Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

mami- moja przyjaciolka ma wlasnie dwuroznosc macicy i stara sie bezskutecznie o dziecko od 7 lat. Wiem , ze teraz bedzie miala jakies specjalistyczne badanie i w razie potrzeby usuwana jakas blone? ty tez tak mialas? A poronienie u ciebie bylo z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej normalnie czuje sie jeszcze bardziej zielona jak bylam ehhehe :d matko co za nazwy, skad wy zescie sie urwaly :D ja sie smaruje oliwka do ciala dla dzieci, albo maslem kakaowym z ziaji. ziaja jest jedynym producentem kosmetykow, ktore mnie nie uczulaja, na polce po prostu mam wszystko z tego. i nawet nie sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Mnie też skóra strasznie swędzi, najbardziej nogi i cycuchy. Ja kupiłam sobie w rosmanie krem na rozstępy dla kobiet w ciąży ( moja kolezanka go stosowała i mi poleciła ) ale nie pasuje mi zapach i konsystencja bo długo trzeba wcierać żeby się wchłonął. Zresztą zauważyłam że moja skóra w ciąży jest strasznie delikatna, nawet nogi mi ciężko ogolić bo cały czas się zacinam, wcześniej tak nie miałam. Ja dziś na obiadek w końcu zjadłam frytki, rybkę i kapustę kiszoną mniam :) Co do ciuszków z pepco to moja mama mi wczoraj kilka nakupowała, śliczne są. a dziś jeszcze koleżanka ma mi dac całą torbę po swoim synku, wanienkę, rożki, i rzeczy do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabryjelka- tak taki, ale ze sparwdzonego zrodla najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Mnie nie swędzi ale taka strasznie drazliwa jestem oj okropnie. Firanki wyprasowalam i zawiesilam:) pięknie zimowo jesiennie się zrobiło. Teraz pieczarki w sosie pomidorowym się robią zaraz kapuche i miecho przepyszcze przez maszynkę a jutro bede smażyć i gotiwac:) jeszcze pranie powiesić i zabki spać położyć u ogarnąć żeby rano czysto było. Potem wspolna i lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Mnie również wszystko swędzi a najbardziej piersi ,brzuch i ręce az mam jakieś wypryski na rękach eh.Ale dzisiaj miałam cudny dzień :) poszłam sobie na zakupy i patrzę fryzjer hmm pomyślałam teraz albo nigdy :) no i weszłam pełna obaw czy aby wytrzymam te zapachy :) ale pani fryzjerka powiedziała że jak coś to da wiaderko :) Ach jak fajnie że sie odważyłam :) mam zrobiony wreszcie świeży kolorek i ładnie podcięte więc się teraz fajnie układają :) zafundowałam sobie ampułkę jakąs wzmacniającą i masaż głowy :) ach cudownie było ale to jeszcze nie koniec przyjemności :) po fryzjerze poszłam sobie zrobić brwi :) wyregulować i henne nałożyć :) i jestem piękna :) Witam również nowe kwietnióweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolka - ja o swojej dwurożnej macicy dowiedziałam się po niemal 20 latach chodzenia do lekarzy. Leczeniu hormonalnym, dwóch poronieniach i jednej udanej ciąży... Chodziłam do wielu "dobrych" ginekologów w Szczecinie i żaden nie raczył mnie o tym poinformować... Dopiero w tej ciąży, jak w 5 tygodniu trafiłam na izbę z plamieniami, lekarka która miała dyżur mi to powiedziała - młoda stażystka!!! I była wielce zdziwiona, że nie wiem. Ona mi powiedziała, że to, że mam problem z zajściem w ciążę oraz z donoszeniem może być wynikiem dwurożności... A ta ciąża to czysty przypadek, daliśmy sobie spokój, bo po tylu latach starań stwierdziliśmy, że trudno, dobrze, że mamy Synka... a tu niespodzianka... Zdążymy przed 40 :) A poronienia nie wiadomo z jakiego powodu, zwłaszcza, że ciąża z Synkiem była bezproblemowa. Obie zatrzymane 8-9 tydz. i łyżeczkowanie ok.12 :( Mój ostatni ginekolog stwierdził, że mogły być to dziewczynki i mój organizm je odrzucił... ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
Mnie tez nic nie swedzi :p z reszta ja nie mam zadnych objawow itp :p , wlasnie przyszlam z zakupow mialam ochote na cos z warzyw a kupilam kurczaka hahahah :p ale no coz chodzilam po tym sklepie i nie wiedzialam co chce kupic :p. Znow troche chodzilam i boli podbrzusze :(( ale jaki bol ale jak pytalam lekarki to powiedziala ze to normalne i ze wszystko dobrze .... no mniejsza teraz leze i odpoczywam czekam na serial , ogarne sie i pojde spac :) no i ten kaszel nadal mnie meczy , jutro musze isc na wizyte kontrolna moze cos mi przepisze na to bo dusze sie jak glupia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do swędzenia, to moja znajoma miała, tzw. cholestazę, ale wtedy nawet smarowanie jej nie pomagało. W pierwszej ciąży męczyła się od 6 miesiąca, a w drugiej od 3 :( Na szczęście nie miało to wpływu na brzdące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLENKA - ty jak robokop ;) lena- zazdroszcze samopoczucia po tylu zabiegach mami- ciesze sie, ze sie udalo :), to teraz ciekawe, czy jednak plec mogla decydowac o tym ,ze oraganizm odrzucil ciaze. Dziewczyny jutro pewnie sie odezwe rano. Na 12 mam wizyte w szpitalu. Stres mnie zje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z czerwoną fasolką
