Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

Gość Pani Lalunia
No to może tego c***a zapytaj? ;) Maciek, dostajesz drugie ostrzeżenie. I polecam wyjąć pióra z d**y. Wystarczy mi sam zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
takie dni zawsze są miłe Pierwsza Panno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
kiedy ja nie wiem gdzie on jest:O widziałaś Go gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Może w d***e? Albo w p**du? Poszukaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a nie chce mi się 😴 to mnie się zawsze szuka, a nie ja szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
D**ę zawraca, człowiek chce być pomocny a ten swoje ciągle... :O. Może się połóż i poczekaj. Zapewne jakiś raczy Cię znaleźć. Maciek, zrób użytek z kuli, kart, czy z czego tam wróżysz... Ostatecznie użyj mózgu, słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
na razie nie zmienilam koloru szminki a lachmyta jednak wrocil. jest niezdecydowany jak kochanek, ktory uzywa zbyt wielu kobiet na raz ;)... powinien sie w koncu zdecydowac, tymczasem kreuje sie na "byc albo nie byc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Mówiłem? Trochę cierpliwości. Ja wiem, że kobieta w tak młodym wieku chcesz wszystko i od razu, ale lepiej poczekać na stare dobre wino, niż wypić sikacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a czy ja prosiłem o pomoc ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo mam jeszcze czekac?..nie dlatego pytam ze moj czas na tym wesolym padole sie juz konczy, ale z babskiej ciekawosci :) .. niechcacy stluklam szklana kule na siedem lat szczescia... chyba sie powinnam w tym terminnie zmiescic. jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska L
Boska Frido 👄 ja Ci i bez kuli wróżę, że jeszcze na tym padole nie jeden młokos na Twoim punkcie głowę straci :D Maciej czy ja jestem odrzucona czy niechciana ? bo nie wiem co napisać jak mnie Ciekawska zapyta czemu do niej zaglądam ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Skaranie boskie... myślałam, że chociaż od Ciebie się czegoś sensownego na swój temat dowiem, a tu taki zonk... Umrę nieuświadomiona 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Już niedługo. Jeszcze troszeczkę. Jeszcze kawałeczek. Zacznij pić kawę naturalną, to będziesz mogła wróżyć z fusów, albo fochów. Też są dobre. Chociaż mam wrażenie, że Ty w fochach dobra nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizko 👄 dzieki... to sie nazywa kobieca solidarnosc :) obecnie rzadko spotykana z powodu niedoboru facetow... niczym po wojnie ;) tylko dlaczego oni maja byc mlodzi??? wroz maciej powiedzial zebym sikaczy nie pila :P:D a wracajac do twojego pytania.. nie tlumacz sie zbytnio. zadna odrzucona, ani niechciana nie wchodzi w rachube... zagladasz tam z czystej zywej babskiej ciekawosci :P:D facetow gna to samo, tylko sie wstydza przyznac i wymyslaja jakies durne powody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, z tymi fochami trafiles w dziesiatke :) za to jestem bardzo dobra w biczowaniu przeciwnika jezorem... oooo.. tak... :P ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska L
Frido no to nie tylko jajniki nas łączą ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizko, a co jeszcze... ???? bo po prawdzie zapomnialam, ze jestem jajnikowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska L dziś frida6 ma rację. A jak Ciekawska będzie pytać, to powiedz że po sąsiedzku wpadłaś po sól i zasiedziałaś się na ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodko winna dziś Oczywiście. Pytał o Ciebie: Zafascynowany, zakochany, zagubiony, poszukujący, koleżeński, wyposzczony, zdesperowany. A chciał tego co wszyscy. Poruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, gietki jezyk jest w zyciu bardzo przydatny ;) codzienne cwiczenia czynia mistrza... mistrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju Zbanują,czy nie zbanują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Masz rację. Ale Ty chyba powinnaś najlepiej wiedzieć o zaletach języka i przyjemności konwersacji z elokwentnym rozmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oczywiście, że zbanują. Dziwne, że do tej pory jeszcze nie zbanowali. Ale nie łudź się, wcześniej czy później to zrobią. Może wcześniej, a może później. Obierz ziemniaki na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, tak sie sklada, ze moj sluzy nie tylko do konwersacji... a twoj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×