Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość gość
Widzę , że brak odzewu w tym temacie póki co. Ja narazie na tabletkach anty ale jak tylko będę się starać o dziecko mam zamiar na 3 miesiące przed pić inofem i oczywiście kwas foliowy. Dlatego zaglądam tu czasem aby poznać opinie czy ten preparat jest skuteczny.... A widzę, ża zainteresowanie tematem małe, a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
no właśnie ja dlatego też tu często zaglądam, szkod, że nie piszą dziewczyny które może coś ta kuracja daje :/ tez bym chętnie poznała inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seemley
Ja od początku stycznia piję Inofem, łykałam też Dong Quai do połowy cyklu. Mam PCOS, od 7 lat staram się o dziecko. Na razie mam 32dc, brzuch trochę pobolewa jak na @, przez dwa dni miałam brązowe i bladoróżowe plamienie. Teraz nic nie ma. Poczekam jeszcze parę dni i może zrobię test jak się @ nie pojawi. Kto wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka88
witam dziewczyny ja dopiero zaczełam brać inofolic ale biore go raz dziennie po 2 saszetki i zobaczymy jak to bedzie ! narazie nie mam zadnych objawów że go biore ;-) dziewczyny trzymam kciuki ja staram sie ponad 3 lata o dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka888
Zrób test będziesz pewniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Dzis troche jajnik z prawej strony mnie pobolewal taka jakby kolka. Moze to owulacja?W piatek jestem umowiona do lekarza zeby zobaczyc co z ta prolaktyna i jak jajniki wygladaja. Testu jeszcze nie robilam chyba juz poczekam do wizyty. Czuje ze bede rozczarowana jak nie jestem w ciazy ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Acha zaczelam czwarte opakowanie inofolicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienka888
Ja kończę pierwsze opakowanie i 10.02.15 mam wizytę u ginka o chyba będę się umawiać na inseminację tak wiec trzymajcie kciuki ja za ciebie tez trzymam Kciuki żeby bylo juz pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
trzymam kciuki za Ciebie również.. oby sie udało odrazu :) chyba nie udało sie tym razem, robiłam dzisiaj test... negatywny.. :/ zobaczymy co wyjdzie na usg w piatek, czy jest jakaś poprawa czy nie, dzisiaj boli mnie tak jakby nerka i dół pleców z prawej strony :/ dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina111987
Za zaczęłam brać inofolic 3 dni przed owulacją, czyli 5 dni temu, dodatkowo moja ginekolog zapisala mi luteinę która zaczne brac jutro, 2 razy dziennie pod język. Inofolic też biorę 2 razy dziennie. Mam nadzieje że w końcu zobaczę 2 kreski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. ja stosuje inofolic od miesiaca ale nic szczegolnego nie zauwazylam.staramy sie z partnerem od dwoch lat o dziecko ale do tej pory sie nie udalo. u miej najwiekszy problem to za wysoka prolaktyna i niedoczynnosc tarczyc jak rowniez nieregularne miesiaczki,ciekawe czy inofolic mi cos da. za Was tez trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
no ja też mam za wysoką prolaktynę i nieregularne miesiączki :/ i ciężko trafić w owulację. w piatek idę do ginekologa i jestem pełna nadzieji ;D ale zobaczymy co i jak będzie.. miałam badania na tarczyce, ale nie stwierdzono jej u mnie. dzisiaj boli mnie trochę głowa i jest mi niedobrze :/ tak jakoś na wymioty i te plecy mnie bolą z prAWEj strony na wysokości nerek. ale może to przebyte przeziębienie teraz tak oddziałowywuje? brzuch mnie też chwilami pobolewa na dole tak jak na okres.. :/ wydaje mi się, że ja jestem jakaś dziwna z tymi swoimi objawami haha Trzymam kciuki za wszystkie starające się :) ciekawe czy nam inofolic coś pomoże... miałam nadzieję, że będę kolejnym pozytywnym przypadkiem mojej pani doktor, bo jedna z pacjentem po miesiącu stosowania zaszła w ciążę, ale chyba nie będę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
