Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Ladyfox
Dziewczyny moze wy znacie jakas dobrze zbilansowana diete na pierwszy trymestr? Szukam czegos w necie ale nie wiele jest przykladowych menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Ja tez mam mdłości o tyle dobrze ze nie wymiotuje tak jak przy pierwszej ciąży wtedy do 7 miesiąca mnie męczyli o bóle brzucha jeśli chodzi o nieprzespane noce to od półtora roku nie przestałam całej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyfox, mysle ze dieta to złe słowo, zachęcam do racjonalnego odżywiania, mniej fasst foodów itp, ja przed ciążą w 2 miesiące schudłam 6 kg , ale pozbyłam się 36 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Nie chodzi mi o diete odchudzajaca ale jakies przykladowe menu, dla kobiet w ciazy aby dostarczac wszystkich niezbednych witamin. Osobiscie nie jem fast foodow, slodyczy, chipsow, alkoholi itp. Poprostu wiem tez niektorych produktow poprostu nie wolno jesc, ale chce skomponowac tak menu aby wszystko co niezbedne bylo dostarczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyfox to idź do dietetyka, ja mogę ci jutro podeslac jadlospisy z ksiazki Ewy Chodakowskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Poszukaj sobie czego unikać w ciąży a po za tym dzidzi samo będzie sie upominalo jak będzie coś potrzebować tzw zachcianki :) dużo owoców warzyw wszystko z rozsądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Usia1993 jakbys miala chwile to chetnie przejrze te jadlosposy;) dietyk musi poczekac bo do pl pojade na poczatku wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
czesc dziewczyny wlasnie zrobilam test i wyszedl pozytywny jutro wybieram sie do lekarza chcialam sie tylko poradzic czy to normalne ze boli mnie brzuch dolem myslalm caly czas ze na okres a tu niespodzianka :) jeszcze mi sie nogi trzesa niesamowite uczucie zobaczyc te dwie krechyyy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyfox jutro ci podesle materialy:) sirtap87 normalne mnie do dzisiaj brzuch boli :) gratulujemy 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Stritap87 mnie tez boli brzuch jak na okres ale slabiej. I nie caly czas. Uciekam spac bo jutro na 6:00 do pracy Dobranoc. W miare mozliwosci bede zagladac i sie udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Striptab87 gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
no to ciesze sie ze to nie tylko ja tak mam :) macie jeszcze jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
ladyfox mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ze tak sie wam w temat wbilam:) chcialam po prostu zapytac... mam nadzieje ze mozna czasem napisac cos tu u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirtap87 pierwszym moim objawem ciąży była infekcja pochwy potem jednorazowo bolały mnie sutki boli mnie brzuch od owulacji temperatura podwyższona 37,1-37,4 już ponad 20 dni, sikanie co jakiś czas zgaga tylko raz mi się zdarzyła mdłości 2 razy zmęczenie od 2-3 dni, o godzinie 12 już ziewam koszmary nocne, takie realne, że ciężko uwierzyć ze to był tylko sen wzdęty brzuch biegunki zmienne humorki hmmm... i to chyba na tyle u mnie...aaaa i waga mi spadła 1 kg na początku, na razie jest ciągle taka sama i niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie gniewam sirtap87:) tylko szkoda ze czasami na aktywnosc trzeba czekac iles godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
mnie bola piersi juz jakis czasss heheh no i ten brzuch dole ale nie caly czas i mam wrazenie ze tak mnie ciagnie w pachwinach nie daj Boze kichnac hehhe i jakos jak mysle o jedzeniu to mi sie nie chce :p a jesli chodzi o siuski to czasem mam wrazenie ze jeszcze dobrze nie wstane z kibelka jak juz musze isc od nowa ale jakos nie laczylam tego z ciaza a tu prosze u was tez tak jest ;) JA WOGOLE BYLAM przekonana ze jednak @v dostane lada moment a tu 2 tyg i nic wiec nie bylo wyjscia i trza bylo zrobic test ale powiem wam szczerze robilam go bez przekonania nakropilam w ta dziurke na tescie i mialam sobie isc a tu patrze a to krecha za chwile druga i matko boska serce zabilo hehhehehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
hej dziewczyny :) ja wlasnie jade do lekarza mam nadzieje ze bedzie wszystko ok... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi nie chcą przejść moje wpisy;( sirtap87 daj znać jak poszło u lekarza. Ja niestety muszę poczekać trochę na wizytę. Dzwoniłam dzisiaj do gp ale nie maja wolnych miejsc do środy. Jakaś paranoja z tymi gp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ladyfox cos sciemniasz bo piszesz na marcowkach od samego pocztku a teraz na kwietniu... w maju tez bedziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może są dwie osoby pod tym samym nickiem. Nie mam po co pisać na marcowka bo mnie to nie dotyczy wiec nie rozumiem złośliwości. Może zmienię nick aby nikogo nie irytować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam widzę że mnie troche ominęło:) tyle wpisów w ciagu jednej niedzieli :) ja niestety byłam w pracy ;( Dzisiaj mialam koszmarny ranek ,męczyły mnie wymioty i zawroty głowy.Nie jadłam oczywiście nic bo nie byłam w stanie.Dopiero okolo godz.10 zjadłam drożdżówkę.Do tego piersi cały czas bolą,brzuch wzdęty,i bardzo szybko się męczę. A to moj 6 tc. mam nadzieję że te wynioty nie będą mnie długo męczyly :) pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Czesc dziewczyny, tez sie chetnie dolacze, sobotni i dzisiejszy test pozytywny ;) bedzie kwietniowy maluch :) ciagle nie moge uwierzyc, staralismy sie 5,5 roku.. Tezjestem z uk, mieszkam pod londynem- dartford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziekuje :) zaraz sie przejrze... ohh dzisiaj poprostu plecy mnie strasznie bola i juz nie moge znalesc miejsca :( sirtap87 jak wizyta?? wszystko w porzadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×