Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

No wlasnie wlasnie , tez tak sadze przynjmniej nie wydam fortuny na jeden raz a to sie rozlozy na pare razy , wiadomo ze nie kupie teraz wozka czy lozeczka ale drobne rzeczy mozna kupowac moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zamierzam rezygnować. Zaluje ze w poprzednich ciazach nie ćwiczyłam. Teraz będę ćwiczyć. Juz dziś 20min zrobiłam powolutku;) 4/5 tydzień lekarza mam na 10.09 ale pewne:) ja sama sobie wszystko policzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie boje cwiczyc , moze dlatego ze cala rodzina mi zakazala hahaha ale wroce do cwiczen po porodzie wezme sie za siebie i schudne haha , taka motywacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch w ciąży jest wskazany. A u mnie dowiedzą się dopiero jak będzie coś wifac:) taki psikus:) maz wie i ja i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ruch dziennie z psami haha , ale no orbitreka nie odpuszcze , ja za tydzien ide na pierwsze usg i stresuje sie strasznie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózek mam po córci, w kolorze uniwersalnym wiec pasowac bedzie i dla chłopca i dla dziewczynki, drobne rzeczy zaczne kupowac za miesiac po wizycie co do cwiczen mysle ze jesli nie ma przeciwskazan od lekarza to mozna cwiczyc, ja cała poprzednia ciaze cwiczyłam, teraz tez nie zamierzam rezygnowac, chocby pojezdzic na rowerku stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zapytam lekarki czy moge dalej jezdzic :)) a co do wyprawki tez bede powoli ogarniac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
nie trzeba pzeciez kupować od razu ubranek ani tez nie trzeba wydawac na raz na sam koniec duzej kasy :) jest jeszcze 3 opcja :) mozna wrzucac do skarbonki na ten cel :) Ja wole tą 3 opcję bo chcę zacząć cokolwiek kupować jak już będę znała płeć :) Widzę że dużo nowych mam :) witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta 3 opcja raczej nie wchodzi w gre bo nie potrafie oszczedzac :p zawsze cos wypadnie i bede musiala wyciagnac ze skarbonki :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
a jak myślicie tzn jak czujecie ? czy macie jakieś przeczucia czy bedziecie mieć chłopca czy dziewczynkę ?:) ja na samym początku miałam silne uczucie że to będzie chłopiec :) ale teraz już sama nie wiem :) tzn bardziej czuję że to jednak będzie chłopiec :) No i tu się zaczyna problem z imieniem :) bo na chłopca trudniej mi jakieś by było wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko ciuszki w razie jakby był chłopak. Bo tak to mam wszystko po dziewczynach. Wózek mam soacerowke bardzo fajna gondoli kupować nie zamierzam tylko fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciała syna bo dwie córki juz mam. Jak będzie chłopak to Szymon:) w sumie to powoli zaczynam się cieszyć. Była u mnie dziś mama ale język za zębami nie puscilam pary z ust. A ciężko było. Jakieś zmiany w samopoczuciu? Ja załatwiam się z 6razy dziennie i boli mnie brzuszek jak na okres. Jak wasi faceci? Mój to się zakochał znowu we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatik1234 jejku mam, nadzieję ze ta lekarka się pomyliła Gratuluje nowej mamusi:) lena15 fajny sposob i to w dobrym kierunku:) ma LENKA samopoczucie tragedia, byłam u lekarza wyniczki super, skierowanie na prenatalne dostałam, ale czy się dostanę(?) Mój luby nic się nie zmienił, aaa i dziewczynki byliśmy w USC bierzemy ślub 6grudnia cywilny , a kościelny wiadomo. A i dziewczynki mam prośbę położna mi termin podała na 6 kwietnia a w tabelce jestem na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
o ja też myślałam o Szymonie i to jedyne imię jakie mi sie podoba :) moje samopoczucie okropne tak jak już wyżej wspominałam po wszystkim mnie mdli i wszystko mi śmierdzi a pije tylko herbate bo nic innego nie dam rady ;( wpisujcie się do tebelki nowe przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na prenatalne nie wybieram. Za dużo stresu najadlam się przy Hani a wszystko okazało się ok. Za dużo łez wylalam. Teraz nie bede szła nie ma podstaw do zmatwienia będzie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zaczyna mdlic ale nie wiem czy to serio od ciąży czy se skręcam. A jeść mi się juz nie chce jakoś od tygodnia. Pawełek też fajne ale tatud tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 titilinkaa___________29________26.04________xxx______3 nie wiem dlaczego ale nie mogę skopiować tabelki ;( wyskakuje że to spam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
a jednak przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? 79_______________35_________02.04_______x ______ Pola88 ___________26_________ 04.04_______X______1 lena15____________30________05.04________xxx_____2 Usia1993__________21________06.04________xxxx_____1 frugo28___________28________ 07.04________xxx______1 ewag_____________38________07.04_________xxx_____2 misiabelka________23________ 09.04_________xxx_____1 gałgolinka_________30________10.04_________xxx_____2 retro86____________28_______ 11.04________xxx_______2 tatik1234__________34________11.04________xxx_____ Ladyfox ___________34._______18.04._________Xxxx.____ 1 LyLy88_____________26________x___________xxx______2 kati34_____________34________20.04 ________xxx______2 titilinkaa___________29_______ ma LENKA________23______21.04______??____3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia ja również wybieram się na prenatalne badania mam też swoje pwody żeby je zrobić .Mam już termin na 25.09. trzeba zdążyć przed 14 tyg. A co mojego męża to również jest szczęśliwy tym bardziej że już raczej nie liczyliśmy na to szczęscie zwłaszcza po badaniach męża a tu taki cud :) Usia ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczucia co do płci nie mam, w domku mam juz syna i córkę wiec naprawde mi obojętne co do imion dla chłopca :Antoś, bartosz lub Tymoteusz dla dziewczynki: Antosia, Iga, Melania takie mam typy co do meza- cieszy sie jak wariat, ja dopiero sie oswajam z ta sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uda mi sie nie wygadac sie to powiem dopiero po wizycie co do porodu to 2 razy rodziłam sn i teraz pewnie tez tak bedzie a na to zeby sie bac jest jeszcze czas, im pozniej tym lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeczucie mam ze bedzie to dziewczynka no ale wszystko sie okaze moj narzeczony uparl sie na imiona takie jak Julita a dla chlopca Natan no ale pewnie to sie zmieni jeszcze 1000 razy :)) , tez mysle o tym badaniu ale nie wiem czy sie zalapie na jakis wczeany termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina juz wie tzn powiedzialam tylko mamie a ona kazdemu wygadala haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mniej wiecej kosztuje takie badanie prenetalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
To zależy gdzie u mnie 150 ale ceny wahają się nawet do 400. Mi należą się na NFZ ale nie ma bata nie idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×