Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inofolic komu pomógł

Polecane posty

Gość gremlin29
U mnie niestety dwie kreski chyba nic dla lekarzy nie znaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula079
ja piłam inofolic raz dziennie przez około pół roku i zaszłam w ciąże, niestety na wczesnym etapie ciąży poroniłam (około 6 tydz nie było tętna), ale ponownie staramy się o dzidziusia i nadal będę go piła. Moja uwaga jest taka, żebyście nie kupowały go w aptece, bo jest strasznie drogi, ja zamawiam go przez apteki internetowe i wychodzi mi 2 w cenie 1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygusia
Juulituucha GRATULACJE SUPER trzymam mocno kciuki żeby było wszystko wporządku :) :) :) Jeżeli chodzi o mnie to również polecam inofolic, jak z pierwszą ciążą nie mieliśmy problemów tak o drugą staraliśmy się około roku. Moja Pani doktor poleciła mi inofolic 2 x dziennie i proszę po około miesiącu picia zaszłam w ciążę. Z tą różnicą że ja na wywołanie i wyregulowanie miesiączki dostawałam Duphaston a nie inofen czy inofolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia30
Witam. Ja aktualnie kończę 1 opakowanie inofolicu. Okres miałam dostać 22.09 do dziś nie mam żadnego krwawienia a test ciążowy niestety nie pokazuje ciąży jeszcze dwa dni temu nie było nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domisia 30, moze mialas pozniejsza owulacje, stad brak kresek na tescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia30
Nie mam pojęcia dzisiaj już jest 6 dzień okresu nie widać a kresek tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććć
czesc, ja od 24.09 biore inofem bo wtedy przepisał mi gin i powinnam miec 28.09 @ a do dziś nie mam, test neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia15
Hej dziewczyny, ja też musze podzielić się z Wami swoimi odczuciami! A więc od 2 lat staramy się z mężem o dziecko, stwierdzono u mnie PCO i mam problem z tarczycą oraz wysoką prolaktynę, brałam metformax i clo (niestety bez efektu) od lipca 2015 nie biorę żadnych leków stymulujących i o dziwo przy moim PCO! mam regularne miesiączki od 3 m-cy! Dodatkowo od połowy sierpnia pani doktor zaleciła mi pić INOFOLIC (2 saszetki dziennie) i kazała brać PREGNE PLUS (tak na wszelki wypadek skoro się staramy) oraz CASTAGNUSA. Podeszłam do tego sceptycznie ale stwierdziłam, że niczym nie ryzykuje więc zaczęłam stosować i wiecie co?! Wczoraj potwierdziłam CIĄŻĘ!!! Więc warto wierzyć że się uda i ja myślę że właśnie INOFOLIC w jakiś sposób zadziałał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlin29
Jestem w 10 tyg ciazy. 2 lata starań i nic. Dopiero po piciu Inofolik się ruszyło ;) ciaza po ok 4 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminell
Inofolic naprawde pomaga. Poczytajcie sobie o inozytolu (składniku aktywnym inofolika na Wikipedii). Ja zaszłam po nim w drugim cyklu starań. W pierwsza i druga ciaze staralam sie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka9002
witam, Ja 15 dni temu dowiedziałam się, ze mam PCO, spóźniał mi się sporo okres miałam tylko plamienie więc poszłam do gina i okazało się, że oczywiście ciąży brak, ale stwierdził PCO;/ zalecił mi inofolic, więc od razu zaczęłam stosować 2 saszetki dziennie. Kilka dni temu czułam naprawdę intensywnie swoje jajniki, nigdy aż tak nie odczuwałam. O dzidzie staramy się dopiero od 3 miesięcy. Wcześniej brałam tabletki anty. Zobaczymy co z tego będzie. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crisalide
Witam, chciałabym pocieszyć dziewczyny, które starają się o dziecko. Z mężem staraliśmy się o dziecko przez pół roku. Zauważyłam przez ten czas, że mam bardzo skąpą owulację, prawie brak śluzu, albo całkowity brak. Lekarz potwierdził podczas badania usg, że jest na granicy normy. Pewna osoba poleciła mi (ze względu na doświadczenia z żoną) abym zaczęła brać infolik. Kupiłam, brałam przez miesiąc od pierwszego dnia miesiączki. Miałam po nim nudności, fatalnie się czułam. Jednak po nim pojawił się "piękny" śluz, obfity. Obliczyłam dzień owulacji, w tym czasie przez kilka dni się staraliśmy z mężem. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Może moja historia da nadzieje innym kobietą na zajście w ciąże :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crisalide
Dodam jeszcze, że piłam 2 saszetki dziennie o stałych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam takie pytanko. Staramy się z mężem o drugą dzidzie i jakoś nam nie wychodzi ( od 3 m-cy). Kupiłam już Inofolic i biorę 1xdziennie, ale widzę, że dużo z was bierze po 2 dziennie, więc też tak chce spróbowac. Zastanawiam się jednak czy mogę do tego brać FOLIK, bo nie chciałabym przesadzić z tymi suplementami.... Proszę o odp? Na pewno Inofolic bede brac 2xdz ale co z tym folick`iem? czy może jakieś inne witaminki polecacie do tego IFC`a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia 32
