Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co chodzi z tymi tatuażami!?

Polecane posty

Gość gość
poglądy czasem warto jakoś uargumentować, a nie wyzwać kogoś od d***** bez najmniejszego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda z wami dyskutować, dyskutujcie sobie same ze sobą:D wiadomo jaka jest prawda :D że to wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to jest twoje zdanie i gdybyś na siłę nie wmawiała mi patologii to nie miałabym nic przeciwko. Jak mówiłam - mnie też się wiele rzeczy nie podoba, ale nie dorabiam do nich ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że może, ale zajmuje jej to więcej czasu, a zatem tatuaży ma mniej (a w praktyce po prostu chodzi do tatuażystów niefachowych, z których prac nie są zadowoleni, w efekcie nie wracają po następną dziarę, ergo: na ogół mają ich po prostu mniej niż ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na taki wydatek). Chociaż aż tyle patologii nie znam co ty, może o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już napisałam że znam ludzi mało majętnych którzy maja profesjonalne tatuaże z projektem, nie ośmieszaj sie już z tym bogactwem🖐️ bo można odłożyć, zrobić po znajomosci, ja dobrze zarabiam i nie zrobiłabym sobie tatuażu, nie trzeba być biednym żeby tatuażu sobie nie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy tatuaż zrobiony w studiu jest profesjonalny. No i nie znam nikogo kto "ledwo wiąże koniec z końcem", a jest na tyle głupi żeby zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tego brakuje żeby patole z tatuażami mi patologie zarzucały:D:D żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam, wielka bogaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem bogata, ale nie wydaję pieniędzy na rzeczy na które mnie zwyczajnie nie stać. I masz rację, opuść ten temat, bo pomimo ilości postów jakie naklepałaś nadal nie odpowiedziałaś na moje jedyne pytanie w pierwszym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie, nie jestem "patologią" czy "patolą" jak to się wyraziłaś (chyba, że inaczej rozumiemy to słowo, co mnie nie zaskoczy biorąc pod uwagę Twoje problemy z rozumiem tekstu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czekaj sobie na inne odpowiedzi ale innych nie dostaniesz od nikogo:D patolu piertolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widzę jak to nie jesteś "patologią". I mimo wszystko wierzę, że ludzie potrafią czytać i odpowiadać na pytanie, a nie wchodzą tylko po to, żeby ubliżać, konsekwentnie omijając temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo, powiem , dlaczego nie chcialabym miec tatuazu. Uwazam to za wielkie ograniczenie, mody sie zmieniaja ( nawet w tatuazach co 2 lata podobno) a czlowiek, jak glupi musi, je nosic i jeszcze dopasowywac do tego stroje. Poza tym bardzo malo kogo stac na tatuaz: dzielo sztuki- na ogól robia to rzemieslnicy a nie artysci( mimo,ze za takich sie samozwańczo uwazają, tatuaze sa do siebie podobne - wiec w sumie - banał. Jako plastyczka mam raczej wysokie wymagania na temat estetyki. Wiekszosc tatuazy jest po prostu artystycznie zadna, czesto bardzo marna. To troche jak graffiti - 99% to kiczowate bazgroły , a tak z 1% na swiecie to dziela sztuki., Mnie ludzie z tatuazami nie przeszkadzaja, tyle, ze sa to dla mnie z innej bajki, o innym, niz ja , sposobie myslenia, na pewno nie bratnie dusze . Nie osądzalaby, ze to "zdziry" - raczej dziewczyny, ktore musza sie dowartosciowywac w kazdy możliwy sposób. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, nie zgadzam się praktycznie z żadnym punktem, ale dobrze jest znać inny punkt widzenia. I nawet na pytanie odpowiedziałaś :) Co do stroju - nigdy nie dopasowywałam pod tatuaże, jak coś sobie wystaje to sobie wystaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości zapytam - dlaczego sądzisz, że tatuaże to forma dowartościowywania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ładnych i brzydkich tatuaży. Tatuaże wszystkie są brzydkie bo oszpecaja czlowieka a już kobiety bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat nie był o tym czy są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają kobiety z tatuażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podoba ci się na pewno i Anna Grodzka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny inteligent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinulexia
Ja powiem tak. Świat tatuażu to też różne poglądy. Sama mam pokolorowane ręce. Uwielbiam old school itp. Ale każdy profesjonalny tatuator którego znam tak samo jak ja i większość pokolorowanych ludzi BRZYDZI się tatuażami u kobiet typu - motyek na ramieniu, tribal na lędźwiach. Masakra, co jest fajnego w tym, że kobieta ma na ciele co miliard innych? :] Właśnie w tej kwestii nie ogarniam kobit, jak zobaczy, że JEDNA ma takie samo ubranie to dziewczyna wpada w szał, a jak ma tą samą dziabkę miliard innych to OK. Heh... tak samo faceci. Nie wiem co jest fajnego w napisach stylu JP... i inne hebrajskie bzdury i sentencje. Okropność. Ci co mówią, że wytatuowani to chorzy ludzie na głowę ;d heh. Nasze pokolenie na starość będzie wyglądało właśnie tak, że co 3ecia osoba będzie wytatuowana. Nie jest to dla mnie dziwne, ani trochę. W sumie każdy mój bliski znajomy ma od jednego do kilkudziesięciu kolorowych obrazków. Każdy ma inne zdanie, wiadomo, ale nie poniżajcie fajnych obrazków i nie mówcie, że będzie się żałować. Mam obecnie 5 wielkich obrazków na całych rękach od kilku lat i żadnego nie pożałowałam i wiem, że nie pożałuje nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinulexia
I wcale nie muszę się tym dowartościowywać. Po prostu to lubię. I nie wiem, czy Ci ludzie co je posiadają są INNI? Śmieszne trochę. Tak samo jak ja mogę powiedzieć, że zrobiłaś sobie kolczyka w uchu to jesteś inna i nie gadam z Tobą dziwolągu, bo ja kolczyka nie robię.... NP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze .musisz okropnie wyglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"musisz okropnie wyglądać" - a ty musisz nie mieć znajomych skoro tylko takie komplementy umiesz prawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi nie robią sobie takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×