Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

ma Lenka wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki, tylko w miarę możliwości oszczędzaj się! A ja dzisiaj już posprzątałam w domciu, teraz zjadłam śniadanko i znowu śpiączka mnie dopada, zaraz wychodzę z małą na spacer bo tak się nie da.Wieczorem padam na twarz i najlepiej o godz 20 już szła bym spać.Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjelka
Właśnie wypilam glukoze ale to ochydne dziewczyny pamiętajcie zabrać cytryne naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słoneczka :). ma Lenka trzymam kciukasy by wszystko było dobrze. I leż. A jak w domu nie możesz to się w szpitalu połóż. Wtedy na 100% znajdzie się opieka dla dzieci :). U mnie leje. Małego do przedszkola zaprowadziłam i o dziwo dziś nie protestował. Wczoraj wysłałam go z dziadkiem na zapasy. Normalnie wrócił cały mokry. Nawet koszulkę można było wyżąć. I na szczęście mu się podobało. Kto wie , może załapie bakcyla i będzie chodził systematycznie. zawiść w rodzinie jest okropna. Pytanko: Czy któraś z Was chodzi na basen? Taki chlorowany oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :). ma Lenka trzymam kciukasy by wszystko było dobrze. I leż. A jak w domu nie możesz to się w szpitalu połóż. Wtedy na 100% znajdzie się opieka dla dzieci :). U mnie leje. Małego do przedszkola zaprowadziłam i o dziwo dziś nie protestował. Wczoraj wysłałam go z dziadkiem na zapasy. Normalnie wrócił cały mokry. Nawet koszulkę można było wyżąć. I na szczęście mu się podobało. Kto wie , może załapie bakcyla i będzie chodził systematycznie. Pytanko: Czy któraś z Was chodzi na basen? Taki chlorowany oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Chciałam się poskarżyć na stosunki rodzinne i zrezygnowałam a i tak mi się nie udało i kawałek tekstu o zawiści poszedł w poście. Cóż, tak to czasem bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka kto wie, kto wie:). Przecież forum otwarte i każdy może czytać :). Miałam się skarżyć ale doszłam do wniosku , że nie będę Was śmieciami zarzucać bo tu jest tematem co innego niż problemy i stosunki rodzinne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może akurat ktoś ma podobnie i będzie mógł pocieszyć jeśli nie pomóc. Ja w każdym bądź razie jestem w gotowości.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam najmocniej jak potrafię :). I dziękuję za chęć wsparcia :). Wyleżałam się w wannie. Odmokłam normalnie. Prysznic to jednak nie to samo. szkoda tylko że woda nie była tak ciepła jak bym sobie tego życzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma lenka, ja ma krwiaka a właściwie dwa od 6 tc (jak się dowiedziałam to widać było tylko pęcherzyk ciążowy, serduszko zaczęło bić dopiero tydzień później). Dostałam luteinę, duphaston i nospę, no i nakaz leżenia. Nie miało być to leżenie plackiem bo można dostać od tego zakrzepicy, ale polegiwanie i spokojny tryb życia. Teraz jestem w 11 tc i z dzidzią wszystko dobrze. Krwiaki nadal są - jeden 16 mm a drugi 29 mm. Moja ginka mówi że do 13 tyg. muszę się oszczędzać a później te dwa paskudy już nie będą zagrażać. I co najważniejsze, kazała nie denerwować się nawet jeśli wystąpiłoby krwawienie bo nerwy i duży stres więcej złego potrafią zdziałać niż sam krwiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrfi, fakt forum otwarte ale moze pozmieniaj imiona, to sie nie domysla o kogo chodzi:) Ja tez w gotowosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie :) Wszystko jest ok. Te moje kłucia to normalka, lekarz powiedział że więzła macicy się poszerzają dlatego kłuje. Zrobił mi usg, dzidzia ślicznie rośnie i ma się dobrze. Dziś mam równo 9 tydzień a dzidzia ma 2,46 cm :) Kolejna wizyta 22 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja już po wizycie dzidzia super ma już 5 cm-11skończonych tygodni i strasznie wariuje po brzuchu. Dziękuje Wam bardzo za trzymanie kciuków:) Podpytywałam czy już widać siusiaka ale mówi że jeszcze nic nie widzi no trudno następne 4 tyg czekania. Mówił jeszcze coś o fałdzie karkowym że nieposzerzony i że ciąża ładna także jak na razie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka no to super że wszystko bardzo dobrze, i jaki duży bobas! Monisia tobie też gratuluję :) szkoda że tu nie można wrzucać zdjątek, bo uwielbiam patrzeć na brzdące jak się rozwijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