Dolaczam i ja dzis dostalam od swej ginekolog zeby brac inofolic.ostatni raz bylam w ciazy w 2006 r ktora poronilam.macie gdzies miejsce zeby popisac o calych tych staraniach.piszcie ulhappy@tlen.pl ulcia pozdrawiam i zycze wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataka878
Witajcie dziewczyny. Ja rowniez pije Inofolic od końca października. Mój okres drugi raz sie spóźnia,najpierw o 4 dni a teraz okres powinnam mieć 25.12. Robiłam test wczoraj i negatywny. Juz sama niewiem co mam myślec. Dodam ze nie mam problemu z zajściem w ciąże bo w lipcu urodziłam martwa córeczkę a zaszłam w ciąże w 1 miesiącu starań. Przed piciem inofolicu i po ciazy miałam cykl 30 dniowy a dzis jest 37 dzień cyklu... Czytam ze duzo z was pije Inofolic 2 razy dziennie moze tez zacznę pic? Pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę inofolic 2 miesiąc, juz po miesiącu zauważyłam poprawę bo dostałam okres w 34 dniu cyklu (w moim przypadku to duża poprawa bo wczesniej było 50-60 dni), następny dokładnie tak samo. mam pco, puki co nie staram się o dzidziusia ale uważam, że skoro jest taka poprawa to inofolic działa i warto go brać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
hej zgłaszam się po długiej przerwie :) chcę tylko powiedzieć żebyscie naprawde pily inofolic i nie zrazaly sie po miesiacu dwoch bez owocnych efektow :) ja pilam pol roku. potem przerwe mialam prawie 8-9miesiaczna bez picia i znowu zaczelam i udalo sie. opisywałam wszystko zresztą wczesniej. dzisiaj tylko chcialam dac znac u nas wszystko ok :) malutka rosnie, mamy juz 24tydz i 3dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia32
Wspaniale Julita zdrówka zyczę i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Również jestem przykładem, że picie inofem (inofolic) przynosi rezultaty - obecnie 23 tydzień ciąży :):) dodam, że piłam go 8 miesięcy bez przerwy po dwie saszetki dziennie, także nie poddawajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
Olenta87. Gratuluje!! Na poczatku tez pisalysmy razem i zyczylysmy sobie ciazy a teraz wychodzi ze nawet zaszlysmy w ciaze w podobnym czasie ;D hehe wszystkiego dobrego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Julituuuucha dokładnie :D czyli jesteśmy przykładem dla innych dziewczyn :):) na kiedy masz termin? czytałam że będziesz mieć córeczkę :) ja będę miała synka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juulituucha
na 4maja :D tak dziewczynka będzie :) dzisiaj byłam na kontroli mamy 27tydzień i 2 dni :P i mierzy 36cm i waży 1200gram :D masakra teraz jak patrzę na te wiadomości stare to takie nieprawdopodobne to było żeby zajść w ciążę :) a tu proszę hehe z szoku dalej z mężem nie możemy wyjść i pomysleć że już byliśmy w 90procentach na in vitro przygotowani w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenta87
Czyli będziemy miały dzieciaczki z maja bo ja mam na 28.05.2016 :) Ja do tej pory uwierzyć nie mogę że udało mi się zajść w ciążę :) jednak jak widać cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
hej dziewczyny;) w tym temacie jestem nowa wczoraj podczas wizyty mój ginekolog właśnie zalecił mi branie inofolicu 2 razy dziennie. Biorę go od dziś, dodam że wcześniej brałam ovarin. Fajnie się czyta te pozytywne opinie( napawają nadzieją) przy okazji gratuluję i mam nadzieję, że i mi pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :-) kobietki ktore zaszlyscie bierzecie inofolic przez cala ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik321
Ja na początku ciąży piłam inofolic, ale potem zapytałam lekarza i stwierdził że nie muszę skoro w witaminach dla ciężarnych jest już wystarczająca ilość kwasu foliowego. Ale w ciążę zaszłam właśnie dzięki inofolic, zanim zaczęłam go brać miałam problemy (bardzo długie cykle, brak owulacji), dzięki inofolic się udało i termin mam na maj 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgabiii
Mi pomógł za pierwszym razem a ginekolog to aż byl w szoku jak przyszłam potwierdzić ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również pomógł, mam córeczkę, po ponad roku starań i poronieniu, bralam inofolic przez 3 miesiące i się udało ;) teraz też zaczynam go zażywać, bo znów chce zajść w ciaze ;) Wam reż się uda, trzeba w to wierzyć, ale tak serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×