość współczesnych młodych facetów woli starsze kobiety...

Polecane posty

Gość lalulali
:) ja pasuje bo już się czuje jak pedofilka. dobra rada! nie zgłupiej chociaż w przyszłości i nie żeń sie ze stara babą, bo prócz twoich preferencji, zapewne spowodowanych ze mama miała cie jednak w starszawym wieku,[ stąd ten pociąg do starszych pań] pozostaje jeszcze przepaśc pokoleniowa która często bywa nie do wybzykania żadną siłą witalną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Żenić się nie zamierzam ,ale kilkumiesięczny romans jak najbardziej wchodziłby w grę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
A co pociąg mnie w starszych kobietach? Ich inteligencja ,dojrzałość ,brak próżności(patrz dzisiejsze nastolatki) , no i nie ukrywajmy(jestem z natury szczery ) .... wygląd . Nawet nie zdajecie sobie sprawy ,jak działacie na młodych facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiflora
zwłaszcza tych zakompleksionych i odrzuconych przez rówieśnice ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
pociąga*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Zwłaszcza tych zirytowanych waszą próżnością ,Szanowna pasifloro . Swoje parametry zewnętrzne opisałem stronę wcześniej , więc gdybyś je przeczytała ,wiedziałabyś ,że gdybym chciał ,to mógłbym znaleźć sobie jakąś 15,16,17,18,19 itd,itp bez problemu . Szkoda tylko ,że nastoletnie dziewczyny nie mają nic do zaoferowania poza ciałem (czytaj wiedzy-są totalnymi ignorantkami, nie posiadają elementarnej wiedzy nt . otaczającego go świata, do tego infantylne ,wulgarne do tego często z totalnie wypranym mózgiem przez narkotyki ) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas tez mlodzi pociagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Do tego moje rówieśnice jeszcze obrażają się z byle powodu i nie mają dystansu do siebie. 22:55- Ech , i Wy mnie pociągacie ,właśnie ,moje szanowne Panie , głowa(zresztą nie tylko ) szaleje mi na Wasz widok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Ostatnio właśnie z tego powodu mało co się nie spaliłem ze wstydu ... Supermarket , kobieta w przedziale 30-40 lat , patrzyła na mnie swoimi niebieskimi oczami przez dłuższą chwilę. Odwróciłem się za nią, i myślałem ,że mi rozerwie spodnie... Jej buzia , ruchy, nogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
i wtedy właśnie wyobraziłem sobie hipotetyczną sytuację ... Nie muszę mówić dalej ,co się stało. Na całe szczęście udało mi się ,,to'' ukryć, ponieważ stanąłem przy regałach z browarami i udawałem ,że zastanawiam się nad wyborem piwa do konsumpcji ... Uff ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
23:07 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Marzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalulali
pewnie by się ktoś znalazł jakbys cierpliwie ponawiał ogłoszenie. zauważyłam ze od czasu do czasu pisują tu panie chcace zagrać mamuśkę dla młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywal mnie 17latek a ja bylam po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie iwem jak to powiedzieć.. ale z opinii mężczyzn wynika ze starsz kobieta to tajemnica, zmysłowość, wyuzdanie zapakowane w elegancki papier. Poza tym kobieta taka jest swiadoma swojej wartości i to ona uwodzi, ona wybiera i bierze choć facetom wydaje sie co innego, a w lóżku połaczenie młodości z dojrzałością...ogień i magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzałe kobiety sa jak pralinka z wierzchu kusi słodyczą ale wyglada dostojnie, a w srodku jest przesłodka, miekka i rozpływa się w ustach... W łózku taka kobieta działa intuicyjnie i wie co robic nawet z zamknietymi oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym taka kobieta wie jak zająć się młodym facetem i daje mu to co nie da mu rówieśnica... To inny wymiar doznań, daje tez ciepło rozmowe, bliskość i zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian33333
dopiero z taka kobietą seks smakuje jak wino.... i uderza do głowy. Za nic nie mogę sobie tej kobiety ze łba wybić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jakbym czytala science fiction.... Nie, nie wydaje mi sie aby mlodzi faceci woleli starsze. Kobiety mlode i starsze to dwa rozne swiaty. Powiedzialabym raczej ze w zyciu szukamy roznych drog i roznych odpowiedzi na pytania i watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za brednie, jeszcze większych nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18.44 - a mozesz rozwinac te mysl ? Ja chetnie podejme dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok rozwinę ale tylko trochę bo nie mam czasu, rozmawiam z młodymi mężczyznami i wiem co myślę o czterdziestolatkach dla nich to są stare pudła więc nie wiem skąd te bzdury ktoś wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co generalizować, że młodsi wola starsze kobiety. Na pewno są tacy amatorzy dojrzałych kobiet ale większość z nich zapewne chciałoby tylko spróbować jak to jest z taką kobietą. http://sexuarium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaprzeczysz jednak ze te "stare pudla" w jakis sposob do siebie przyciagaja. Mocno przyciagaja skoro wywoluja irytacje u innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsi faceci lubia mlodsze dziewczyny a mlodsi lubia starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej zdesperowane prukwy koło 40ki które nie potrafiły sobie ułożyć związków z facetami w ich wieku, decydują się dawać d**y kilkanaście lat młodszym partnerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×