Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Syrfi wiesz że tu można wszystko pisać:D jak masz jeszcze zabawniejsze historię to dawaj, chetnie się pośmiejemy, a śmiech to zdrowie, przy czym w naszym stanie, przy rosnących brzuchach, ćwiczenie mięśni jak najbardziej wskazane:) Muniek, gratulacje! nieważne kiedy, ważne, że się udało ! dbaj o siebie i wszystkiego najlepszego ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek84 gratulacje i trzymam kciuki by wszystko dobrze się ułożyło. Jeżynko na następną wizytę się umów tak by już ze zwolnieniem nie było kłopotu :). Będzie dobrze. Zwiewam po moją latorośl do przedszkolka. Aha . Oglądnęłam na necie moje wyniki badań. Dobrze są :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Tak, płacą po każdym zwolnieniu. Tylko, że raz 3 dni po skończonym L4, innym razem 10, a jeszcze innym 14. Usia, zapytaj tam jak to jest z tym wypłacaniem. ; ) Ja miałam do 30 września, a kasy dalej nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżynka, chamstwo z tym przekładaniem wizyty. Ja wiem jak to jest, kiedy na coś bardzo się czeka i nie z Twojej winy, musisz czekać dłużej. Ale głowa do góry, będzie dobrze. Szybko minie. Ja już po obiadku, rosołek pierwsza klasa! ;) Czekam na mężulka. Ale spać mi się zachciało... Bo dużo makaronu się najadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży chodziłam co tydzień na usg i co chwilę do kogoś innego i wszytko jest z małym w porządku. Dziś mi moja mama kupiła wyprawkę do szpitala, komplet spodenki, bluzeczka, body, czapeczka, śliniaczek, rękawiczki i buciki, śliczne :) i do tego kilka par bodów :) Wzięło ją nieźle hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Od daawnaa tu sobie jestem i zaczytuję się w Waszych wypowiedziach! Postanowiłam w końcu przyłączyć się i dzielić z Wami radościami i smuteczkami, bo i takie stany przychodzą- jeśli oczywiście przyjmiecie mnie do swego grona i tabeleczki.. ;) Wg OM termin porodu 03.IV, wg usg 04.IV. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, ja też Was już podczytuję od jakiegoś czasu, ale obiecałam sobie, że odezwę się nie wcześniej niż po USG prenatalnym. No i dzisiaj byłam! Na Usg pani doktor stwierdziła, że dla niej, to wygląda wszystko dobrze. Płci jeszcze nie ustaliła, ale ja stawiam na chłopaka :) Także jak wszystko będzie dobrze, to 18 IV mój Dziewięciolatek doczeka się rodzeństwa (braciszka i siostrzyczkę ma już, ale wśród aniołków). Dziś też dopiero powiedzieliśmy Synkowi o ciąży - powiedział, że jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy i się rozpłakał :) Na zwolnieniu jestem od ponad miesiąca, więc często zaglądam do Was, a chętnie też popiszę. Także, proszę, dopiszcie mnie do tabeli: wiek 38, termin 18.04., no i jestem ze Szczecina. Pozdrawiam. A z niektórymi mam nadzieję spotkać sie też na innym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
a tak w ogole to imie babla zostalo zmienione chlopczyk to nie szymon a kubus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatko, ja tak mam czasami... czasami też mi się napina, ale pamiętam z ciąży z synem, że też tak miałam (tylko, że to nie jest u mnie ciągłe uczucie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
musze sie umawiac zawsze tak jak konczy sie zwolnienie, tak tez robie, bo ani przed ani do tyłu duzo nie wystawia, chyba 2 dni max, a jak własnie cos wypadnie i wizyta przełozona to robi sie problem bo powstaje luka miedzy zwolnieniami i trzeba sie martwic. A to zupełnie nie moja wina przeciez. Jakbym nic nie załatwiła to chyba bym musiała urlop na te dni wypisywac albo nie wiem co. Dlatego nie lubie zadnych zmina planów i zamieszania bo musze obmyslac od nowa ;) chyba znów sie zabezpiecze i umówie tez to tego pierwszego lekarza na za miesiac, a nuż sie przyda tak jak i w tym miesiacu. A myslałam ze juz sie z nim nie spotkam. A z tym ze za czeste usg moze szkodzic to mama i szwagierka mi nagadały i jakąs watpliwosc zasiały. Jeszcze mame rozumiem, starszej daty, kiedys tak sie uwazało, ale szwagierka? tyle ze jej to lekarka prowadzaca powiedziala, tez starsza kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
