Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Mami to masz cudowna mamusie :)) gabryjelka to daj znac co tam jest ciekawego w tym sklepie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, cieszę :D Szkoda Gabryjelka, że Twoja już nie może pomóc :( życie... Ja swoją też muszę wspierać, już 3 razy z nowotworem walczyła - i udało się :) No i mamy nadzieję, że kolejne g...o się nie przyplącze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
sałatka mysle ze denerwowac sie nie przestaniesz ;) kobiety tak maja jesli chodzi o brzuch to ja tez go czuje a własciwie podbrzusze, taki ciezar w srodku,mysle ze to normalne bo w koncu wszystko tam rosnie;) moi rodzice tez bardzo przezywaja moja ciaze choc najmłodsi juz nie sa -tato w marcu 70lat skonczy, biegaja po stoiskach z dzieciecymi akcesoriami, jak zadzwonie i powiem ze zjadłabym loda to za chwile przyjezdzaja z lodem:) jak powiedziałam siostrze o ciazy to na drugi dzien o 9rano przyjechała z e swoim facetem i z tortem dla mnie:)nie powiem miłe to jest aaa i musze powiedziec ze u mnie juz widac brzuch, podeszła do mnie szwagierka ostatnio i pyta sie mnie:2 czy 3? ja mowie ale co, a ona no 2 czy 3 miesiac?:D pytam sie skad wiesz a ona mowi no przeciez widze:D:D jade do miasta po jakies zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu nadrobiłam czytanie :) i odpisze tak szybciutko bo zaraz mi telefon padnie a nie chce mi sie wstawać, dziś ładnie spałam, tylko raz na siusiu wstałam i obudziłam się przed 10 :) co do lekarza to ja naprawde super trafiłam, wszystko mi tumaczy,poświęca 100% uwagi, moge o każdej porze do niego zadzwomić. A u nas z imionami jest masakra, jak mi się coś podoba to mężowi się nie podoba i na odwrut, wstępnie dla chłopca Filip ale czy zostanie to niewiadomo mo mąż cały czas zapomina te imie. Coś wczoraj gadaliśmy a ten mówi Michałek, pytam się go kto to jest Michałek, a on no ze nasz synek, mówie mu ze Filipek, a ten sie wmurza ze zapomina. Pogoda rzeczywiście do d**y, a jutro nad morze chciałam jechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA z czerw.fas tak tak takie wypełnienie w brzuszku jest normalne,brzuszek robi się co raz to twardszy i nawet jak oprzesz się o szafkę brzuszkiem np przy gotowaniu to czujesz takie wypełnienie. Ja tak mam albo jak kucnę to czuję taką bułę twardą no w końcu rosnie dzidzi...jelita się przesuwają i brzuszek wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka z tym bolem podbrzusza to tez tak mam straszny bol i to zazwyczaj jak chodze grrr tragedia ale to chyba normalka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Takie napieranie to norma. Ja znowu czuje ze jest taka ciezka ze ciągnie to wszystko do dołu... x Co do forum mamy ju z prawie 90 stron to normalne ze się zacina jedyne rozwiązanie to kwietniowej ciag dalszy na nowym wątku tam nie będzie się zacinać juz to przerabialysmy z dziewczynami na innym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;* Wy to się przestawiacie na chodzenie w nocy ?;p dziś wstałam na szczęście bez bólu, jestem spokojna, byłam z kochaniem na zakupach, kupilam buty i już humor jest :) zaraz śmigam jeszcze po jakieś spożywcze rzeczy, pogoda u mnie przepiękna, ciepło jak nie wiem co :) co do imion, u mnie tak: Ignaś, Aleksander, Aurelia i drugiego dla dziewczynki nie mamy :) nie wiemy jeszce jaka tam mieszanka w środku jest :) życzę Wam miłego przedpołudnia, całuski ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze forum sie nie zacina od tego ze jest tyle stron, wczesniej pisałam na forum na kafe ponad rok i to nie wina ilosci stron, zreszta zobaczcie ile stron maja inne tematy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Pisalysmy z dziewczynami o odchudzaniu i zaczęli się ciag to zrobiłyśmy nowy i był spokój. Może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nic nie zacina, ale jak mamy przejść to przechodzimy. Zazdroszczę wam tej pogody, ja właśnie wróciłam z psem, zmokłam jak kura, Paskudna u nas pogoda 16 topni za oknem i pada cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dla maluszka nie kupiłam bo wszystko takie albo dziewczynce albo chłopięce a ja jeszcze nie wiem co we mnie rośnie więc jedynie synowi starszemu kupiłam kilka rzeczy. Jeśli chodzi o przejście na nowy wątek to można spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
To się tam dopisujcie:) może tabelkę wrzcie ze soba:). Bo to się zacina jak ma wskoczyć nowa str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkie przechodzimy na nowy watek a tu opuszczamy zeby nie bylo nieporozumien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poczekajmy na reszte dziewczyn co powiedza a nie tak decyzja paru osob i bach piszemy gdzie indziej..no i sprawdzmy czy tam posty widac od razu czy to nie wina kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie jest lepiej tam bo to forum faktycznie sie zacina a tamten watek nie no ale jak chcecie w sumie nie ma roznicy gdzie piszemy ale tu wiekszosc dziewczyn sie denerwuje a tam mozemy spokojnie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ DZIEWCZYNY - weekend minął, nie zaglądałam i tyle się tu dzieje. Wyjechałam z mężem, a że pogoda dopisała w 101 % to buźka do słonka na ławeczce, oczy zamknięte i tak na przemian ze spacerami :) Czytałam, że ruchy dziecka można pomylić z ******* jelit, burczeniem etc. ale mi na serio burczy... więc muszę pewnie jeszcze poczekać, a zaczął się nam już 16 tydzień, choć też czytałam, że nie nalezy się wogóle martwić z braku czucia tych ruchów, ze niby wody płodowe, gdy jest ich dużo mogą tak amortyzować te ruchy, ze mama ich nie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titlinka - nie odczuwam opisanych przez Ciebie objawów, jedynei czasem mnie zakłuje z jednej strony (jajnik??) lub z drugiej, lecz znika po paru sekundach. Co do imion to mężulek jakoś nie szczególnie się śpieszy z wyborem, że jeszcze czas etc...... aczkolwiek na moje propozycje jest NIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×