Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

asienkajaaaa dziś Oczywiście. Ponownie i znowu i jeszcze raz . A w ogóle to cóż to za pytanie? Nie trzeba być wróżbitą, żeby na nie odpowiedzieć. Kup duży baniak z wodą. Przyda Ci się jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, bylam w sklepie u seniora.. ale ktos mnie postanowil zaorgazmowac, wiec nie wiem czy moge skorzystac z tej oferty ;).. jak myslisz? przezyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj.. ma takie w sprzedazy???? ;) .. w takim razie zaryzykuje. ha.. ale czy ten orgazmizer jest po kursie.. bo jak nie tooooo... niestety, seniora podam do sadu ( jest w naszej kawiarni ostatnio w modzie ;) ) ... zrobie to posmiertnie, na mocy sporzadzonego wczesniej testamentu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska i zaintrygowana wczoraj Przemierzałem cały świat. Spotykałem się z szamanami, z mistykami, pustelnikami. Medytowałem z kapłanami. Wszystkim zdałem jedno pytanie: dlaczego jest tak chuyovo. Niestety nikt nie zna tej odpowiedzi. W najbliższej przyszłości czeka Cię sen. I nie chuyovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ciziu... bedzie dobrze. najpierw sie wyspij, a dopiero potem idz do warsztatu.. i jak nie bedzie samochod zrobiony, to.... zrob im rozpierduche ;).. wyspana, pelna werwy.. bedziesz miala na to sile. wierze w ciebie :classic_cool: a tak naprawde, to juz nie wiem czy to ty pisalas o samochodzie, czy ktos inny.. ale nic nie szkodzi. dobra rade moze przeczytac kazdy.. sen to podstawa istnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Skorzystaj. Przeżyjesz. I to jak przeżyjesz. Aż Ci łoniaki poskręcają się w sprężynki. Długo będą do siebie dochodzić :) A kup do tego zestaw do reanimacji: usta/tzipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta. 23 lata, pytanie: odejsc czy pozostac z obecnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmm
17.09.1982 Mariusz Wrózysz tak jak wróżka Joanna? Mam pytanie. Czy mój ojciec wyzdrowie? Powiedz też co tam w finansach widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz miec wrozone jak u wrozki joanny, to pomyliles adres. tu wrozy maciej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert 37lat czy moja żona ma kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej strzel numery w totka,króre przepisane wyłącznie moją ręką dadzą wygraną. 👄 Potem skontaktuję się priv w celu uzgodnienia miejsca krótkiego wspólnego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puscics sie z tym czy z tym drugim? a moze poczekac na trzeciego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na święta spadnie śnieg? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o ten rozległy nizinno-wyżynny teren na północny wschód od źródła rzeki Łaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozy w ukryciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×