usia jakie duze brzucho! wow! kurcze a mi sie wydaje ze u mnie czasem nic kompletnie nie widac, nie mam takiego wystajacego napietego brzucha tylko miekką oponke jak zawsze :P tylko wieczorami zdarza mi sie teki ogromny brzuchol ale skoro nieraz tego nie ma to musi byc po prostu wzdecie, tym bardziej ze i przed ciąża mnie taki brzuch dopadał wiec to nie nowość. Albo ja taka krytyczna po prostu jestem i nie zauwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Fajna bula:) ciekawe kiedy ja taka bede miała. Jak znajdę mój balon z drugiej ciąży to wam pokaże bo mam gdzieś zdj z przed porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brzuchy :D a to moje dwa maluchy :) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a4c8cee3a37ed55.html niestety nie wiem jak je obrócić;/ troszkę jesteśmy najedzeni :) witam nowe mamy! :) i gratuluje :) salatka, ja juz czuje, nie ma mowy o lezeniu na brzuchu. usia no tez ladnie juz rosniesz:) jeżynka ja tez tak mialam, narzekalam ze nic, a jak obydwa poszly w gore i matke rozpychaja, tak widzisz co ze mnie, tyle ze u mnie waga 48kg, zawsze bylam szczupla i bardziej to u mnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Lenka ty wygladasz bardzo fit ! chcialabym tak wygladac jak ty:) jezynka to pokaz to ocenimy:P kasiasianko ale brzusio i takie podniecenie ze rosną w tobie dwa człowieczki, salatka, nie ma szans, ja na brzuchu się nie poloze bo mam ucisk dziwny, ewentualnie na boczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka ja tez do szczuplych nie naleze i powiem ci ze mialam wrazenie dwa dni temu ze cos czuje,raczej nie sadze zeby to jelita byly ale narazie cisza albo tez sie tak nie wsluchiwalam,czytalam ze jesli przylozysz reke do brzucha to malenstwo sie do niej przybliza i mialam wrazenie ze cos takiego wtedy poczulam ale nie od zewnatrz ale od wewnatrz raczej. Ja dzis gotowalam w mc"donalds,tylko z kuchni mnie wygonili i duzo zaplacic kazali:P Jutro mam wizyte u stomatologa i juz sikam w majtki ze strachu ewiczek witamy jak widzisz u nas czasem nawet zabawnie :P mami widze ze kolejna ze Szczecina kolezanka,wkoncu wszystkie na porodowce sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____syn___3___Lublin nana94___________20______01.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 ewiczek1804_______ ______04.04_____xxx___ lena15____________30______05.04___synuś __2_kraków frugo28___________28______ 05.04___córcia____1 jagamami_________26______05.04___xxx____1 poznań Sałatka z cz.fasolką_30______05.04___xxx____1_łódzkie Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 kasiasianko________22______11.04____xxx___1 łódzkie jeżynka123________25______15.04___xxx___1__mazowieckie monisia647________29______16.04____synuś_____1 Szczecin mami76___________38_______18.04___xxx____2Szczecin ziulka79__________35_______19.04____xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin syrfi ______________37______20.04_____xx___2 Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie i_ika_____________38_______05.05____xxx___3 warszawa zJesli sie cos nie zgadza to poprowcie,monisia pozwolilam sobie dopisac u Ciebie płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka, coś dobrego tam ugotowała :D ja jutro mam usg genetyczne, ale jestem jakoś spokojna, najgorsze że będę z godzinę leżeć plackiem bo tyle z dwójką zejdzie, pocieszam się tym, że będę mogła tyle na nie patrzeć:) sałatka, jeszcze trochę i w żadne spodnie nie wejdziesz:) ;) zresztą jak każda:) ja wcinam płatki z mlekiem, zaraz kąpiel i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszle mamusie :)) , za chwile postaram sie zrobic sweet focie mojego brzuchola to moze dodam , wreszcie wieczor i upragniony odpoczynek... wgl jak dluzej chodze to boli mnie cos w podbrzuszu tak jakby mi sie wszystko rozciagalo ale dziwne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana myślę że to całkiem normalne, wszystko rozciąga się a i powoli może już zmęczenie wchodzić, ja tak myśle. a jeśli masz wątpliowości, zawsze mozesz zapytać lekarza, od tego jest:) nooo to czekam na foto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Gabryjelka, z której strony wzięłaś tabelkę? To chyba to nie była ostatnia. Nie ma mnie w niej. Buuu.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×