Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

singielka1983

kto się napije ze mną wina?

Polecane posty

Gość gość
Beniamin ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja jestem zdania, ze wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac, ale ze mnie frau nie bedzie, za bardzo szalona jestem tak gosciowko pijemy ja jeszcze urlop posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he no ja do spokojnych nie należę ale mnie syn w niczym nie ogranicza co prawda odpowiedzialna jestem na maksa jeśli chodzi o dziecko ma to co najlepsze zawsze chciałam byc matką i mam swojego wymarzonego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on chce do szkoły :D bo nieświadomy :D fakt nie ma problemu z niczym cokolwiek go uczę to w mig pojmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz myślę, że masz po co żyć, a ja tak nie bardzo, znaczy żyję dla siebie ale taki mały kawałek DNA bym chciała po sobie zostawić, tak do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jest po co żyć napędza mnie :D dziecko mnie uszczęśliwiło ale nic na siłę , musisz być świadoma że chcesz więcej niż tylko DNA przekazać poświęcić sie trzeba trochę wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he no pewnie że po mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Gość 22:11 Mam podobnie tyle że mój dzieciak to już młodziak :-) Podobnie jak Ty, niegdy nie czułam się ograniczana. Może i facet miał coś z tym wspólnego :-) Hej Singielka, jeszcze urlop? To korzystaj i odpoczywaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda to prawda oj ja swojego poznałam przypadkiem w pracy swojej zerwałam zaręczyny przeorganizowałam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to bardzo ma chłop cierpliwośc do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkacie rAZEM I spicie osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poznałam swojego to wiedziałam że to tak się nie skończy :D kawa była a potem potoczyło się błyskawicznie po miesiącu mieszkaliśmy razem po 10 miesiącach byłam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planowanej oczywiście ! ślubu nie planowałam ale mnie mój zaskoczył oświadczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak nie bardzo sie da, ja Poznania nie opuszcze a on jest straznikiem w areszcie przekichane ma, czesto nocki :D ja zreszta tez raz dzien raz noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to w hotelu jest co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ateistka do oltarza mnie nie ciagnie ale rodzine moze bym juz zalozyla. problem w tym ze za miskiem wszystkie laski sie ogladaja kawal ciacha i czuje obawe, ze nie bedzie wierny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było bardzo spontaniczne ale nie żałuje że bardzo przeorganizowałam życie wart tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Poniedziałek już niedaleko ale tydzień szybko minie. Mi czas przecieka przez palce i zanim się obejrzę.... znowu weekend. Bleeee :-) Moim skromnym zdaniem, nic na siłę, jak Ci jest dobrze jak jest, to znaczy że jest OK :-) Jam mężatka i też czasami śpmy osobno. Dobrze tak. Stęsknimy się i ...."szafa gra" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he wiem coś o tym mam zajebistego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam spać razem i śpimy osobno jak ja wyjadę do swoich innaczej razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×