Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Dlaczego tak ciężko o sensownego mężczyznę?

Polecane posty

Cześć :) Ciężki ponieważ dzisiejsi faceci wolni (lat 20-30) to dzieci 40-50 latków, czyli ludzi rodzonych w latach 60-70tych. Ich rodzice w latach 80-tych i 90-tych martwili się o prace, kasę. Wielu facetów w tym czasie spędzało czas na zarabianiu lub piciu. Nie spędzali czasu z synami. Jednocześnie - ojcowie tych chłopaków nie potrafili im przekazać co jest ważne (wartości), ponieważ świat się zmieniał co kilka lat. Jednocześnie dziś jest moda na unisex, na "kumplowanie się", na ubieranie się facetów "ładnie" i często są wychowywani przez samotne nadopiekuńcze matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikum ja tu poznalem kobiete a jestem sensowny facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak siedzisz non stop na kafe, to jak chcesz znaleźć sensownego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różni są ludzie. Nie wiem co jest dla Ciebie sensem każdy ma swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że sensowny Fikuśnej jest specyficznym rodzajem sensownego. Są jednak pewne cechy ogólne, które większość kobiet oczekuje i ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika123
to fakt. Znaleźć w tych czasach faceta który będzie dbał o rodzinę, będzie dobrym mężem i ojcem, będzie odpowiedzialny i nie będzie stał pod sklepem albo latał z kumplami na piwo graniczy już z marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągnęłam, ale nie korzystałam jeszcze z programu. Dygresja: mam słodziutkie zdjęcie Fiki miki i Fiku miku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było takie powiedzenie Ja-cuś-tu-nie-rozumiem :D :D :D. I pasuje do Ciebie jak ulał :(. >>>Ciężki ponieważ dzisiejsi faceci wolni (lat 20-30) to dzieci 40-50 latków<<< To może w twojej rodzinie dzieci rodzi się przed dwudziestką :(. Pokolenie, o którym piszesz miało dzieci bliżej trzydziestki, więc ma dzisiaj 50...60 lat. x >>>czyli ludzi rodzonych w latach 60-70tych<<< Czyli ludzi urodzonych w latach: 50...60-tych zeszłego stulecia. x >>>Ich rodzice w latach 80-tych i 90-tych martwili się o prace, kasę.<<< Ciekawe: kiedy odpowiedzialni rodzice się o to nie martwili :(. x >>>Wielu facetów w tym czasie spędzało czas na zarabianiu lub piciu.<<< To dość odmienne zajęcia, szczególnie dla kierowców :D. x >>>Nie spędzali czasu z synami.<<< Nie rozszerzaj własnej traumy na innych ! Mam nieco znajomych w określonym przez Ciebie przedziale czasowym i WSZYSCY mieli dobry kontakt ze swoimi synami, a nawet córkami :D :D :D. x >>>Jednocześnie - ojcowie tych chłopaków nie potrafili im przekazać co jest ważne (wartości), ponieważ świat się zmieniał co kilka lat.<<< Świat zmienia się ZAWSZE, a wartości POZOSTAJĄ dla normalnych ludzi WARTOŚCIAMI (chyba, że piszesz o banknotach :D ). x >>>Jednocześnie dziś jest moda na unisex, na "kumplowanie się", na ubieranie się facetów "ładnie" i często są wychowywani przez samotne nadopiekuńcze matki.<<< Filozofem to Ty nie zostaniesz :( . I całe szczęście, bo o analizie i wnioskowaniu masz takie samo pojęcie, jak o życiu codziennym Kim Dzong Un-a :D :D :D. A te samotne matki, to wdowy po górnikach z kopalni Wujek zapewne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>mam słodziutkie zdjęcie Fiki miki i Fiku miku<<< Przyślij :D. Chętnie popatrzę :D. Ja mam dobry filmik o niedźwiedzicy opiekującej się dwoma nieznośnymi berbeciami :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geny decydują! Kobiety powinny robić dzieci wyłącznie z wartościowymi genetycznie osobnikami! Jak facet czymkolwiek nie domaga- niedobór moralności nawet niewielki-to tylko w gumę zapakować i nie dopuszczać do klonowania! Wszystko w rękach kobiet! Faceci są głupi? Nie! To baby są głupsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×