Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY MATKI Z DZIEĆMI MAJĄ U WAS W PRACY PIERSZEŃSTWO W WYBORZE TERMINU URLOPU

Polecane posty

Gość gość
wesoło ci bo rzucasz argumentami tanimi? rzeczywiście, masz wszystko, emocje w życiu też zapewnione, tylko zazdrościć mężatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazcie że ona tylko stare panny kiszą, stare panny złoszczą się, stare panny złośliwe..ktoś tu mocno zazdrości swobody i prawdziwego życia i dlatego obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra spadam :D bo takie z was pustaki, że jak mawia młodzież - żal. zero, zero, zero argumentów, piszecie jakieś tam rzeczy niby maja być "inteligentnie uszczypliwie" a są "żałośnie gimnazjalne" :D. A wiecie jaka jest prawda? Otóż wkręciłam was. wszystkie. to kafeteria - tutaj nie wiecie z kim piszecie, hello! A wy się pieklicie jak głupie. nie macie w ogóle dystansu. może tu każdy pisać co chce a wy bierzecie za pewnik i na dodatek - obrażacie nieznajomych! Tak, robiłam to samo i zabiłam was własną bronią. tak działa to chore forum. zastanowicie się kim jesteście, bo wasz obraz, jaki same kreujecie jest bardzo smutny. jeśli jesteście szczęśliwe, to po kija zaśmiecacie swoje głowy tym forum? a gdybym miała pisać tu szczerze - ja bym matkom ustępowała. bo widzę moją mamę i wiem, że nie łatwo jest być mamą. bo chce się dać dziecku wszystko plus jeszcze więcej a czasem nie wychodzi. i zawsze można się jakoś dogadać, najgorsze to z góry założyć - mnie się należy. ok. pewnie niejedna dzieciata ma takie założenie, ale jak piszę zawsze można się dogadać. tyle. przemyślcie, czy było wam milo pisząc tym jadem i tym tonem. i czy wynikło z tego coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard: brak argumentów to bajka o prowokacji, idź odgoń ukochanego męża od ps i poproś o przytulenie, może dziś ci się poszczęści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... ... ... nie no, brak mi słów. ok, mogę dalej poudawać matkę dwójki dzieci, spoko :D. w sumie dobrze mi to szło :D. rany, tu naprawdę piszą kobiety starsze ode mnie o wieeele lat? kiedyś powiedziałam mamie, że internet powinien być tylko do odczytu dla niektórych ludzi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo, ze to prowo. nie radzisz sobie w dyskusji i wymyslilas, ze to prowo. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet do odczytu haha padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś już iść, ale widzę że na ambicję siadło i nadal będziesz udowadniać anonimowcom że `wkęcałaś`, a poliki pieką ze wstydu nie...idź już idź, tylko jutro się pomaluj, to może nie będziesz czuła się aż tak gorsza od tych `starych panien` i może w końcu ktoś cię polubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ok, nauczyłam się dzisiaj, że - po pierwsze jak udajesz kogoś na kafe udawaj do końca, one się nawet nie zorientują a jak sumienie cie ruszy to nawet nie ma co się przyznawac bo nie uwierzą :D po drugie pisz z nimi dalej one śmiesznie reagują :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam internet do odpisu, nie tylko do oczytu i odpisze ci, ze nie umiesz dyskutowac/klocic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tu mogą wejść gimbusy, nie bierzecie pod uwagę, że znudzona 15 latka może się pobawić naszym kosztem? Wakacje są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gimbusy, tylko gimbaza- nastepna mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och zwał jak zwał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie takich niepewnych siebie osób, co z wypiekami udają ze wyśmiewają, bo jak już mówi się jedno to trzeba mieć argumenty, a nie jakąs tanią bajkę o wkręcaniu..i na dodatek- szczyci się że niby wkręciła wszystkich, jakby szczytem sprytu było napisać coś anonimowo i uważać, ze każdy nie ma ani krzty dystansu żeby nie zakładać choć przez moment że to może być fikcja...brawo, jesteś super inteligentna, ale wkręciłaś anonimowo wszystkich wooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, gimbus to mnie do szkoły ewentualnie może zawieźć :D! rany, ja was dam na mistrzów! znacie mistrzów albo kwejka? (bo ma wiem ile tam lat macie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba twoim kosztem się bawi, bo moim nie- nie ruszają mnie żadne wpisy w necie..wiesz, że prawdziwym życiem trzeba się przejmować, a nie internetowym co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, wkręciłam stare baby, niby takie mądre :D jest się czym chwalić! A tak serio to chamidła z was tak czy siak :D:D:D:D:D:D z tymi starymi pannami mi wyszło w sumie mam rację, singielka to takie tylko słowo bo starym pannom było głupio sie tak nazywac. Jak sie ma faceta to się z nim hajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) najlepiej w ogóle z pierwszym lepszym, byleby misio nie uciekł i żeby ktoś nie pomyślał coś złego na wsi nie? doobre, ale desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ze wsi nie jestem misia też nie mam :D już dawno z nich wyrosłam, a ty masz ciągle swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko laski. Ludzie, ktorzy maja dzieci (malzenskie) maja mozliwosc wyboru urlopu, nigdy nie maja nadgodzin i sa lepiej u nas traktowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no czemu już nie piszecie :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERNET DO ODCZYTU
internet do odczytu-slowa inteligentnej osoby haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D mogę ci wyjasnić bo chyba nie zrozumiałaś :D pewnie masz z 40 lat i kiedyś video było szczytem twoich marzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz styl na rozbawioną dziewuchę, jak ja nie lubię takich zakompleksionych, niepewnych siebie osób, tyle dobrze że życie samo ich nagradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole wy starzy nie powinniscie miec smartfonów internetu i laptopow. sorki, ale jak ktos podniecał sie kolorowym telewizorem to powinien pozostawic technike tym, co się na niej znają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytlumacz, choc 40 lat nie mam to nie rozumiem. Internet do odczytu to... czekam na wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D bo wy jestecie przezabawne kazdy kit wam sie da wcisnąć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mogę być gimbazą albo starą doswiadczoną kobietą! i tak mi uwierzycie! nawet nie wiecie ile razy tu pisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERNET DO ODCZYTU
czekam na wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×