Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

odpadam... nie bede niczego jezykiem popychala... albo bede.. niech bedzie. poswiece sie... :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, nie mow ze masz w ustach floret ;)... net wrocil, czy tam sie nawrocil.. ale na wszelki wypadek ide zakupic szminke. strzyzonego jezyk lize :P... dobiore do jezyka.. nie wiem czy ciemna bedzie pasowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżu, ja też mam swoją kulę..i widzę w niej wiele ciekawych i interesujących rzeczy...uwierz w siebie:) jest w co pozaglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz jakiś układ z reklamodawcą? I jednak zarabiasz :) Kawałek fajny. Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.m. 2. 37. 3. czy warto pomagac kobietom które chcą miec dziecko ... i ile bede miał dzieci ... kiedy prace znajde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, znowu sie reklamujesz na @... i nic a nic taniej. zadnych znizek dla klientow kawiarni.. przemysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju, na początek nowego sezonu najłatwiejsze z pytań: tak czy nie? Kobieta, 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mnie tu dawno nie było. Widzę jest zainteresowanie, zatem odkurzam moją szklaną kulę, przecieram oczęta, dopijam kawę do samych fusów i co ja widzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2014.10.13 Zawsze warto pomagać kobietom. Nawet jeżeli nie mają dzieci. Chyba nie powiesz, że nie masz w sobie nic z rycerskości. Jeżeli chodzi o dzieci. Podejdź do regału, weź książkę z 3 półki od góry, 16 z lewej strony. Otwórz ją w dowolnym miejscu, spójrz na numer lewej kartki. To nie będzie ta ilość. A pracę znajdziesz, kiedy ustawi się odpowiednia konstelacja planet. Pomysł z kolczykiem w lewym jądrze nie do końca jest trafiony. Przemyśl to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2014.10.25 Nie no...., jasne, że tak. Bo czemu nie, jak tak? A tak w ogóle to coś nie tak? Zwłaszcza w Twoim wieku zdecydowanie tak. Więc korzystaj. Zacznij wychodzić na wieczorne spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska z awatarem dziś Żółty jesienny liść Ci przyniesie. Ale niczego nie będzie Ci opowiadał. Raczej radia sobie posłuchaj, obejrzyj telewizję śniadaniową, materiał jak perfekcyjna pani domu radzi, którą stroną gąbki wycierać żarówki w kinkietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, nareszcie znalazles sie na wlasciwym miejscu. juz zaczelam tracic cierpliwosc sprzatajac skrzynke pocztowa zawalona twoimi reklamami... zeby jeszcze jakis bonusik.. ale nic. ani zlotowki upustu. skoro jednak przewidujesz dla mnie oferte specjalna, to zapytam.. owszem.. jaki prezent (y) dostane na urodziny? ... ciekawa jestem. no coz.. po prostu kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki macieju, milczenie jest rowniez odpowiedzia. tak myslalam.... obejdzie bez prezentow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbita Maciej
frida6 dziś No i o co tyle hałasu? W kiblu byłem i drzwi się zatrzasnęły. Dostaniesz prezentów co niemiara. Ale najważniejszy szykuje się w sklepiku po sąsiedzku. Radzę, żebyś wyciszyła okna i ściany, bo szykuje się donośny koncert Twoich ochów, achów i omajgodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkajaaaa
kobieta 31 sex ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×