U mnie juz lepiej z samopoczuciem dzięki za mile słowa. Też myślę ze będzie dobrze. Byłam dziś u znajomej odebrać avona i dal mi jej maz rybe po grecku i odkąd wróciłam do domu to zdycham... Fu! Nie wiedza ze w ciąży jestem ale komplemanta dostałam ze ładnie wyglądam ze fajnie schudlam(16kg). Mam nowe perfumki i lakiery do pazurkow:) pomaluje wieczorkiem :) a teraz kuchnia do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
Czesc dziewczyny :) Nie odzywam sie bo mam sporo na głowie ;d ale co tam u was ? widze ze nadal piszecie ;) u mnie wszystko dobrze . Jakos leci , brzuszek juz rosnie ale nie narzekam ;d czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Jejciu ale się cieszę że u Was dziewczynki a raczej u waszych dzidz wszystko w porządku. Ja mam wizytę u gina w poniedziałek ale nie wiem czy usg będzie. No podgladnelabym chętnie mojego bobasa. Tak często wymiotuje że nie daje mi zapomnieć o swoim istnieniu. Po raz pierwszy odkąd w ciaży jestem w kuchni zupkę upichcilam. Dniową. Juz jej 2 talerze pochłonęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Ja od 5 dni jem pierogi z miesęm :) na obiad a na sniadanie i kolacje nadal to samo bialy chleb z pomidorem lub cebula no i jeszcze w gre wchodzi dzem truskawkowy :) reszta odpada.Pije wode ale w malych ilosciach bo nnie dam rady 2 l :( ale podpijam cole bo tylko to akceptuje. w dzien jak gdzies musze wyjsc to pomagają mi landrynki :) musze miec caly czas cos w ustach zeby nie wymiotowac eh. Mi nie pomaga ani imbir ani mleko śmierdzą mi a do tego mam nietolerancje na laktoze wieć po mleku mam bole żołądka i wzdęcia.A jeszcze marchewkę przegryzam w ciągu dnia :) Cieszę dziewczynki że po badaniach u Was wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! cieszę się dziewczyny Waszym szczęściem, że dzidzie rosną super.Ja mam wizytę dopiero 29 09 cały miesiąc bez zaglądania do dzidzi to dla mnie tortura. A jak tam Wasze cycusie porosły?bo u mnie to w końcu mają fajny wygląd i są pełne bo po karmieniu przez 15mcy mojej córci wyglądały jak u nastolatki do jednej ręki hahaha...i takie miękkie ble... Takie jak teraz to mogły by już zostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak mój mąż je sobie chwali i mówi że to najfajniejszy objaw ciąży. Ja mam potworny ból głowy a wymioty przy bólu głowy to masakra apap nie pomaga do tego ból zatok i przeziębienie ale co tam może przejdzie. Pozdrawiam was ciepło w ten piękny słoneczny poranek i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieply,piekny,sloneczny dzien az spojrzalam za okno bo w Szczecinie lipa straszna ja sie rozgladam za kurtka bo jest mi juz zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
w Krakowie słoneczko i cieplutko :) właśnie wzięłam się za pranie to szybciutko wyschnie :) U mnie bez zmian niestety ale daje radę w dzień natomiast późne wieczory jestem bez sił. Zaraz jeszcze muszę iść do sklepu trzeba cos do lodówki kupić :) a na obiad oczywiście pierogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj jakoś lepiej, mdłości troszkę ustały, mam nadzieję że nie wrócą. A pogoda rzeczywiście do bani, ale weekend ma być podobno ładny.No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena a co do tych pierogow to mi lekarka powiedziala zeby unikac podrobow w ciazy nie wiem czy slyszalas, o powody nie pytalam bo nie jadam tego wiec mnie nie interesowalo no i wedzonego tez nie powinno sie jesc a to akurat lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech bedzie ladny bo tescie przyjezdzaja a ja z nimi w 4 scianach dostane kota hehe,wybieraja sie taki kawal zeby nam pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×