Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

Gość niestała   czytaczka
Dzięki Frii :) Ile płacę za pomyślną wróżbę ? ;) Wiem, że piję za dużo kawy. To jedna z moich licznych słabości. :O Nawet ostatnio kupiłam zieloną, co by sobie obrzydzić, ale nie odniosło skutku. Po prostu jej nie piję i parzę normalną jak bóg przykazał. Piłaś zieloną kawę ? Niezwykłe g***o jak dla mnie, no nie mogę się do niej zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakis glodny zarlok postow zjadl to co napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
Z którym nie zaiskrzy ? :D hahah :) Macieju 👄 Dzięki Ci. Dzięki. Gdybyś chciał zapłatę to ja mogę w naturze. ;) Firmę Ci założę jak chcesz ? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilam :) niestety, nie jest to rowniez moj smak... wole zielona herbate wrozba za frii .. od frii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
:D Może się kiedyś zrewanżuję zieloną herbatą w takim razie. :) Idę, bo smęcę, a robota leży i kwiczy :O W dodatku za oknem ktoś ćwiczy grę na skrzypcach. Zwariować idzie :D Miłego wieczoru póki co :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestała czytaczka dziś Zapłatę tylko w naturze pobieram. Założyć firmę to i ja potrafię. Gorzej później z poprowadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watroba nie boli. Bola inne narzady kiedy spuchnie i je uciska. Co do moich imprez to chlopcze nie chce ci robic wstydu dlatego powstrzymam sie od ich opisywania oraz tego co. Tam serwowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie musisz oszczedzac ;) .. co serwowano na przyrost watroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
Żaden problem, jeśli wszystko jest dobrze przemyślane i skalkulowane ;) Oj wiara, wiara, wiara wróżu. :) Z drugiej strony zastanawia mnie Twoja wróżba. Weź może sprawdź, czy wszystko dobrze odczytałeś. Urlop kończę egzaminem, powiedzmy. Żadnych Panów nie przewiduję. Zdam, nie zdam ? Złapię bakcyla, czy pieprznę wszystko w cholerę po urlopie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaczko :) nie wiem co na to wroz, ale sadze ze dodatkowy bakcyl nie jest wskazany ;) wystarcza te w jogurtach.. a moze to nie sa bakcyle, tylko bakterie :O egzamin zdasz.. co do facetow, nie widze spraw jasno. krysztalowa kula zachodzi mgla, slyszac slowo facet :P mozna wiec smialo powiedziec, ze mglisto to widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
Dzięki Frii :) Chcę zdać. Bosz. Przysnęłam przy Kornie na full. Ja chcę mój urloooop :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że będziesz zadowolona. Bardzo. Że po treningu będziesz tak wycieńczona, że aż będzie kapało. Ale czym, tego karty nie precyzują. W każdym razie czeka Cię coś wspaniałego. Długo uśmiech nie zejdzie Ci z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
macieju, jest super.. nowa talia kart rozklada sie idealnie... zawsze twierdzilam, ze nie ma to jak karty z piatnika :) .. stare najlepiej spalic, ale o tym nie musze ci mowic ;) czytaczko :) 🖐️ co ja slysze... przysnac przy kornie na full, to prawie jak nie zauwazyc rozpoczecia trzeciej wojny swiatowej ;) .. tym samym zdobywasz prawo, do natychmiastowego urlopu wypoczynkowego. zachecam do natychmiastowego wypisania wniosku urlopowego z powyzszym uzasadnieniem :P:D ps. macieju... nie wlaze w japonkach w twoje kompetencje wrozowskie. do czytaczki pisze przy tzw okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Frii :) Wniosek wypisałam dano temu. Ledwo ciągnę, dlatego się szlajam po forum od rana, ale jeszcze tylko jutro będziecie mnie musieli znosić. W sobotę wiśta wio, baba z wozu, koniom lżej ;) A za wróżbę dziękuję. Jak widzisz, Maciej nie raczył kart rozłożyć. Gdyby nie Ty, to zostałabym bez wróżby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaczko, do piatku wytrzymasz na mocnej czarnej herbacie. daje wiecej mocy niz kawa :) ale bez przesady z ta baba na wozie... tutejszym koniom nigdy nie jest za ciezko :P z baba lub bez, ciagna ten woz podobno od wielu lat. maciej przyzwyczaja sie do nowej talii kart. znaczki pozostaly te same, ale obrazki sa inne. stad opoznienia we wrozbach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan wczoraj Chłopcze powiadasz? Żeby tak do mnie mówić, to musisz mieć co najmniej ze 100 lat. A z tym nic nie pamiętam, to zwykle trzeba polegać na zeznaniach "życzliwych". Ale nie zawsze należy we wszystko wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestała czytaczka wczoraj Właściwie co mam CI więcej dodać? Frida tak pięknie wszystko wywróżyła, że nie mam nic do dodania. Poza tym, że możesz się niczego nie spodziewać, a i tak chuj wszystko strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Na szczęście frido zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc. I za to jestem Ci wdzięczny. Chyba na dzień kobiet sprezentuję CI talię nowych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie przyjme taki prezent, tylko dlaczego dopiero na dzien kobiet??.. ale trudno, skoro wczesniej nie uzbierasz tyle kasy to niech bedzie na najblizszy dzien kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że na prezent zbieram tylko z dobrowolnych datków za me wróżby, to módl się, żeby to nastąpiło na dzień kobiet 2015 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta mucha co mi na raty odgryza noge wreszcie sie nazre i da mi spokoj czy urosnie i upierdoli mi glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
macieju, skoro tak, to zaudam sie na pielgrzymke do czestochowy... na kolanach pojde ;) aby dobrowolne datki pieniezne znaczaco poprawily stan twojego portfela... a nawet konta bankowego :P:D jutro nabede droga zakupu odpowiednie nakolanniki. poswiecenie, poswieceniem, a o kolanka nalezy zadbac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×