Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość tatik1234
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale wyjeżdżałam na weekend i nie miałam dostępu do netu. Widzę że przez te kilka dni przybyło nas trochę witam wszystkie przyszłe mamusie. U mnie wszystko ok dalej prawie żadnych dolegliwości poza bólem piersi i pobolewaniem brzucha. Niestety w niedzielę miałam niewielkie plamienie takie jednorazowe i nic więcej, ale strasznie się martwię więc idę dziś do lekarza żeby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatik trzymam kciuki zeby było wszystko w porzadku u mnie praktycznie objawow brak, poza pobolewaniem w dole brzucha ale to normallne bo przeciez tam "na dole" teraz rewolucja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia! Nie przejmuj się tym gadaniem,każdy ma swoje zdanie ale takie forum ma być przyjemnością a nie wypisywaniem głupot. A jak tam się czujecie dziewczynki ? ja wyśmienicie tylko cycusie mnie bolą a tak to cisza,żadnych smaków a nawet jak na razie od niczego mnie nie odrzuca ale przy 1 ciąży też tak miałam, dopiero pózniej jak dzidziuś był większy to robiło mi się często słabo, na chodniku nie raz musiałam usiąść bo gwiazdki mi latały.Dzisiaj byłam ma badaniach moczu, HCG,morfologii ale wyniki będą u lekarza więc będę musiała poprosić panią w recepcji żebym mogła już prędzej na nie zerknąć,wizyta dopiero 28.08. Jestem niedospana,moja mała od 3 tyg budzi się w nocy bo ząbki 5 jej idą na dole ale dziś przeszła samą siebie od godz 2 20 do 4 40 z nią siedziałam a ta tylko z łożeczka wychodziła...masakra. Mam nadzieję, że drugie dzidzi będzie inne z tym spaniem. Pozdrawiam cieplutko wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pakuje narzeczonego bo wyjezdza za granice:/ , poranne mdlosci zaliczone, jutro mam wizyte o 9 i sie dowiem jak wyniki badan juz sie nie moge doczekax;) Jakie plany na dzisiaj??? samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam, ja niestety samopoczucie okropne w nocy nie mogłam zasnąć tak bardzo mnie mdliło a do tego zauważyłam brązowy śluz :( własnie się zbieram do szpitala zobaczyc czy wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena! Jak tam po wizycie? na pewno wszystko ok!Coś mało dziewczyny się odzywają...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, mam dosc- jeszcze tydzien do kolejnego usg a ja sie schizuje jak glupia- ze piersi za malo bola, ze brzuch ciagnie a chyba nie powinien- oszaleje z tymi czarnymi myslami :( te poczatki sa najgorsze- bo dziec za maly zeby dac znac co u niego kopaniem- a Doppler mi dopiero w 10tc w 1 ciazy serduszko wylapal - a to jeszcze 3 tyg schizowania (tak- juz sie nim bawilam- I oprocz bicia wlasnego serca I gwizdow I swistow z brzucha nie slychac tego magicznego tudum bosze- taka stara a taka glupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Jestem :) Kati34 na szczęście wszystko w porządku ! Plamienie nie wiadomo skąd widocznie taka uroda mojej ciąży :) miałam robione usg i słyszałam serduszko :) tak mocno i głośno bije że aż sie łezka zakręciła :) mam zażywać zapobiegawczo 3 x 1 dufaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag nie przejmuj się te nerwy w niczym nie pomogą!Ja też mam wizytę za tydzień 28 wtedy dopiero lekarz mnie zbada i zrobi Usg,dzisiaj byłam na Bhcg i morfologii.Mnie też cycusie bolą strasznie i tylko tyle no i spać mi się chce.Więc głowa do góry kochana!Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena! to bardzo się cieszę! wiedziałam, że wszystko będzie dobrze.Tak usłyszeć serduszko to coś wspaniałego...Teraz ja czekam na swoja wizytę,buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny . chciałam zapytac czy moge sie dolaczyc , mam termin ma marzec / kwiecien jeszcze dokladnie nie wiem ale wydaje mi sie ze na kwiecien , bede wiedziała za tydzien to dopisałabym sie do tabelki ;d , narazie pisze na marcowki ale i tu moge jesli mnie przyjmiecie ;)) ja prawdopodobnie jestem w 8 tygodniu ale to sie jeszcze dokladnie okaże ;d no i dzis po drugiej wizycie jestem , dostalam skierowanie na usg i na kolejne badania morfologia mocz i glukoze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ciesze sie ze wszystko ok:* Witamy Nowe ciężarówki Mojemu lokatorowi w brzuszku nie smakowal obiad, ziemniaczki zapiekane w piekarniku i czuje sie felernie. ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ja dzisiaj dzien na głodzie ;( zjadłam tylko salatke z salaty pekinskiej z ogórkiem i papryką no i pomidorkiem do tego dwie kromeczki i tak przez caly dzien :( tak bardzo mnie mdli :( jak to sie nie skonczy to sie wykoncze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79
Cześć Dziewczyny, nana chyba mamy podobne terminy:) ja jestem na 2.04 , póki co 1 w tabelce. Z uwagi na 35 lat mam umówione usg prenatalne na 16.09...... Nie mogę sie doczekać, pozdrawiam Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem przerażona czytam forum kafe i poprostu boję się strasznie. Do 1 września aż muszę czekać bo liczyłam się w kliniceniepłodności więc uważam że oni powinni prowadzić mi ciąże ale dopuki tego serduszka nie uslysze to się nie uspokoje bo ja żadnych innych objawów tylko brak okresu i 3 testy pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
U mnie niestety chyba kicha :( po tych plamieniach w weekend byłam wczoraj u lekarki która stwierdziła ze nadal nie słyszy serduszka a w 6tc i jakieś 4 dni to powinno być już słychać. i na jej oko to ciąża się nie rozwija kazała zrobić HCG dla potwierdzenia. Byłam dziś z samego rana i czekam na wyrok :((( nie wiem jak ja dziś wysiedzę w pracy do 17.30 :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatik trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze, moze ciaza jest po prostu młodsza i dlatego nie słychac serduszka gabryjelka u mnie tez w sumie objawów jakis mocnych nie ma, dwa testy pozytywne i pobolewania brzucha, ja mam wizyte dopiero 15wrzesnia -takie sa kolejki do mojego lekarza ktory prowadził mi wczesniejsze ciaze-dodam ze to wizyta prywatna wiec naprawde długo trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatik1234 będzie dobrze kochana,trzymam kciuki, wiem że teraz to ciężkie chwile ale dzidziusiowi nerwami nie pomożesz, będę o Tobie myślała, zaraz daj znać jak odbierzesz wyniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam :) Usia jem suchary całymi dniami zwłaszcza rano zanim wstanę z łóżka lecz niestety na samych sucharach nie dam rady funkcjonować a nic innego mi nie podchodzi .Liczę że niedługo się to skończy :) tatik1234 nie martw się może to faktycznie młodsza ciąża.Ja tak jak Usia miałam ostatnią @ 29.06 a wczoraj dowiedzialam się że chyba owulację mialam póżniej bo z usg wychodzi 7 tydzien a według obliczen 8 tydz a przy tak wczesnej ciąży to robi różnicę także jeszcze wszystko może się skończyć dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam zadnych objawow , z obliczen wynika ze zaczynam dzis 9 tydzien no ciekawa jestem ktory to tak naprawde , eh wlasnie bylam na marcowkach i jedna dziewczyna poronila 2 tyg temu i nawet nie czula a dzis tak sie cieszyla na usg i ze zobaczy dzidzi... ah trzeba bardzo uwazac zeby nie poronic , ja juz nie umiem doczekac sie mojego usg :) , wgl to co sadzicie o zabobonach ze nie mozna w czasie ciazy kupowac rzeczy dla malenstwa? Kiedy bedziecie organizowac wyprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł;) wczoraj dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Zbytnio się nie cieszę bo to trzecie. Planowane na trochę później. Obliczylam termin na 21 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma lenka teraz obie musimy zrezygnowac z cwiczen na orbitreku :) to pisz tu szybko ktory tydzien? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana ja uwazam ze zabobony sa tylko zabobonami, do wszystkiego trzeba podejsc ze zdrowym rozsadkiem i tyle, w poprzednich ciazach kupowałam rzeczy od momentu potwierdzenia ciazy przez lekarza, teraz tez tak zamierzam, w ten sposob wydatki rozłoza sie w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×