Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szyszka 900

Jaki krem przy terapii aknenorminem?

Polecane posty

Gość szyszka 900

Witam, jakiś czas temu zaczęłam terapię aknenorminem. Stosuję przy tym krem nawilżający do twarzy Cetaphil DA Ultra, ale jest on dla mnie zbyt ciężki: cera jest po nim lepka i świecąca, mam wrażenie, że kremik jest zapychający. Możecie polecić jakiś dobry i mniej bogaty w składniki krem przy stosowaniu tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam, że izotretinoina bardzo Ci przesuszyła skórę. Mogę Ci polecić krem i serum intensywnie nawilżające z firmy Bandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japka666
Aknenormin to ultra szajs proszę, spytajcie lekarza o inny lek! Ten wam tylko może narobić problemów więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepszy będzie krem z kwasem laktobionowym Arkana. Jest zalecany przy bardzo uwrażliwionej skórze, nawet przy azs i łzs, po intensywnych zabiegach laseremi kwasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxinx33
Nie polecam aknenorminu jeśli wam się wasza twarz choć trochę jeszcze podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoletta19
Prawie pół roku leczenia, władowana kasa i zero efektów pryszcze jak były tak są i to więcej to nazywa się leczeniem ! k.... na prawdę jestem wk.... na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem gotowa pomnik postawić, bo dla mnie to było ZBAWIENIE!!! 5 razy bym przez to przeszła dla takich efektów, a wcześniej wypróbowałam już co tylko można do stosowania zewnętrznego... Pod jakim spam robisz podkładkę odkopując masowo takie stare tematy i oczerniając w nich ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blupannaxX
Nie wnikam w wewnętrzne spory. Dorzucę tylko swój głos na nie dla tego leku. Mi po prostu nie pomógł jak parę innych zresztą. To nie zmienia faktu że pieniądze wydałam. Słabooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalawallo2
Aknenormin to na pewno nie TEN lek. Uwierzcie mi lub nie ale nie pomógł mi i bardzo źle się po nim czułam. Na pewno mam więcej pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuczkaOK
Zgadzam się w 100% bo mam po nim tylko same złe wspomnienia od bólu brzucha po straszne wypryski na skórze. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooka9200
To tylko jeden ze skutków ubocznych tego leku, odradzam Aknenormin jest wiele innych bezpiecznych leków na trądzik, ten to s**t straszny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×