Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

Dzień dobry, witam po krótkiej absencji. Znowu otwieram warsztacik i karty rozkładam. Frida, polecam pocięcie opony od traktora Ursus C330 i zrobienie z nich nakolanników. Myślę, że rozmiar będzie pasował. Dziękuję i jestem Ci wdzięczny za pielgrzymi trud w mojej intencji. Chociaż mam wrażenie, że Twoje kolanka są już wprawione i nie mam tu bynajmniej na myśli modlitwy. ShereKhan, do głowy jeszcze daleko i tej muchie, musze, czy jak to tam poprawnie się wymawia zejdzie jeszcze co najmniej ze dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadziłam z opalaniem 😭. Mógłbyś zapytać gwiazd, Wróżbito, czy zejdzie mi skóra z ramion i ud czy tylko z ramion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafiryn_da dziś Z ramion i z ud. Ale nie masz się czego obawiać. Masz chętnego do zdzierania skórki. A to będzie przyjemne. I na pewno na samym zdzieraniu się nie skończy. Następnym razem używaj kremu z większym filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Cześć Maciej :) Nastał nowy dzień i jak zwykle przyszlam po nową wróżbę. Otóż Macieju czasami w czasie wróżb dochodzi do ujawnienia pewnych danych dotyczących rozmowcy np. Wielkość stopy, adres pobytu, rozmiar biustu, adres e-mail itp. Wobec tego mam pytanie czy wrozbite obowiazuje cos takiego jak tajemnica wróżenia, no wiesz tak jak ksiedza tajemnica spowiedzi? Czy rozmowca moze liczyc na dyskrecje? Odpowiedz Macieju prosze. Z góry dziękuję za wróżbę:) Wlasciwie to sama sobie wywrozylam odpowiedź na to pytanie, ale początkująca ze mnie wróżka i cały czas potrzebuje twojego wsparcia Macieju. Czekam na odpowiedz i zycze ci milego dnia i slanecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska i zaintrygowana wczoraj Lody speszyl edyszon są kompatybilne z lalką Barbie speszyl limityd edyszon. Więc w Twoim wypadku nie zaszkodzą i możesz je spokojnie jeść. W każdej ilości. Polecam zwłaszcza waniliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa lula dziś Oczywiście, że żadna prywatna informacja nie wychodzi na światło dzienne. Obowiązuje mnie ustawa o zachowaniu poufności wróżbity wobec klientów. Możesz spokojnie mi zaufać, pytać i rozmawiać. A ja nie tylko życzę, ale również wróżę Tobie miłego i słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomaosoba
Wróżu, ach Wróżu- where are U?? Mam pytanie, bardzo osobiste.. Czy internetowa znajomość może przerodzić się w coś głębszego, mimo, że mam męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Dzien dobry Maciej:) Dziękuję za wczorajsza wróżbę. Spelnila sie w stu procentach:). Ciesze sie bardzo że moge ci zaufać, bo właśnie bardzo potrzebuję kogoś takiego. Chciałabym porozmawiać z tobą jak kobieta z kobietą. Oj nie złość sie Macieju. Wiem, że jesteś mężczyzną, w dodatku mężczyzną stuprocentowym, prawdziwym, pelnowartosciowym. Wnioskuje to po kulturze slowa, zachowaniu, kulturze osobistej, kulturze rozmowy, szacunku do kobiet itp. Ale zrobiłam ci dwa testy-na kobiecość i na męskość. I zdales oba:). To oznacza Macieju ze jesteś użytkownikiem wielofunkcyjnym, uniwersalnym, wszechstronnym, najlepszym:) Jak tylko odzyskam pełną zdolność poruszania się w necie natychmiast zglosze się na prywatną konsultacje. Na forum nie chcę pisac o prywatnych sprawach. Poza tym nie ma ludzi bez problemów, każdy ma jakieś. Ja ze swoimi jakos staram sie sobie radzic, a na forum wchodzę sobie dla rozrywki. Lubię poprawiać ludziom humor a nie pogarszac, dlatego nie piszę tu o powaznych sprawach. Ale dobrze miec kogos zyczliwego w zasiegu reki a tu na kafe mam tylko ciebie Macieju:) Miłego dnia Maciej. I z gory dziekuje za miłe życzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.mezczyzna. 2.37 lat. 3 kiedy znajde wspaniałą kochankie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomaosoba 2014.07.23 Oczywiście, że może. To też zależy od długości przyrodzenia Twego znajomego. Im dłuższe, tym znajomość głębsza. Posiadanie męża w tym wypadku nie ma tutaj żadnego znaczenia. W drugiej połowie sierpnia pojedziesz do lasu i nazbierasz koszyk kurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa lula 2014.07.23 Dziękuję bardzo za miłe słowa. Aż się zacząłem zastanawiam, czy się nie pomyliłaś pisząc to do mnie. Z drugiej strony, masz rację. Jestem jak szwajcarski scyzoryk (nie mylić z kieleckim). Dopasowany do każdej okazji, na każdą potrzebę, przydatny w każdej sytuacji. Jeżeli będę w stanie tylko Ci pomóc to oczywiście jak najbardziej zapraszam do siebie. Życzę udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Trochę cierpliwości. Jesteś jeszcze ciągle młodym człowiekiem. Ale znajdziesz ją jeszcze przed ukończeniem 40-tki. Wierz mi, warto na nią czekać. Będzie wspaniała, inteligentna, z poczuciem humoru. A w łóżku? Kuźwa, sam Ci jej zazdroszczę. W 2018 r. wybierz się do Krasnojarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
macieju, chcialabym wiedziec czy polaczenie internetowe wrocilo do mnie na stale ;) od dluzszego czasu bawi sie ze mna w kotka i myszke... to nie jest wcale zabawne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Oczywiście, że na stałe. Ale z krótkimi przerwami. Musisz być wtedy cierpliwa. A zabawa w kotka i myszkę nie jest wcale taka zła. Zwłaszcza jeżeli kotek trafi do myszki. Powinnaś zmienić szminkę na ciemniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)normalna dziś To cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że następnym razem nie będziesz już taka rozrzutna i zostanie co nieco Maciejowi na nowe karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomość od fridy6
Po południu wybieram się na zakupy szminkowe ale na razie czuję się odrzucona (net miał być a nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Dzień dobry. Macieju, czy spotkam wreszcie miłość życia? Mam mało czasu a i cierpliwości już nie starcza 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Lalunia dziś Nie. To miłość spotka Ciebie. Ale nie musisz czekać z założonymi rękoma. Zacznij bywać w innych miejscach. Zapisz się do chóru parafialnego, weź udział w maratonie, pójdź na terapię dla AA, wtedy zwiększysz swoje szanse. Wcale nie masz tak mało czasu. Młoda i atrakcyjna ciągle jesteś. Przestań marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leiiila
1. Kobita 2. 34 lata 3. Czy mój mąż bedzie realizował moje fantazje erotyczne i czy będzie się to pogłębiało z jego strony- zainteresowanie tymi fantazjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Powiem Ci, Macieju, że w c***a Cię ta Twoja kula robi. Jakieś niestworzone rzeczy widzisz. Wymień, zanim robotę stracisz. I w ogóle, to ja chcę już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×