Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość współczesnych młodych facetów woli starsze kobiety...

Polecane posty

Gość urodzony1995
I dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak starsi faceci mogą sie uganiać za młodymi dziewczynami ale jak robi coś takiego starsza kobieta to juz sie robi problem dla swiata. Dziwne i głupie. Czemu faceci maja większe prawa i przyzwolenie społeczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Ja tak nie twierdzę ,sam bym chciał ,żeby jakaś kobieta w średnim wieku za mną się uganiała :) ... A młode niech sypiają ze starszymi facetami , one głupie i oni w kryzysie wieku średniego ,dopasują się idealnie :) :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest, facetowi łatwiej. Młodsze mają takich paszczaków. A facet po 40 jeśli przystojny, wysportowany, przy kasie to nie mam pytań. No, i jeśli poukładane w głowie to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzony1995 a Ty nie jesteś przypadkiem miłym żołnierzem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Nie ,on jest 6 lat starszy ,nie jestem Nim ,ani on mną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile Ty masz lat urodzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
i pół ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś dziwna ta dyskusja. Jak ktoś ma się dobrać w związku to najpierw sprawdza sobie pesel, a potem dopiero zastanawiam się czy ta druga osoba może być interesująca. Jakie znaczenie ma wiek? Teraz wiele kobiet nie ma wieku. Tak wyglądają, że trudno ocenić czy ona ma 30 czy 45 lat. Jak spotka młodszego i będzie jej z nim dobrze, to tylko gratulować obojgu. To prawda też, że jak facet znajdzie sobie laskę 20 lat młodszą, to OK, ale jak babka ma faceta młodszego 10 lat, to dziwnie na nią patrzą i na niego też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jeszcze jesteś i zdanie zmienisz na ten temat,tak sadzę.Ja mam internetowego znajomego 28-latka,dobrze nam sie rozmawia i miło ale i tak mam wyrzuty sumienia i juz ochlodzilam naszą znajomość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszy facet nigdy nie zostanie ze starszą na dłużej. Musi się to w końcu sypnąć. Normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
Masz wyrzuty sumienia? Dlaczego? Przecież 28 letni facet ma świadomość ,co robi . A co do mnie ,to nigdy nie zmienię zdania , nigdy nie wpakuję się w żadne dłuższe związki niż kilka miesięcy , i na 100% się nie ożenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet i normalna kobieta. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam zupełnie normalnego faceta, który ma kobietę 13 lat starszą, są ze sobą od 5 lat, razem mieszkają i jakoś się nie zanosi żeby chciał ją zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyrzuty bo to aż 15 lat różnicy,dzisiaj to ucinam definitywnie,no moze czasem powiem mu dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie niepotrzebnie. Jeśli nie ukrywasz przed nim wieku, to sprawa jest czysta. To nie jego wina, że urodził się 15 lat później od Ciebie. Chcesz go za to karać skoro dobrze Wam się rozmawia. Uczuciowo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia dojrzałe kobiety, zawsze lubił, no i ja już jestem tą dojrzałą i bardzo mu się podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat ma Twój mąż? Jak jest między Wami różnica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 38 latka
Ja mam tez młodszego chłopaka o 10 lat i w ogóle o niego nie zabiegałam to on "przyczepił sie" do mnie i tak trwamy juz 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są pary gdzie facet jest młodszy o dziesięć lat i są to super małżeństwa ale kobiety widzę odmładzają się "na siłę" ubierają się jak małolaty aby tylko młodszy partner ich nie zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierają się jak małolaty? To znaczy jak? Czy po 30-tce to już tylko w garsonkach wypada biegać, nawet jak się idzie na ryby czy pojeździć na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmładzanie się na siłę, żeby facet nie zostawił jest bez sensu. Jakby chciał młodszą, to by się nie wiązał ze starszą. Z tym odmładzaniem to nie tylko sprawa par, gdzie on jest młodszy. Niektóre kobiety to robią chociaż mają starszych facetów. Też się boją, że odejdzie do młodszej. Takie są kobiety. Czy któraś z nich pomyśli, że facet też może się obawiać, że zostanie wymieniony na nowszy model? ;) uczuciowo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 38 latka
Ja sie tam nie odmładzam ja wygladam dosc mlodo ;) Nie ubieram sie jak nastolatka , ale moge Cie zapewnic ze ubieram sie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
zadbana38 -wierzę Ci ,że wyglądasz dobrze . Nigdy nie zapomnę, jak przechodziłem w mieście w którym studiuję( tak -rok szybciej poszedłem do 0 ) , obok KFC ,a niedaleko mnie szła kobieta na oko 35 letnia( ładna była - blondynka ,gdzieś 165 cm ,zgrabna oraz zadbana ) ze swoim mężem . Przez dłuższą chwilę wymienialiśmy się uśmiechami ,co niestety zauważył jej mąż i powiedział do tej pięknej kobiety (- Ale przecież my idziemy w tamtą stronę) dosyć zdecydowanym tonem ,po czym Ona odwróciła głowę w kierunku strony, w którą szła . Nie powiem ,odczułem satysfakcję . Zresztą co się dziwić kobiecie -jestem młody, mam niespełna 2 m ,jestem szczupły ale nie chudy , karnację ciemna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzony1995
a jej mąż ? Niezbyt wysoki ,ze sporym brzuchem, ,widać ,że przy kasie (pewnie tylko dlatego z nim była ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy chce wyglądać dobrze, czy młody, czy stary. Może mają się postarzać strojem? Nie rozumiem tego zarzutu. Strój jest po to, żeby podkreślić swoje atuty, a zakryć wady. Z postów powyżej wynika, że to młode się obawiają starszych (co ma pewne podstawy, bo młodzież jest teraz strasznie otłuszczona i sflaczała), dlatego chcą zabronić ubierania się takiego, czy innego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×