Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość sirtap87
witam :) bylam na wizycie . ciaza potwerdzona wszystko ok :) serduszko bije mocno ogolnie wszytsko w normie :) na wszelki wypadek dostalam duphaston i nospe doraznie na te moje bole brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirtap87. Super ze wszystko wporzadku;) Kiedy teraz nastepna wizyta? Ja juz leze w lozku.zmeczylo mnie 12 h pracy... Dobrej nocy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
Maya07 dostalam skierowanie na wszystkie badania krwi i mam z wynikami przyjsc za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wszystko oki. A jakie badania krwi masz zrobic? Bo ja bede dopiero za 4 tygodnie w pl u lekarza i chcialabym zrobic czesc badan. Maya07 zycze spokojnej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 Dobranoc myszko:* sirtap87 zazdroszczę że widziałaś dzidzię:* trzymaj się mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja juz jedno Usg mam za sobą w 5t1d wg moich obliczeń. Bylo widac jajo plodpwe pecherzyk zoltkowy i cialko zolte. Teraz w środę ide do ginekologa będzie to 6t3d ;) mysle ze juz moja fasolinka dostatecznie urosla. Mam nadzieję ze zrobi mi usg i da foto na pamiatke. Bo inaczej będę bardzo zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis widziałam okruszka :) Serduszko pięknie bije 114 nm - ma 2,8 mm i ma sie dobrze- krwiakow nie widziała :) A za 2 tyg mam kolejne (3) - i ktoś powie ze w uk nie robią usg do 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Ewag a na jakiej posstawie robili ci te usg ? To czekanie do 12 tyg jest straszne.. Dziewczyny czy ktoras z was ma lub miala zoltawe uplawy ? Biore progesteron dopochwowo ale raczej wydzielina byla bialawa, od wczoraj jest zoltawa.. Wczoraj nawet byly ze dwie kropelki lekko brazowej.. Strasznie sie martwie, napiszcie jak to u was wyglada, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Early pregnancy unit- poszłam i powiedziałam ze brzuch mnie boli A ze w zeszłym tyg dziecka jeszcze nie było i były krwiaki- kazali przyjść wczoraj- a za 2 tyg mam bo im sie wiek dziecka z terminem @ nie zgadza W 1 ciazy tylko ból brzucha był powodem usg Trzeba po prostu wiedzieć gdzie iśc i być upartym- to sie dostanie to co chce. :) Aa- wszystkie usg sa na nhs za darmo- Wiem ze 12 tydzien i ze rożnie może być- ale czekac 3 mies i nie wiedzieć czy dziecko jest ok- to ponad moje nerwy W późniejszej ciazy to już mozna doplera słuchać i czuć ruchy- wiec wiadomo ze jest ok i nie muszę co tydzien na usg latać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna- a te plamienia to jak najbardziej cie kwalifikują do badania- idź i próbuj - powinni cie przyjąć Cześć EPU jest na sel- refferal inne na od GP- poszukaj czegoś w twojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Ewag wielki dzieki za info, znalazlam w moim szpitalu dziala taki unit, jestem po ivf rzadowe ale klinika gdzie mielismy ivf zaoferowala pierwsze usg, mam za 2 tyg tylko czy wytrzymam.. Zadzwonie dzis do pani doctor i zapytam czy powinnam isc sama czy oni mi zrobia usg wczesniej.. W ktorym tyg bylas jak poszlas tam pierwszy raz ? 4-5 to nie za wczesnie ? Nie pogonia mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga lifeifun
W 4-5 tyg może nie być widoczna ciąża ale jeżeli macie jakieś szczególne obawy to raczej trzeba próbować zorganizować usg. Ja najwcześniej miałam usg 5-6 tydzień ale to była następna ciąża po poronienia z mocnymi bólami brzucha. Gp chciał mnie poprowadzić normalnym tokiem ale zgłosiliśmy skargę i od razu znalazł sie termin, niestety ciąża zakończyła sie poronieniem. A dziś wkoncu mam wizytę u gp na 5.10 wiec będę walczyć o wczesne usg bo ja ma przecięciala kardiolipinowe i w każdej chwili może być problem. Wczoraj dowiedziałam sie ze na usg można dostać na trzy sposoby; od gp skierowanie, przejść sie na oddział w szpitalu lub niektóre szpitale maja formy do wypełnienia online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirtap87
