Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość katarek87
Dziewczyny i mi pomógł po miesiącu stosowania;) wczoraj byłam potwierdzić tę dobrą nowinkę u ginekologa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mi inofolic pomógł zajść w pierwszą ciąże, którą niestety poroniłam w październiku. Udało mi się w drugim cyklu starań. Teraz znów się staramy i tym razem także piję inofolik. Właśnie spóźnia mi się okres ( to u mnie normalnie, ponieważ mam nieregularne cykle ) i czekam, czekam... mam nadzieję, że już nie przyjdzie :) U mnie tak jak za pierwszym razem inofolic + duphaston. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 40 dniach picia Inofolicu "zaskoczyłam". Ginekolog zalecił mi 2 saszetki dziennie. Pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetki
Witam, nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda. Moja historia jest taka ze 2 lata nie zachodziłam w ciąże. Stwierdzono PCOS lekarka na początku wykluczała to ponieważ cykle mam zawsze co 30-34 dni. Jestem szczupła prolaktyna w normie, tarczycy nie mam. No ale jednak jest PCOS od początku stycznia pije inofolic po dwie saszetki dziennie dopiero w tym miesiącu zauważyłam piękny śluz, robiłam testy owulacyjne i wyszły dwie kreski ale nie wiem Czy zaskoczy, nie chce robić testu żeby sie nie rozczarować po raz kolejny ;( ale bardzo bym chciała za miesiąc mam kolejna wizytę u gin żeby zobaczyć czy coś ruszyło z jajnikami. W piątek jadę na badania nasienia męża . Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny żeby wam sie udało moze mi tez kiedyś sie uda. póki co pije dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka88
Hej Kobietki. Inofolic właśnie czytając te wypowiedzi jestem w wielkim szoku...Z narzeczonym jestem 4,5 lat 3 miesiące stosowałam antykoncepcje a potem poprzestaliśmy, stwierdziliśmy niech się dzieje, co ma być to będzie chodź z czasem zaczęło wydawać się nam to dziwne po 2 latach bez zabezpieczeń i bez antykoncepcji nie udało mi się zajść w ciąże (chodź chcieliśmy mieć dziecko ale bez większych starań )bardzo dziwne po kolejnych juz ponad dwóch latach zaczęliśmy obawiać się ze coś z nami nie tak a w tej chwili bardzo chcemy mieć dziecko, ale każdy wie jak jest w życiu nie ma czasu na latanie po lekarzach tak wiec znalazłam chwilę czasu poszłam do dobrego ginekologa zrobiłam badania ginekologicznie ze mną wszystko ok ginekolog przepisał mi własnie te tabletki INOFOLIC 2x1 ( biorę go już 4 dni )jak i również badania krwi które zrobiłam i czekam na wyniki. Moje miesiączki są nie regularne nigdy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne kiedy nie, a kiedy dzień owulacji . Czytając wasz wypowiedzi mam nadzieje ze w końcu zajdę w ciąże ale dla osoby która tak długo się już stara i stara i nie wychodzi to mało przekonujące ze akurat mi się uda. Czy któraś z was tu czytających miała taka sytuacje jak ja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Inofolic właśnie czytając te wypowiedzi jestem w wielkim szoku...Z narzeczonym jestem 4,5 lat 3 miesiące stosowałam antykoncepcje a potem poprzestaliśmy, stwierdziliśmy niech się dzieje, co ma być to będzie chodź z czasem zaczęło wydawać się nam to dziwne po 2 latach bez zabezpieczeń i bez antykoncepcji nie udało mi się zajść w ciąże (chodź chcieliśmy mieć dziecko ale bez większych starań )bardzo dziwne po kolejnych juz ponad dwóch latach zaczęliśmy obawiać się ze coś z nami nie tak a w tej chwili bardzo chcemy mieć dziecko, ale każdy wie jak jest w życiu nie ma czasu na latanie po lekarzach tak wiec znalazłam chwilę czasu poszłam do dobrego ginekologa zrobiłam badania ginekologicznie ze mną wszystko ok ginekolog przepisał mi własnie te tabletki INOFOLIC 2x1 ( biorę go już 4 dni )jak i również badania krwi które zrobiłam i czekam na wyniki. Moje miesiączki są nie regularne nigdy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne kiedy nie, a kiedy dzień owulacji . Czytając wasz wypowiedzi mam nadzieje ze w końcu zajdę w ciąże ale dla osoby która tak długo się już stara i stara i nie wychodzi to mało przekonujące ze akurat mi się uda. Czy któraś z was tu czytających miała taka sytuacje jak ja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettkki
Badanie ginekologiczne mi tez robiło kilku lekarzy i mówili ze jest wszystko ok. Pózniej bo zrobieniu badań fsh i lh , i innych wyszło PCOS . Moze powinniście zrobić badania nasienia żeby sprawdzić czy z partnerem jest wszystko w porządku. Życzę szczęścia i żeby wam sie udało mieć upragnione dzieciątko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z was stosowała go wspomagająco z tabletkami hormonalnymi (antykoncepcją) przy PCO, nie w celu zajścia w ciąże? i czy taka kombinacja jest możliwa i bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja83
Hej, ja zaczelam pic inofolik 5 dni temu ale nie odczuwam przy nich nim nic nadzwyczajnego.Ginekolog zaleci tez duphfason od 17 przez 9 dni.13 dc mialam monitoring i ginekolog powiedzial "pecherzyk na peknieciu-jutro wieczorem do pracy". No to popracowalismy i czekam na efekty. Staramy sie od roku z tym, ze bardzo rzadk ze wzg. na mozliwosci. W tym cyklu jednak bylo inaczej. Mam nadzieje, ze wszystkim nam sie uda !Jednak mam obawy o nasienie mojego...:( jak sie teraz nie uda, to za 3 tyg idzie na badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaciążyłam po pierwszym miesiącu zażywania inofolic ciąży nie udalo sie utrzymać ze względu na obecność polipa na macicy ale starania zaczynamy od nowa i inofolic oczywiście niezbędny wiara czyni cuda powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy inofolic może spowodować przesunięcie okresu? Zaczęłam brać drugie opakowanie, okres powinnam dostać 17 maja a nadal nie mam. Czy któraś Was tak miała? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnia się więc może po prostu jesteś w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ86
Hej:) moja historia..od 2 lat staramy się z mężem o dziecko, ale bez skutku..po pierwszym roku starania poszłam do gamety(klinika bezpłodności) i po zrobieniu wszystkich badań moich i męża wyszło że nie mam owulacji ( z mężem ok) i zaczęłam brać lamettę a potem clo, ciąży brak. miałam 2 inseminacje, ale teraz żałuję że je miałam bo tylko strata kasy. do trzeciej nie podeszłam, postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem i bardzo się cieszę że to zrobiłam..trafiłam na bardzo sympatyczną Panią doktor. Przejrzała wszystkie nasze wyniki i są ok (dodam że mam hashimoto ale pod kontrolą, hormony mam w normie), przepisała mi inofolic 2x dziennie, piję go od 3 dni. po przeczytaniu forum jestem pełna nadzieji :) dodatkowo biorę olej z nasion wiesiołka na śluz.. pozdrawiam i trzymam za wszystkie starające się kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ86
aha i jeszcze jedno.. Pani doktor kazała mi zbadać cukier po wypiciu glukozy (idę w poniedziałek) po jak zobaczyła mój wynik który miałam wcześniej zrobiony to stwierdziła że jest za wysoki. mój poprzedni lekarz ( w gamecie Gdynia) w ogóle nie zwrócił uwagi na cukier, a przecież za wysoki cukier przeszkadza w zajściu w ciąże.. dlatego czuję że zostałam naciągnięta na kasę na 2 inseminacje.. przed trzecią miałam mieć wstrzykiwane gonadotropiny, ale lekarz w ogóle nie wspomniał że to ma być przed inseminacją :/ jedyne dobre to że oddał mi kasę za wizytę, już nigdy do Gamety Gdynia nie wrócę :/ trochę dziwne, clo i lametta mogłam brać nie robiąc inseminacji a gonadotrpiny tylko przed inseminacją? trochę podejrzane.. po tej ostatniej wizycie poczułam się jakbym do niczego się nie nadawała, taka nic nie warta..:/ teraz jak patrzę z perspektywy czasu to ja zawsze przed wizytą do tego lekarza czułam stres, a tak nie powinno być.. bardzo chciałam mieć dziecko więc nie patrzałam trzeźwo, a teraz chodzę do nowego lekarza i czuję w końcu że trafiłam na BARDZO dobrego lekarza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM Pomógł mi, brałam od kwietnia 2015 r. w lipcu udało mi się zająć w ciążę, a teraz mam juz dwumiesięcznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ86