aa i co jest jeszcze meega dziwne? boli mnie prawy sutek :D haha i nie wiem o co mu chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elopalo
Inofolic biorę od kilku dni, pokładam w nim nadzieję :). Moje starania trwają 2 lata, niby wszystko ok, tarczyca trochę za wysoko. Stymulacja na clo- 4 cykl i nic... Tylko więcej kilogramów i uderzenia gorąca. Biorę jeszcze olej z nasion wiesiołka na śluz, może już tuż tuż a będzie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Bylam u gin. Juz jestem po owulacji wiec inofolic dziala! Wczesniej okres raz na pol roku tetaz juz po 1,5miesiaca! Jestem.zadowolona ;D i zapisala mi luteine pod jezyk bo widac cos w macicy po owulacji.ale nie wiadomo co to jest wiec mam brac luteine bo w razie gdy to zarodek to luteina niby pomoze mu sie zagniezdzic. Jestesm podekscytowana ;D nawet jezeli to tylko okres to i tak duzo. Ale dzisiaj dostalam lekkie krwawienie.. ;/ ale mega delikatne za 10dni po luteinie mam.zrobic test. Chyba ze przyjdzie okres.. jestem.zadowolona poki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
ja w sumie nie wiem, zawsze dużo jadłam :/ więc nie potrafię nic na ten temat powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleerup
Bzdurą jest twierdzenie, że picie tego typu preparatów nie pomaga. Każda rozgarnięta kobieta wie chociażby, jak ważne jest przyjmowanie kwasu foliowego podczas ciąży, aby zapobiegać wadom u nienarodzonego maleństwa. I najlepiej zacząć już przed zajściem w ciążę, podczas starania się o potomka, aby osiągnąć odpowiedni poziom kwasu foliowego w organizmie. To samo, jeśli chodzi o Inofem (ja akurat piję Inofem, nie Inofolic, bo jest tańszy, a skład ma identyczny). Mioinozytol + kwas foliowy pomagają regulować sprawy hormonalne, więc łatwiej zajść w ciążę. Nie jest to żaden wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
zgadzam się, widzę sama po sobie, że pomaga picie czegoś takiego i również przyjmuje kwas foliowy w tabletkach :) co już pisałam wyżej a teraz czekam na okres :P a teraz takie pytanie ( w sumie nie pytałam mojej gin o to) czy to, że widać endometrium wmacicy 9mm to może w jakis sposób oznacza, że będzie ciąża? czy to nie nic do rzeczy czy się udało czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez biorę Inofolic od początku stycznia. Jestem w trakcie 3 opakowania. Nie widzę jakiś szczególnych zmian w organiźmie. Mam PCOS oraz nieregulane @. Czekam na okres... Już 3 tygodnie temu powienien być... W ciąży raczej nie jestem, wątpie aby po miesiącu stosowania Inofolicu był cud... Do tego strasznie boli mnie kręgosłup, brzuch i głowa. W przyszłym tygodniu ide do ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juulituucha
a miałaś monitoring? wiesz kiedy miałaś dni płodne? no mi po miesiącu się prawie super uregulował :P z pół roku do półtora miesiąca. ja teraz też czekam na okres (od stycznia biorę inofolik) i jeszcze tydzień ma na przyjście moja @ a jak nie to mam test zrobić. w razie W pani gin zapisała mi luteinę, jeżeli zaszłam w ciążę to luteina może jej się zagnieździć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic_girl
