Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Nana roan marita znam,moja szwagierka miala-super wozek,klasyczny raczej nie dla mam lubiacych nowoczesne wozki;ja mam podobny jedo bartatina classic-duza gondola z podnoszonym oparciem,zawieszenie na paskach-mozna bujac,no i pompowane duze kola-dla mnie ideal,choc sporo wazy ale jak juz pisalam mieszkam w domku wiec wnosic go nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja nie wiem lekarze sa dziwni ;d dzwoniłam własnie do prywatnego ginekologa zapytac o usg i czy jest mozliwosc zapisanania sie , sprawdzenia czy wszystko jest ok i czy juz widac płec dziecka . to ta babka mnie wysłala do innego lekarza na badania prenatalne od 19 do 21 tygodnia ze mam sie zapisac itp ... chcesz dac zarobic a oni cie wysyłaja do innych haha ;d sie zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska śliczny brzuszek ;d z czego mamy sie smiac ? nie jest wcale taki wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nana szkoda tylko że tu widać tylko i wyłącznie moje obżarstwo dzidziuś ma niewiele z tym wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przestan , widac ze brzuch od ciezarnej a nie ;d ja mam gorszy hahah ;d za chwilke wrzuce jeszcze jedno zdj , własnie zrobiłam haha załamuje sie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ale macie brzucholinki. Też kurze bym trochę chciała a mi skubany maleje... Będę w 15 to dam następne. modzie nie mogę nic przelknac bo on rana wymiotuje i boli mnie glowa no masakra... Wszystko mi śmierdzi okropienstwo... Ogarniam trochę bo maz na zakupach a dzidzia śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą mi po każdym porodzie odpadło 10 kg potem już tylko z 10 do zrzucenia i bajka znowu jestem sobą :) załąmię się :(żartuję- w końcu jem co chce nie muszę się na każdym kroku pilnować żeby nie przytyć na to przyjdzie jeszcze czas przy trójce może nie będzie chwili na zjedzenie to się schudnie ale się pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska hahah kazde pocieszenie jest dobre :) ja tez próbuje sie pocieszyc :) ale nie myslmy teraz o tym :) bedziemy walczyc z waga po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Nana to jest nasz czas ja już pewnie nie będę miała takiej okazji chyba że chęć posiadania córki będzie silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajne brzuszki!!! U mnie ledwo zaczęło być coś widać nad spojeniem... Ale dla mnie to lepiej. Mam ogromne problemy z kręgosłupem,więc im później będę miała duży brzuszek, tym mniej będę cierpiała :) Przynajmniej mam taką nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami76 a który to tydzien ? :) no ja tez mam problemy z kregosłupem juz daje o sobie znac ale no trudno trzeba przecierpiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Ależ dzisiaj sesje sobie zrobiłyście! Fajne z Was brzuchatki. :D Ja właśnie pochłonęłam drugą porcję zupy pieczarkowej. Mówię Wam, poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabat na pierwsze zakupy ciążowe? 5% na cały asortyment do www.sklep.brzuchatki.pl na hasło rabatownik, ważny do 30 października. Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Aniolkowa zamieszkam z Toba.ok? Ja mam taki zajechany kręgosłup pi dwóch ciazach ze nie wiem co teraz będzie. W lutym maz musiał 2 tyg opieki na dzieci wziąć bo jak strzelilo to amba Fatima nie szło się ruszyć... Boje się co teraz będzie... Bo i tak juz mam nieźle wygięta do środka cześć lędźwiowa. Nawet teraz mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA sama nie wiem, może dlatego, że aż taki zbieg okoliczności :) aleee faajniee Popchamy może nasze wózeczki po jarze, parku zdrojowym lub own'nie :) mi pomagały takie ryżowe krążki, slyszalam tez o sucharkach,a na glowe to zimny oklad, sen lub tabletka w ostatecznośći. Jagamami i co przedzwoniłaś sobie może? Miśka82 pięęęękny brzuszek :) Nana94 również uroczy brzusio :) DZISIAJ MAMY DZIEŃ BRZUSIOLKÓW :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na obiad robie ziemniaczane krokiety z jajkiem . mam nadzieje ze bedzie to dobre i ze mi wyjdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana tez*****ardzo lubie! a mój rosolek pyka i pyka.. bońka jak cieplutko na dworze, cudnie jest tak siedzieć być możę w jednych z ostatnich promieni słonecznych =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworze dzis pieknie az trzeba sie wybrac na jakis spacerek :) . kurcze jak ja nie lubie zimy , sniegu brrr ale przynajmniej spotkał nas tez zaszczyt noszenia brzuszka i dzidziusia w zime a nie w lato i w te upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja mam jutro badania genetyczne i juz dzisiaj w nocy zle spala. Strasznie sie denerwuje. Dodatkowo, czuje, ze chyba macica przesunela sie w gore i nie mam juz tego ucisku tak nisko, nie wstaje juz w nocy do ubikacju. Troche sie martwie, czy aby wszystko ok, bo nagle czuje, jakby tam "niczego nie " bylo, a wczesniej cos caly czas pobolewalo, klulo itp Tez maci etakie odczucia?? Jednak za duzo myslac mozna zwariowac.... ehhh Lubie czytac co wy tam gotujecie, bo ja jem raczej "nietypowo", od czasu do czasu bardziej tradycyjne rzeczy, oprocz zup, ktore zawsze robie "po polsku". Wiec ja juz na obiadek pochlonelam kuskus z cukinia i pomidorem i do tego pieczone awokado z jajkiem z piekarnika... Mam tak , ze ostatnio chcialo mi sie caly czas mieso , a dzisiaj juz nie moge na nie patrzec****ewnie z tydzien bedzie wegetariansko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka kochana ja nie jadlam miesa na poczatku ciazy feeee ;d ale teraz czasami nadrabiam . Nigdy nie lubiałam zup a teraz ciagle jakas gotuje , warzywa i wgl mniam ;) takze dzidzi duzo zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie nie przepadam za upałąmi, więc ta pora roku mi odpowiada. Tą cukinią to mnie ziolka dobiłaś - ską ja na już wezmę cukinię - a uwielbiam ja! jestes w 12,13 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko - pisz co tam po badaniach! ewiczek- witaj! Oooo nastepna z Jastrzebia :) to moje miasto rodzinne. bede u rodzicow za miesiac akurat. A mozna wiedziec do jakiego lekarza chodzisz? Bo ja bedac w Polsce chodze do debnickiego , a z jego empatia to roznie bywa... mami76 - witaj! jagamami- malo bakterii w moczu to sprawa normalna w ciazy, ja tez tak mialam. Pij duuuzo wody. Moze zadzwon w sprawie reszty wynikow? kati - fajnie, ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewiczek -jestem w 13 tygodniu, ale ci zazdroszcze pogody. dzwonilam do mamy rano na skypie i mowila, ze jest cudnie... A nie dostaniesz cukinii w supermarkecie??? Kupilam duzo wiec zrobie tez faszerowana kasza jaglana i pieczarkami i mozarela :p nana- ja ogolnie mieso lubie, ale nie jemy czesto, nawet maz sie oduczyl , co dla mnie bylo szokiem. Bo moja tesciowa to kuchara i na obiad ZAWSZE miecho i ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
No ja z beskidzkiej to na own najbliżej tylko do tego mam jeszcze dwoje maluchów wiec u mnie to nie takie proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×