Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY MATKI Z DZIEĆMI MAJĄ U WAS W PRACY PIERSZEŃSTWO W WYBORZE TERMINU URLOPU

Polecane posty

Gość gość
kinga stefanka fanka ile masz lat, ze twoja siostra jest w podstawowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie duzy zaklad, jest zawsze postoj 2 tyg latem, i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj będziesz miała dziecko to zrozumiesz. Ja też wolałabym wyjechać w czerwcu lub wrześniu. Niestety parokrotnie w szkole mojego dziecka pedagog zawiadomiła sad rodzinny o nierealizowaniu obowiązku szkolnego przez dzieci. Sprawy oczywiscie zakończyły się umorzeniem, ale na co mi takie kwiatki. Ciąganie po sądach i kurator sprawdzający warunki życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga widzę, że jesteśmy rówieśniczkami :). Moja młodsza siostra kilka razy w trakcie roku szkolnego jeździ na kilkudniowe wakacje i jakoś dała radę ukończyć gimnazjum ze świadectwem z paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pedagog jest dziwna. Niestety sąd musi sprawdzić każde zgłoszenie i tak się toczy. Większość odpuszcza i jezdzi w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga ty masz dopiero 23 l? to ile ty miałaś lat jak zaliczyłaś wpadkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest sprawiedliwie, jeśli chodzi o wakacje to nie ma problemu, każdy się załapie na lipiec-sierpień. Jeśli chodzi o np. święta Bożego Narodzenia to jeśli któraś ma urlop danego roku, to za rok inna itp. Sama mam dzieci w wieku szkolnym i jest problem czasem z wakacjami ale niesprawiedliwie by było gdyby matki miały pierwszeństwo. Każdy ma takie samo prawo do wypoczynku bez względu na stan rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu ludzi jeździ na wakacje w roku szkolnym z dziećmi i jest dobrze :) zresztą nie wszędzie jest fajnie w lipcu i sierpniu... Co do wpadki to napewno miałam wtedy 5 lat albo 4 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam i uważam, że wam tutaj - starym pannom (singielka to takie śliczne słowo, ale prawda w oczy kole :D, pewnie zaraz jedna z drugą mi oczy wydrapią, że mają facetów, skoro tak, to czemu nie chcą z wami ślubu tylko wolą na kocią łapę, he, he, pewnie za duże ryzyko skoro takie z was chamidła) się w d.upach poprzewracało, ja się nie dziwię, że nie macie dzieci, takie egoistki to by za wiele mądrego im nie przekazały. Dziwię się mężatkom, które są takimi samymi egoistkami, ale w sumie matkami nie są może i lepiej..? Bądźcie sobie egoistkami, wiecie co, ja jako matka mam was głęboko w d.upie nie potrzeba mi łaskawej zgody d.upnej pani, żebym sobie z dzieckiem pojechała na wakacje. Tłumacze młodemu z czyjego powodu nie możemy wyjechać i tyle, co będę dziecko okłamywać. Dajemy sobie radę inaczej, łaski nam nie trzeba :D. Kiedyś wy będziecie bardzo chciały urlopu w konkretnym czasie i was zatka, jak będą was mięli wszyscy w nosie, he, he, to byłby ładny widoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
U nas tez nie ma znaczenia czy ktos ma dzieci czy nie . Uważam ze tak jest sprawiedliwie . Dlaczego osoby kore nie maja dzieci maja byc poszkodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest oczywiste że każdy chce raz kiedyś urlop w konkretnym terminie z jakiegoś tam powodu :) tylko co zrobić jesli pracowników jest dużo a wszyscy chcieliby urlop w lipcu albo sierpniu? Dlaczego akurat osoby z dziećmi maja go wtedy dostać? Żeby nie było :p ja też mam dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego osoby dzieciate mają być? Dzieci w wieku szkolnym maja wakacje w lipcu i sierpniu. Nie powinny opuszczać lekcji w roku szkolnym bo mogą mieć zaległości i jest to nieodpowiedzialne ze strony rodziców, gdy nagle urlop robią sobie z dziećmi np. w marcu w środku roku szkolnego. Ja jako matka wcale nie ciesze się na urlop w lipcu w tłumie ludzi, ale ze względu na dzieci nie mam innej opcji. jako żona a jeszcze nie matka wolałam czerwiec, wrzesień, nawet październik. Teraz nie mam takiej opcji i liczę na dojrzałość innych pracowników i empatię, w końcu są dorośli. W tym temacie jednak widać, że nie wszystkie z was dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale doroslosc nie oznacza ustępowania, wlasnie dorosli ludzie powinni b yc asertywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 22:02, twoje dziecko nie pojedzie na wakacje nie przez singielki (wyobraź sobie że to kobiety nie chcą ślubu a n ie faceci, cóż za prlowskie myślenie jako facet to osoba decyzyjna..) ale przez rodziców, którzy