Ziolka, a możliwe, że ten sam olej kokosowy używa się w celach spożywczych? Bo coś mi świta, że moja siostra na tym gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka- tak mozna go rowniez jesc. jest bardzo zdrowy. Ja zjadlam kolacje i cos mi sie przewraca w srodku, zastanawiam sie co to???? Bo inaczej niz zazwyczaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Oj tam od razu robokop:D trzeba zrobić to robie:) ja zawsze byłam balaganiara tylko mój maz ma uczulenie na bałagan wiec po wielu sprzeczkach awanturach i nawet wyprowadzce skapitulowalam i teraz nie mam z tym problemu... Zjadłam Cini minis z mlekiem i mi niedobrze no zwariuję!!; maz kupił mi ptenatal a on śmierdzi jak kupa niemowlaka. . Moje marudy dają mi w kość oddam na weekend ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też obie siedzę , podczytuje was, a tu pod pępkiem po prawej stronie tak jakby coś przepłynęło, takie inne . Mowie do męża że chyba małego poczułam, a on się na mnie patrzy jak na głupią, napisałam do bratowej, to mi odpisała że gratuluje pierwszych ruchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka nie stresuj się wizytą, będzie wszystko w porządeczku :) A jak Ci się przewraca? Ja mam ciągle wzdęcia, zaczynają się po śniadaniu i trwają do wieczora i przez nie pewnie ruchów nie wyczuję. Dziewczyny, a czy Wy macie uczucie takie, że Wasz brzuch jest duży i nie możecie go wciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ze nie wciągnąć to nie za to od małego mam dziwna umiejętność nawet za czasów płaskiego brzucha umiałam tak go wypiąć ze na ósmy wyglada:) kiedyś tak męża wkrecilam ze mi brzuch tak usosl a potem go siup z powrotem to jego mini oczka zrobiły się wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Witamy nową koleżankę :) nie przejmuj się pisz co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
narcystycznaegoistka, skoro nie jest w Twoim stylu to nie musisz pisać na ten temat. Jakoś trzeba się odstresować. A o czym to narcystycznaegoistka chciałaby w takim razie pogadać? My jesteśmy otwarte na propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze w miedzy czasie moge miec jakies pytania do bardziej obeznanych kolezanek bo widze ze wiekszosc po 30 i nie pierwsze dziecko wiec pewnie wiecie co nieco o ciazy. ja jestem pierworodka i nie naleze do ekscytujacych sie dziecmi kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Narcystycznaegoistko napisz cos o sobie, dopisz sie do tabelki, na którejś stronie wstecz jest, który macie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____syn___3___Lublin nana94___________20______01.04____xxx___1. katowice Aniołkowa2013____ 26_____01.04_xxx_2(1-Aniołek40tc) lubuskie 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 ewiczek1804_______ ______04.04_____xxx___ lena15____________30______05.04___synuś __2_kraków frugo28___________28______ 05.04___córcia____1 jagamami_________26______05.04___xxx____1 poznań Sałatka z cz.fasolką_30______05.04___xxx____1_łódzkie Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp narcystycznaegoistka_27____08.04_____xxx__!___Warszawa misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 kasiasianko________22______11.04____xxx___1 łódzkie jeżynka123________25______15.04___xxx___1__mazowieckie monisia647________29______16.04____synuś_____1 Szczecin mami76___________38_______18.04___xxx____2Szczecin ziulka79__________35_______19.04____xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin syrfi ______________37______20.04_____xx___2 Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie i_ika_____________38_______05.05____xxx___3 warszawa dopisalam sie. o sobie. hmm mam super meza, jestem malarka, zaszlam w ciaze przy pierwszym cyklu staran, 2 dzien nie rzygam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami76
I ja cię witam narcystycznaegoisto :) w końcu ktoś docenia 30+ ;) jak będziesz miała pytania, to zapewne pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×