Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulatoja92

Ktora z was juz dzisiaj sie masturbowala?

Polecane posty

Gość paulatoja92

Bo ja tylko czekam az bede sama w domu i mam zamiar sie zabawic, dzisiaj od rana ciagle tylko o tym mysle, jestem podniecona ze juz nie wyrabiam, co chwile moja c**eczka staje sie mokra, teraz zreszta tez, ale jeszcze troche i sie wreszcie bede mogla spokojnie i dlugo zaspokajac, wlacze sobie filmiki jak inne dziewczyny sie masturbuja i zrobie sobie dzisiaj namietna i dluga masturbacje, przy takich filmikach mam zawsze mega orgazmy,a na jednym orgazmie napewno sie nie skonczy, lubie tez patrzec jak sie 2 dziewczyny masturbuja, chciala bym tak kiedys zrobic, mmm, juz sie nie moge doczekac, wypieszcze moja perelke za wszystki czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poludniu bede sama i juz zaplanowalam ze w wannie bede sie bawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulatoja92
Napisz mi jak bedziesz szla do wanny sie zabawiac, tez sie bede zabawiala, lubie sie masturbowac w tym samym czasie, jak wiem ze druga tez sie masturbuje, podnieca mnie to jeszcze bardziej. Mozesz tez napisac mi na email paula1992k@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami96
U mnie nie ma dnia bez masturbacji, dzien bez orgazmu jest dla mnie dniem straconym, dzisiaj juz to zrobilam, ale nie jest powiedziane ze wieczorem tego nie powtorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami57
u mnie też nie ma dnia bez masturbacji.(spójrz na wiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ja tez, jestem sama, maz w delegacji, nie musze chowac wibro (on nie wie). juz dzisiaj jazda byla z wibratorem i z ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaa było tak bosko ale brakowało mi języczka mam na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×