nie umieją zagwarantować dziecku wyjazd w wakacje- to już nie powiesz synowi nie? Wstyd się przyznać do nieudacznictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam męża (mam narzeczonego) ani dzieci bo mam 25 lat i jestem za młoda na dziecko także wiesz nie każda to stara panna, są jeszcze osoby młode którym niekoniecznie śpieszy się do pieluch. Mnie nie obchodzi w ogóle życie prywatne współpracowników i to czy mają dzieci, bo to nie powinno mieć wpływu na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Twoja empatka żeby bezdzietne koleżanki wysyłać na wakacje w październiku: :p zwłaszcza jeśli nie stać kogoś na zagraniczne podróże i jedzie nad nasze morze albo siedzi na ogródku działkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:13 ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha (ha) :D:D:D:D ps. wiesz co oznacza nawias? Jesteś jak widać dość umiarkowaną myślicielką :D sorki :D nie masz racji :D myślisz się :D twój błąd kochana, naszego budżetu nie znasz :D nas ograniczają tylko chamskie stare panny. I tyle. Ja na łaskę nie czekam. Od lat wyjeżdżamy w ostatnim tygodniu szkoły w czerwcu po klasyfikacji. Nawet wychowawcy wiedzą już co i jak i przez kogo, bo co będę ludzi kłamać. I tyle. Tylko tydzień ale zawsze. A chamidła niech sobie będą chamidłami, wszystko do nas wraca nie tylko dobro :D. Ja mam was naprawdę w nosie, żal mi tylko tych mam, dla których jest to prawdziwy smutny problem. No i śmiać mi się chce z was, chamideł, dlatego jak tylko zobaczyłam temat napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamskie stare panny- no, jaka kultura droga mężatko i pani matko...tylko szkoda, że taka stara panna żyje jak chce, a ty jak musisz, zazdrościsz stąd ta agresja to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
A niby dlaczego "stara panna " nie może sobie pojechać na 2 tygodnie w lipcu ? Ja tez byłam taka singielka i nie zyłam tylko praca .Miałam przyjaciółki (tez angielki ) z którymi tez jeździłam na wakacje w lipcu czy sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana, we mnie tyle agresji co śniegu za oknem :D ja akurat dzięki dzieciom i mężowi wygrałam życie, ale nie o tym jest temat. tak, stare panny - aż tak boli? przecież to nie wulgaryzm, to fakt. kiedyś słowo "singielka" nie istniało. ja też żyje jak chcę. Prawie. chcę od lat wyjechać w lipcu czy sierpniu a nie mogę. Przez chamskie stare panny w mojej pracy. Sama prawda. Są starymi pannami i są chamskie bo z premedytacją nie zamierzają być empatyczne. 22.19, gdzie okazuje brak kultury, skoro stwierdzam fakty :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to smutne że jestes wydmuszką- bez dzieci i męża wg siebie nie znaczysz nic, przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś chamska bo nie jesteś empatyczna dla starych panien które chcą jeździć w lipcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D jak mi wesoło bo nie masz argumentów he he ale musi ci być teraz gorąco z powodu fali niepewności i złości :D! Własnie takie pustaki mam w pracy :D:D:D nie da się z nimi gadać bo nie ma o czym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego te chamskie stare panny dostaja urlop latem a ty nie? moze są ladniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kierowniczka ma 4 dzieci i u nas nie ma zadnego znaczenia czy ktos jest dzieciaty , panna . kawaler , ma psa ,10 kotów czy ch*jj wie co tam jeszcze :) Wszyscy sa traktowani jednakowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo w drugą stronę to już nie bardzo empatia pasuje..a prawda jest taka, że nikogo to sprawa w firmie, czy masz dziecko czy nie, bo to ty je zrobiłaś i to tylko twoja sprawa i nie może mieć rzutu w JAKIKOLWIEK sposób na inne osoby, stare panny, gejów, singielki z wyboru czy ojca z 4 dzieci z biurka obok. To już twój problem że nie stać cię na kolonię zagranicą dla dziecka w wakacje, a nie ich. Ty się płodziłaś, ty rodziłaś, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooooooooooo czyli od lat singielki maja urlop latem, a ty nie..... szef cie nie lubi, ciekawe, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo empatyczna, co roku "badam teren" żeby nie było, że nie próbuję, bo "a nóż widelec" widzę, że nie mam szans - to olewam totalnie, niech sobie stare panny walczą między sobą i kiszą się w tłumach w sezonie, ja znalazłam sposób na rodzinne wakacje :). Mnie chamstwo nie rusza, rusza mnie aż do śmiec****ak oburzacie się, że nie jesteście chamskie gdy jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×