@olenta87 - nie no, kochana, jeden miesiąc stosowania, to stanowczo za mało... Ja akurat piję Inofem, moim zdaniem ma lepszy smak i jest tańszy, no ale skład jest ten sam, piję od pół roku i jest lepiej. A pierwsze efekty zauważyłam po 4 miesiącach, więc myślę, że Ty też jeszcze musisz troszkę poczekać ;). W każdym razie życzę powodzenia. Pij regularnie i zobaczysz, że będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juulituucha, fajnie jakbyś była w ciąży :) Nie miałam jeszcze monitoringu od stosowania Inofolicu. Jade w przyszłym tygodniu, więc zobaczymy, o ile oczywiście nie dostanę @, bo trzeba będzie przełożyć wizytę :/ Plastic-girl, poddawać się nie zamierzam, będę go brać do skutku :) pije dwie saszetki dziennie, tak mi polecila moja gin :) Też macie dziewczyny PCOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
No ja dalej czekam na okres dzisiaj mialam jakies lekkie plamienie ale okresu dalej nie ma. Poczekam jeszcze te 7dni jak nie dostane Okresu to zrobie test. Ja mam policystyczne jajniki ale niby reszte mam ok tylko te pecherzyki na jajnikach. Ja tez biore po 2saszetki inofolicu tak jak mi pani doktor zalecila. Poki co nie nastawiam sie na ciaze bo nie chce sie potem podlamac jak dostane okres hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Mam to samo... U mnie @ też nadal nie ma, już 3,5 tygodnia... Ale testu nie robie bo podejrzewam jaki będzie wynik... I się trochę podłamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
No ja wiem ze w ciagu 14dni powinnien przyjsc bo bylam po owulacji - a od owulacji okres jakos tak w tym czasie musi wystapic. No to jak pojdziesz do lekarza to zobaczysz bo moze spoznia ci sie tak jak to normalnie przy pco albo moze jestes w ciazy ;) nie korci cie zeby test zrobic? Mnie korci mimo ze wiem ze mam jeszcze tydzien na dostanie okresu hehe ale.pewnie okres przyjdzie bo juz mnie nawet brzuch tak pobolewa czasami jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qndzia
dziewczyny, a co z tym Inofemem? czy przypadkiem to nie jest to samo? bo mi się wydaje, że tak, a preparat jest tańszy? któraś z was stosuje może Inofem? pomógł którejś z was zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Korci mnie żeby zrobić test ale się boje rozczarowania:/ Poza tym nie mam żadnych objawów ciażowych oprócz braku @... Myslalam ze jak będę pić Inofolic to się wszystko unormuje, a tu dupa.... Też się zastanawiam nad zmianą Inofolicu na Inofem... Czytalam ze Inofem na kilka dodatkowych składników, których Inofolik nie ma... Gin kazał mi brać Inofolic, ale widzę że dziewczyny piją Inofem :) ktory jest tanszy :) a to cieszy :) jestem przed zakupem kolejnego opakowania Inofolicu, ale mocno zastanawiam się na Inofemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Ja pije juz teraz 5opakowanie inofolicu czyliw wychodzi mi drugi miesiac i ja widze popraee. Jak juz pisalam w samym tym ze okres mi szybciej zamierza przyjsc - wczoraj mialam bladorozowe plamienie przez chwile i nie wiem co to ma.oznaczac hehe ze @ juz blisko czy jak. Po za tym.piersi zaczynaja.mnie.bolec... a nigdy mnie nie bolaly na okres :D (pelna nadzieji). I tak.sobie wkrecam juz powoli ze a moze jednak teraz to ciaza? Wiec czuje ze rozczarowanie i tak bedZie i tak hehe ale trudno bedzirmy wtedy dalej dzialac. Ja nie zmienie na unofem jakos tak uwierzylam.w ten inofolic hehe ale jak jest tanszy to jasne lepiej zaplacic mniej skoro to to samo. W tym tyg. Wszystko okaze sie jasne hehe A pisalam juz wczesniej ale nie bylo odp to ze na usg wyszlo mi endo 9mm moze swiadczyc o potencjalnej ciazy czy.nie? Moja gin w sumie powiedziala ze nie wiem moze to ciaza a moze to endo na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Super by było gdybyś była :) a długo się staracie o dziecko? Nie wiem co mam Ci powiedzieć o tym endo.... Zawsze najlepiej sluchac ginka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×