Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość gość
Ja znowu postawiłam na Ovarin i odpowiednią dietę - http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ w sumie to lekarz mi zalecił :) i udało się zajść w ciąże. Nie ma co tracić nadzieji tylko się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily

Od zawsze miałam nieregularne miesiączki czasami kilka miesięcy nic, tyłam w talii,miałam problem z nadmiernym owłosieniem.Na USG wyszło że mam dużo małych torbieli na jajnikach..podejrzenie PCOS .Właśnie jestem w trakcie badań hormonalnych. Jeszcze zanim poszłam do lekarza zaczełam pić INOFOLIC  2 saszetki dziennie...i widzę zmiany na lepsze. Chudnę w talii,mam mniejszy apetyt, jak mam śluz to mam go dużo - wreszcie wiem kiedy mam płodne dni,bo wcześniej przy nieregularnych cyklach trafienie w te dni to był totolotek.Jak zaczełam pic inofolic miałam dziwne plamienia ( podejrzewam ze efekt inofolicu a może te paskudne torbiele zaczeły sie wchłaniać? niewiem..... a i miesiączka przyszła po 29 dniach. Ja czuję po sobie że inofolic pomaga( niewiem  czy te moje cykle są owulacyjne, to oceni lekarz.... ale przynajmniej coś drgnęło - jest miesiaczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Hej, daj znać jak działa infolic? My od niedawna zaczelismy starania o dzidziusia ale koleżanka mi poleciła, mówiła że dużo dziewczyn bierze i podobno działa, ja stosuje dopiero od kilku dni więc narazie efektów nie widzę.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania gość

polecam Symfolic mi pomógł udało się... Mam do odsprzedania resztę która mi została https://www.olx.pl/oferta/symfolic-47saszetek-CID628-IDyMSeB.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Aniu, czy miałaś może jakieś skutki uboczne? Czy wogole po takich suplementach jest to możliwe? Bo ja tak jak wcześniej pisałam biorę infolic od niedawna i dostałam wcześniej okres niż powinnam, trwał tylko 4 dni ( z czego 3-4 to tylko plamienie a dodam że normalnie miałam 6 dni) i zastanawiam się czy infolic też może mieć na to wpływ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

A ja jestem po 3 cyklach z monitoringiem owulacji za pomocą komputera cyklu myway. On na podstawie wskaźników temperaturowo- objawowych określa dni, w których najskuteczniej jest współżyć. A kupiłam go z polecenia siostry, która również stosowała go podczas starań o dziecko. Znalazłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Cześć dziewczyny, serdecznie polecam Myofolic - stosowałam przy moich staraniach i zaszłam naturalnie 🙂 Bardzo dobry skład (wysoka zawartość kwasu foliowego i bardzo wartościowego mio-inozytolu) i cena znacznie niższa niż przy popularnych zamiennikach. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja brałam inofem 2x dziennie przez rok, mąż fertilman -staramy sie z mezem juz 1,5 roku i nic. Kazdy ma idealne wyniki i dalej nic- tylko portfel mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiiii

Witajcie kobietki! Cieszę się ze trafiłam na to forum, i temacik, którego szukałam od bardzo dawna. Wasze historie dodamy mi otuchy i wiele nadziei - dziękuje! Z mężem staramy się o dziecko już prawie trzy lata, pierwsza ciąża tezy kata temu zakończyła się poronieniem, a po setnej wizycie u ginekologa mam pdejrzenie pco, brak owulacji, teraz wywołujemy inofenem. Na jeden cykl został mi również przepisany Duphaston, po którym czuje się fatalnie, a skończyłam brać przedwczoraj. 49 dni spóźniona miesiączka i nadal jej nie widać. Zobaczymy co dalej. Wszystkim starającym się życzę dwóch kreseczek! 🙂❤️  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat brałam ale Ovarin, u mnie sprawdził się w 100 % i zostałam mamusią pod koniec ubiegłego roku. W końcu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×