aga lifeifun mam zrobic morfologie mocz hormon tarczycy glukoza na toksoplazmoze . witam dziewczyny mam takie pytanie tak jak wam wczesniej pisalam test zrobilam w niedziele wieczorem i byly sliczne dwie grube krechy ta testowa ciut jasniejsza od kontrolnej. wczoraaj moj maz chcial zobaczyc wiez ze mialam test jeszcze w domu zrobilam tez wieczorem i ta druga kreska byla juz ciut jasniejsza niz w niedziele wiec sie troche zaniepokoilam i stwierdzilam ze zrobie jeszcze rano i ze rano powinna byc mocna a tu wlasnie nie jest bladsza niz wieczorem od czego to zalezy czy mam sie bac ? czy to po prostu wina testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wcześnie i raczej dzidziusia jeszcze nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to test tej samej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Hej ja również dołączam do Kwietniówek 2015 z czego ogromnie się cieszę :):) Mój przewidywany termin porodu to 4.04.2015. Beta w 4 tc + 2d - 1620mlU/ml, a w 4tc+6dc - 4548mlU/ml. Usg robiłam w 6tc+5d serduszko już pięknie biło - wielkość 3.1mm. Niestety dopadły mnie ogromne mdłości praktycznie przez cały dzień, ale najważniejsze, żeby było z dzieckiem wszystko w porzadku. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim kwietniowym mamusiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola 88 kiedy mialas okres, bo cos mi sie nie zgadza skoro masz date porodu dzien przede mna a na usg bylas w 6t5d, a ja jestm dopiero w 6t2d ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
o przepraszam, rzeczywiście napisalam odwrotnie, USG miałam w 5 tc +6d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x_____________04.04_______X_______ lena15_____________30_________5.04________XXX________2 Usia1993____________21_________5.04__________xxxx_____1 ewag______________38__________07.04________xxx_______2 misiabelka_________23__________09.04___________xxx_______ _1 retro86____________28________11.04________xxx________2 Maya07_____________31__________15.04______xxxx_______2 Ladyfox ________34.___________ 18.04.__________ Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Pola88 ____________x__________ 04.04_______X_______ lena15_____________30_________05.04________XXX________2 Usia1993___________21________05.04__________xxxx_____1 ewag______________38_________ 07.04________xxx_______2 misiabelka_________23_________ 09.04_________xxx_______1 retro86____________28________ 11.04________xxx________2 Maya07____________31________ 15.04______ __xxxx______2 Ladyfox ___________34._________18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Usia1993 na pewno u Ciebie też już będzie coś widać :) czekam na relacje z USG :) ja jutro idę na wizytę do swojego gin, bo z urlopu wraca, kazał mi przyjść po skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Hej dziewczynki :) ja wkoncu w lozku.synus spi.Mam chwile dla siebie. Pola gratuluje i witamy :) Usia trzymam kciuki za wizyte i daj znac po :) Ja na usg jade do Polski. Jestem juz umowiona na 4 wrzesnia. Dzis zaczelam 6tc wg moich obliczen. W pracy przez prawie cale 12 h mnie mulilo.. Dziewczynki a jak z witaminami? Bo ja biore od 3 miesiecy kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya, ja wcinam falvit mama:) no wlasnie przeczytalam wlasnie ze koles nie robi jutro USG;/ fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki, ja właśnie tak sie zastanawiam czy do was dołącze w piatek bo planuje zrobic test.. okres spoznia mi sie 4 dzien ale mam bole jak na miesiaczke ,ciagnie mnie w dole brzucha,nawet nosze tampon bo czuje jakbym miala zaraz dostac a tu tylko jakas beżowa plamka.. nie wiem co mam myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, zrob test jutro najlepiej plytkowy:) polecam domowe labolatorium wykrywa wczesna ciaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×