Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dragon_32

Czy można tak szybko przestać kochać ?

Polecane posty

Gość gość
nie mozna ale mozna tlumic to w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie lepiej kochać ale związać się z drugą kochaną osobą? Raczej bez powodu nie przestaniesz kochać ale zależy o jakiej miłości mówisz. Można kochać znajomych i chcieć do nich powracać bo dobrze jest w ich towarzystwie. Pożądanie można wyeliminować np . kastracja. Miłość szczególna gdy komuś ufasz najbardziej i gdy wierzysz że tej osobie na Tobie zależy i gdy chcesz tego samego. Jeśli zwątpi w Ciebie z jakiegoś powodu to przestanie kochać ale nie chce się w to wierzyć, potrzeba wyraźnych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Gdyby powiedziała mi że nie kocha, ze jej nie zależy, to może byłoby mi latwiej? No ale caly czas mowi ze nie gada o uczuciach, używa sformułowan typu: nie mówie tak, nie mowie nie, nie mam glowy do tego itp. czasem mowi żebym znalazł sobie kobiete "która na mnie zasługuje" itp. Walczę, ale już coraz mniej sil mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wierzy w siebie, nie widzi sensu i chciała by dla Ciebie lepszej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to wyglada ze nie wierzy w wasz zwiazek, czuje sie niedoceniona przez ciebie, czuje sie malo atrakcyjna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do użytkownika powyżej: niee, to nie o to chodzi, może nie wierzy ale z innego powodu. Doceniona to akurat jest. Tylko wolalbym już chyba żeby powiedziała wprost ze mnie nie kocha, w sumie nie rozumiem czemu tak nie powie, byłoby latwiej i ja bym może odpuścił i bylby spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
to byłem ja oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można przestać kochać...ona boi się czegoś i tłumi w sobie uczucia...jezeli mówi Ci, że zasługujesz na kogoś lepszego to na 100% Cię kocha i chce dla Ciebie lepszego życia, a ona i tak nigdy nie przestanie Cię kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kocha ale czeka na lepszego dlatego póki co jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie możecie być razem? może od Ciebie wyszla ta propozycja, a ona wcale tak nie twierdzi.., może ją zraniłeś swoją decyzją , albo tym że tak łatwo z niej zrezygnowaleś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna, czasem przychodzi dzien, w ktorym wiesz, ze juz nie kochasz i koniec. Dla niektorych musi uplynac sporo czasu, zeby ten dzien nastal, dla innych znacznie mniej - kwestia indywidualna. Ja do milosci mojego zycia nie mam nawet sentymentu, a szalalam, kochalam, cierpialam i nagle sie skonczylo... To byla moja decyzja, po prostu koniec. Dzis nie czuje kompletnie nic. I wciaz wierze, ze byla to wielka milosc, ale minela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do użytkownika z 17:57: tak myślisz?Byc może. No nie możemy być razem, nie chcę o tym mówić czemu. Mamy ograniczony kontakt. Ona mówi że nie chce mnie zatrzymywać, nie chce zebym tkwił w miejscu, czekając na nią. Zebym się na nią nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może miała wielu partnerów i miłość mijała dlatego boi się mówić że kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, wydaje mi się, że on miala w glębi duszy nadzieje, ze zdecydujesz się jednak pozostać z nią, i w jakiś sposob czuje się zraniona przez to, ze jednak tak sie nie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czuje, ze Ci nie wystarczajaćo na niej zalezy skoro nie wybraleś jej, ale skoro taka Twoja decyzja to moze i lepiej dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę,że to ona ma jakieś komplikacje w życiu...nie chce nimi obarczać autora i dlatego mówi mu, aby ułożył sobie życie z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Gość z 20:10 - jakbys zgadł.. Dużo przeszła w życiu , różne tragiczne zdarzenia, teraz też nie za wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
To faceci chyba trochę się inaczej zachowują w takich sytuacjach - ja jak kogos kocham to mowię mu to i chce po prostu być a nie tłumię. Nie potrafiłbym tak patrzyć na ukochana osobę i mówić ze nie możemy być razem itp. a w głębi kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Dodam że ona jeszcze mówi, że to że nam się nie udało, że tak jest, to jej wina, że bierze winę na siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakbym czytała swoją historię :-(, uwierz można tłumić uczucia, widać, że ona ceni Cię jako człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
A mi bardzo na niej zależy, tęsknię bo bardzo bardzo ją kocham. Mówiłem jej że czekałem na nią całe życie, więc poczekam jeszcze trochę.. Chciałbym bardzo wiedzieć, co ona w sercu czuje do mnie.. Wiem że kiedyś na pewno mnie kochała bo mówiła że nigdy nie spotkała takiego kogos jak ja, i że chce być zawsze przy mnie.. To są jej słowa.. Fakt faktem, ze n nie powiedziała wprost - nie kocham cię,nie zależy mi itp. ale nie wiem co ona czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nigdy nie powie, że Cię nie kocha bo to byłoby kłamstwo...nie chce rozmawiać o uczuciach bo myśli sobie, że Ty z niej sam zrezygnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos jest w zlej sytuacji zyciowej, nic mu sie nie uklada, po jakims czasie tak jakby "obojetnieje" na wszystko, przestaje mu zalezec na waznych sprawach i traci radosc zycia, nie latwo sobie wtedy radzic z zyciem uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Ja nie chce z niej zrezygnować.. I skoro mnie kocha to dlaczego nie powie czegoś takiego - "kocham cie ale nie możemy być razem na razie, rozumiesz itp. itd." ? Przynajmniej bym wiedział ze mnie kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Gość z 18:35 - to prawda, wiem że u niej jest podobnie.. Muszę po prostu być cierpliwy, boje się że będę egoistą, bo myślę "tylko" o miłośći, a przecież jak ktoś ma poważne problemy to zycie uczuciowe po prostu schodzi na dalszy plan.. Z drugiej strony tak bardzo boli jej brak,czasem sobie z tym nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ja uswiadom ze ci zalezy i bedziesz na nia czekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_32
Ona to wie.. Mowiłem że będę na nią czekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak raz powidziales kiedys tam to nie wystarczy, musisz ja zapewnic bo faceci lubia rzucac slowa na wiatr a potem sie zmyc, moze juz tego doswiadczyla ale rob jak uwazasz, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie radzi sobie z tą całą sytuacją,kocha ale boi się tego uczucia, boi się, że się zaangarzuje i to wszystko się skończy i będzie znowu miała kłopoty, ja takie coś przeżyłam i przeszłam depresje...życzę Wam szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ...zaangażuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×