Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość Klaudia899
Ja pije od tygodnia i jedyne skutki uboczne jakie zaobserwowałam to że nie mogę pić na czczo bo mam później biegunkę... po jedzeniu wszystko ok. Więc pije tak po południu 2 saszetki . Właśnie zamówiłam sobie kolejna dostawę za 3 opakowania po 60 saszetek niecałe 200zl z długim terminem bo aż do 2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam cie klaudia ja tez pije i dostałam okres i miałam tylko przez 3 dni i nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
A czy okres miałaś w terminie czy nagle dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 34 saszetki inofolic z datą ważności maj 2018.ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia87
Hej dziewczyny. Staramy się z mężem od blisko dwóch lat tyle że nie w każdym cyklu gdyż pracuje za granicą. Problem jest po mojej stronie ponieważ mam nawracające torbiele. Pęcherzyki ładnie rosną ale nie pękają nawet po pregnylu :(. Na grudzień planuje laparoskopie z nakluciem jajników. Powiedzcie czy któraś z Was miała też taki problem i ten specyfik pomógł??? Mam już córkę 5-letnia wtedy miałam blokadę owu przez prolaktyne ale w 3 cyklu zaszlam a teraz :( tracę już nadzieję :( proszę o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylkaa
Hej Też z mężem staramy się o dziecko od ponad roku na razie nici :( byłam jakiś miesiąc temu u gina by sprawadzić czy wszystko oki ze mną i jest ale poleciła mi picie inofolicu 2 razy dziennie bo to pomaga właśnie podczas zajścia w ciąże. Stosuje go regularnie rano i wieczorem a czytając Wasze opinie jestem pełna nadzieji:) Miałam owulacje nie dawno atakowałam męża, okres za tydzień oby nie przyszedł,, dam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamorfoza
martylkaa trzymam mocno kciuki! <3 ja właśnie przed staraniem i w trakcie piłam po dwie saszetki tylko że na raz:) miałam nawracające torbiele, które dzięki Inofolicowi ustąpiły plus do tego niedoczynność tarczycy (po ciąży próbuję odstawić tabletki z endokrynologiem - mam dobre wyniki i jest szansa że tarczyca się zregenerowała po ciąży). Obecnie córcia ma skończone 7 m-cy. czekamy na wieści! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dziewczyny ja pije inofolik 2 ×dziennie po 1 saszetce już jakieś 1, 5roku. I przy mojej endometrioze regularne miesiaczki to marzenie. A odkąd pije inofolic mam regularne @ i pęcherzyki rosną. Chyba że mam opóźnienie w dostawie inofoliku bo mieszkam za granicą. I nie biorę z jakiś tydzień lub dwa to od razu mi się @ spoznia. Wyjątek jest teraz bo @ już 6 dni po terminie i nadal nie ma. Ale to inna bajka bo w 14 dc dostalam pregnyl na pęknięcie i chyba coś poszło nie tak. Okresowo się czuje od tygodnia a @ nie ma i testy ciążowe negatywne. No ale wg mnie inofolic działa, a przynajmniej na mnie. Rok temu przy inofoliku i po pregnylu zaszlam ale poronilam w 7 tyg. :( Inofolic jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia899
Hej dziewczyny pije inofolic od 2 miesięcy. W pierwszym cyklu kilka dni przed @ miałam dziwne plamienie i @ dostałam w terminie ale była bardzo uboga że tak powiem . W drugim cyklu nie miałam już plamien ale @ dostałam w 24 dniu cyklu co mnie bardzo zdziwiło bo nigdy tak nie miałam moje cykle to od 30 nawet do 35. Przestraszyła się bo po moich przejściach pomyślałam że może to być samoistne poronienie i szczerze nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia 899. Nie jestem żadna specjalistką ale gdyby to było samoistnie poronienie to chyba najpierw okres ciutke by ci się raczej spóźnił. To tak wg mnie. Ale mogę się mylić. U mnie @ nadal brak:(. Ja po inofoliku nie mialam żadnych dziwnych plamien. A może to Klaudia899 coś jest z twoją faza lutealna jeszcze nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja pije inofolic już od września i nic czy to ma jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mowie ze pomaga...poleciła mi inofolic kolezanka..ona zaszła po 3 tyg stosowania...ja tez- niecale 3 tyg i wynik -dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym tak chciała mieć okres już mam 3tyg A tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylkaa
Na razie nici po pierwszym miesiącu picia inofoliku. Ale się nie poddaje bo czytając opinie potrzeba czasu na to. Nie bawem kolejna owulacja i próba. Czasem sobie myślę że za bardzo chce dlatego nie wychodzi.. Będę informować Was co i jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Grunt to lek placebo,kwestia mozgu,wiara jednak czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 17 latach zaszłam w 2 miesiącu brania inofolic i cyclodynon w ciąże Mam półtora rocznego synuśia , teraz także przy półtoramiesięcznym braniu zaszłam w ciążę tylko tą samoistnie poroniłam nie poddaję się rodzenstwo mile widziane dla mojego skarba wiec biorę nadal 2 x dzienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćani
gośclalunia nie wiem czy takie placebo jak już wspominałam 17 lat starałam się o dziecko brałam różne leki różne badania różne interwencjie i nic nie pomagało a po inofolic zaszłam przypadek ? może ! ale wydaje mi się że mi pomógł a tez w niego nie wierzyłam brałam bo lekarz zalecił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Jak pisze tu na tym forum,ze chce miec dziecko,to sporo osob pisze ze jestem nienormalna,pragnienie dziecka w wieku42lat,szok ogarnia czytajacych,kilka lat trwaja te starania,pewnie juz nic z tego,mamy dziecko osmioletnie,wiem,wiem,zaraz ze ja nawet nie piwinnam,choc kobiety w roznym wieku zachodza w ciaze,i wiem znowu mnie ktos zjedzie za to pisanie,ktos wogole jest,kto mi napisze,tok zajdziesz w ciaze,bedzie ok,maz mi mowi,bedzie to bedzie,nie to nie,biore te witaminy,inofrm,kochamy sie,wtedy,kiedy trzeba,ja wciaz sie ludze,ale wierzcie,jestem prawdziwa i wszystkim jak tu jestescie zycze upragnionego dziecka,zdrowego i pieknego,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nazywam się Kamila mam 21 lat i biorę inofolic od 6 tyg spóźnia mi się okres ponad 2 tyg jednak nie jestem w ciąży czy któraś miała może takie problemy po tych lekach ? Wcześniej mialam regoralne miesiączki i troszkę się niepokoje zastanawiam się czy to możliwe że ten suplement diety tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam piłam inotolic 1 miesiac i po trzech miesiacah wykryto u mnie polipa na macicy i powiem ze zastanawiam sie czy ten inofolic pomaga ja juz se powiedziałam jesli inotolic nie pomog to se odpuszczam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Piję inofem od 10.09, w tym cyklu testy owulacyjne wyszły negatywne. Czy mimo picia tego inofemu 2 saszetek dziennie mogło nie dojść do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G33
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i od jutra planuje brać Inofolic. Od roku staram się o dziecko, ale niestety bezskutecznie. Może dlatego że miałam dwa razy przycinana szyjke macicy i przez to nie mogę zajsc, choć lekarz stwierdził że nie widzi przeciwwskazań do bycia mamą po raz drugi, bo mam już 7letniego syna. Czy naprawdę wierzycie w ten Inofolic czy po prostu to zwykły zbieg okoliczności? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam piłam inofolic i prawdopodobnie jestem w ciazy miałam tylko 3dni okres Ale nie za pomocy takie plamienie i powiem ze pomaga. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam pić Inofolic w połowie cyklu 2 saszetki dziennie. Po ok 40 dniach picia zaszłam w ciążę ( w pierwszym cyklu próby). Zmniejszył mi także poziom tarczycy z 2,11 do 1,95 w ciągu 3 tygodni picia (potwierdzone badaniem). Miałam podejrzenia pco, długie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł 2 miesiące po zastosowaniu - zrobiłam dzisiaj test i 2 kreski- jestem mega szczęśliwa- mam nadzieję, że u Was w najbliższym czasie też tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam Inofolik 1 saszetkę dziennie przez 4 miesiące- skrócil mi się cykl z 33 na 28 dni - podejrzenie zespołu policystycznych jajników - teraz jestem 2 miesiąc w ciąży- moim zdaniem ten lek mi pomógł. Napewno nie zaszkodzil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka91
Witam. Od roku staram się z narzeczonym zajsc w ciaze. Mam regularne cykle co 26-29 dni. 9 stycznia byłam u ginekologa który wykrył u mnie nadzerke na szyjce oraz torbiel w lewej piersi, przepisał mi również Symfolic 1saszetka raz dziennie oraz Tardyferon bo mam za niskie żelazo. Jestem honorowym dawca krwi. Czy mam zwiększyć dawkę Symfolicu do 2 saszetek? I jeszcze jedno podejrzewam u siebie bakteryjne zapalenie pochwy tzn boli mnie podczas stosunku oraz mam rybi odór. Czy to może powodować że nie mogę zajsc w ciaze? Czy warto zrobić test Gine intima? Dostałam skierowanie na badania diagnostyczne w kierunku niepłodności, a mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrapn
po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych moje cykle były bardzo nieregularne (od 29 dni do 37 dni). staraliśmy się w tym okresie (niecały rok) bezskutecznie o dziecko oczywiście regularnie współżyjąc. w momencie kiedy przepisano mi inofolic (raz dziennie) stosowałam go sceptycznie przez miesiąc, po którym okazało się, że jestem w ciąży. znacznie poprawił pracę jajników. być może bezpośrednio się nie przyczynił, ale pośrednio na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny moge odsprzedac saszetki Inofemu okolo 40 sztuk, cena do ustalenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×