Ja też wierzę że mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy też tak miałyście/ macie ja stosuje Symfolic tylko, ale tam jest podwójna dawka kwasu foliowego, jest mi nie dobrze i kręci mi się w głowię i jest gorąco, stosuje go dwa dni, dzwoniłam do lekarza i powiedział że z tydzień i organizm się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, piłam nie całe pół roku i udało się wiem na pewno że to po inofoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamorfoza
Witam serdecznie Kobietki, mam na imię Angelika i sama używałam Inofolica na dość długo przed podjęciem starań o dzidziusia. Dodatkowo choruję na niedoczynność tarczycy, co ułatwieniem nie było. Teraz efekt jego używania siedzi mi na kolanach i pije soczek marchewkowy:)) Moją historię znajdziecie na https://mamorfoza.wordpress.com/2016/08/16/niedoczynnosc-tarczycy-kilogramy-z-powietrza/ Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Inofolic i polecam. Zaczęłam go brać na ok 3 miesiące przed ciążą. 1 saszetka dziennie. Urodziłam 2 zdrowych maluchów, które teraz mi dają nieźle popalić :). Co do ceny to wszystkie takie preparaty i leki dla dzieci itp. od dawna kupuję w aptece internetowej, jest zawsze taniej. Osobiście polecam https://www.apteka-melissa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
Hej Dziewczyny. W listopadzie 2015 poronilam pierwszą ciążę. W 12 tc okazało się że nie ma bicia serduszka i dostałam tabletki na wywołanie poronienia. Z tego co powiedzieli w szpitalu na USG obumarcie nastąpiło ok 8 tygodnia a ja nie miałam żadnych symptomów. Jedyne co pamiętam to pobolewal mnie brzuch ale każdy mówił że to Normalne. Nie wiem jaka były przyczyną bo wszystkie badania zawsze były ok... Moje cykle to są różne od 30 czasem do 38 ale średnia 32. Lekarz zalecił mi 2saszetki dziennie inofolicu plus duphastan do 12tc 2x1 Pierwsza ciąża nie była planowana ale teraz już trochę czasu minęło i jesteśmy gotowi .od 3 dni zaczelam brać inofolic. Ulotka jest uboga więc moje pytanie Czy trzeba pić o tej samej godzinie czy nie ma to znaczenia? Czy trzeba pić na czcczo czy z posiłkiem czy pomiędzy? Czy można pić alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
Jeszcze moje pytanie czy mam pić 2 saszetki na raz czy jedna rano jedna wieczorem .W styczniu byłam u swojego lekarza i już nie pamiętam a nie mam możliwości iść jeszcze raz bo mieszkam za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja piłam codziennie o tej samej porze na czczo ale nie pamiętam czy wg ulotki czy sama tak sobie ustaliłam już. Gdybym była na Pani miejscu chyba zaczęłabym od razu od dwóch saszetek jeżeli za niedługo chce się Pani starać. Proszę nie przerywać brania i brać go do skutki. Wiem, że najtańszy nie jest ale naprawdę warto! Duphaston brałam na początku ciąży ale źle go znosiłam, potegował mdłości... Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
Raz dziennie 2 saszetki czy jedna rano a jedna wieczorem?w razie ciąży kontynuować ,czy zacząć brać kwas foliowy sam? Jeszcze się zastanawiałam czy skutkiem ubocznym jest zmiana wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
A jeżeli można zapytać to jaką zalecaną dawkę duphastenu pani brała?Nie nastawiam się że muszę zajść w ciążę już ale bardziej boję się że znowu nie uda mi się donosić i nie chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja sie staram o dziecko juz 4lata i nic i własnie zamówiłam inofolic i jestem ciekawa czy mi pomoze , bardzo ja z mezm chcemy miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieję, że Inofolic i Państwu pomoże:) ja przed podjęciem starań dość długo piłam po dwie saszetki. Ostatnio poszłam do innego ginekologa, który również jak się okazało jest zwolennikiem myo-inozytolu. Proszę tylko zachować ciągłość brania. Pozdrawiam i życzę powodzenia / www.facebook.com/mamofoza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale się zobaczy co i jak . Mam nadzieję ze będzie ok . A to wogule pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalllllkaaaaa
Witam pije inofolic już 3dni i jest mi gorąco i kreci mi się w głowie A powinnam dziś dostać miesiaczke. I nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×