Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Spotkałam kiedyś swój ideał mężczyzny

Polecane posty

Gość Alicja Donnikova
hej fikulcu :) a miałabyś odwagę odezwać się do niego, umówić na spotkanie i skonfrontować to wyobrażenie z rzeczywistością? czy boisz się, że kiedy go bliżej poznasz, to stracisz wymarzony ideał? XXX ja mam swój ideał mężczyzny od blisko 9 lat, co nie znaczy, że nie zwracam uwagi na innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mój ideał to taki wzorzec Sèvres, natomiast urodziliśmy się w zbyt dużym rozrzucie czasowym, żebyśmy kiedykolwiek mogli być razem ;) ale na świecie jest naprawdę dużo fajnych facetów, tylko ci najfajniejsi też bywają nieśmiali, więc może warto czasem wyjść z inicjatywą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu, ja też zwracam uwagę na innych, nawet niektórzy mi się podobają i wtedy myślę o nowym brunecie a nie tamtym, ale po czasie wracam myślami do tamtego. Alicjo, nie miałabym odwagi ot tak zaczepić i próbować się umówić, nie znamy się, nie wiem czy mnie w ogóle pamięta. Co innego gdybym spotkała go np. w pubie, wtedy może bym spróbowała, na pewno nie umówić, ale po prostu spróbowałabym flirtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas ucieka. nie możesz się zamykać na wszystkich z powodu jednego wyobrażenia. w ten sposób do niczego nie dojdziesz, bo sama widzisz, do czego do prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi mi sie bardzo podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak w ogóle dużo Cię nie rożni każdy myśli że jest wyjątkowy. A tak naprawdę czujemy to samo i chcemy tego samego uważamy się na swój sposób za sprawiedliwych dobrych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o wyjątkowość, w gruncie rzeczy mam proste potrzeby i pragnienia jak "typowa kobieta". Aczkolwiek jestem specyficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolisz byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku mikuuu
zawsze jest wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poznałam tego swojego ideała...ale je był tak całkiem nie osiągalny no ale jednak odległość zrobiła swoje bo nawet nie mogłam o niego walczyć a kochalam go 3 lata a może nawet i do tej pory ale juz nigdy nie nie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli spodobałabys się mu,nie odpuściłby chyba nie zauważył cię,niestety nie warto marzyć o takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku że fikuśna w czymś jest tak podobna do mnie. Ale poza tym jesteśmy całkiem inne jak ogień i woda, ale też mam to co ty :( też był brunetem :( kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja 10:21, gość wyżej ma rację, ja spróbowałam i rzeczywiście - nie zauważał mnie, to prawda że jeśli facetowi wpadnie w oko jakaś kobieta to sam się stara i raczej jej nie odpuści. Też jestem otwarta na innych (nie mam brunetowej choroby:) ) ale to wraca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×