Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32 stopnie w domu

Polecane posty

Gość gość

mam dosyc :( dzieci spocone, az sie z nich leje, okno otwarte nic nie daje. zimo wróć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc jeszcze "TYLKO " miesiąc taki tropkow długo falowych :/ :o ZDECHNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nieeeee, niech to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 ale porobilam przeciagi i chociaz przyjemnie zawiewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam polrocznego synka, boje sie ze przy przeciągach sie rozchoruje, mamy wiec tylko otwarte jedno okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dzis w cieniu było 34st. Mam mieszkanie skierowane na zachód. Więc po południu słońce napiernicza grubo. Ale w mieszkaniu miałam "tylko" 27stopni. czemu u was tak gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi lepiej czemu wy sobie domów nie ocieplicie ? W lecie jest zimno w domu, a w zimie bardzo ciepło. Ewentualnie jak mieszkacie w blokach to klimatyzacja i tyle. A co do przeciągów to ja akurat robię je codziennie, mam chłodno w domu bo dom ocieplony, ale lubię trochę słońca i świeżego powietrza w środku. Moje dziecko ma 10 miesięcy i śpi przy otwartym oknie, chociaż w środku nocy jest trochę zimniej, w środku dnia natomiast są same przeciągi w domu, aż wieje jak się przechodzi z jednego pokoju do drugiego, ale cóż :) ja byłam tak wychowywana i bardzo mało chorowałam, dlatego tak samo wychowuje moje dziecko i jeszcze ani razu chora nie była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddasze, piekne 100 m mieszkanie, dach przykryty papą. W takie upaly jak dziś tem w srodku 39 lub 40 stopni!!!!!!! Wymieklam i się wyprowadzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna na pd zach i dochodzi do 40'C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam nadzieje ,ze NIE przykrywasz dzieci kołdrami ,kocami itd. w taki ukrop Dzieci spocone,gorąco im a zapewne jeszcze pierzyna opatulacie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powietrze "stoi" a ty masz przeciagi? Ja mimo otwartych okien nie mam nawet śladu przeciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:23 Wez ty sie odpier...... od tego przykrywania. Nikt slowa nie napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka spi tylko pod poszewka i tak cala mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam a na pietrze jest sauna , nie mozemy spac na gorze w swoich pokojach , otwarcie okien nic nie daje , obecnie spimy na dole w salonie na materacach bo tak najchlodniej i slonce nie napierdziela od 4 rano , zaluzje nic nie daja Kolega w pracy mi powiedzial ze to moze byc przez dach , tak sie strasznie gora nagrzewa , nie wiem bo ja tego domu nie budowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiec po co jej ta poszewka jak dziecko cale mokre od gorąca? czapeczusie jeszcze jej naloz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robie przeciagow w domu bo mnie odrazu przewiewa i chodze skrecona a pozatym rzy dziecku przeciagow bym sie bala robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez mozna w czasie wietrzenia na przestrzal dziecko w kaciku polozyc,nie bedzie lezec w przeciagu. teraz na dworze jest ok 23 stopnie, wiec jak sie dobrze pzrewietrzy to temperatura w domu do tylu spadnie. Mozna dziecku zastosowac zimne oklady ( sobie tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 27. Zadnego przeciagu a wszedzie pootwierane. Chociaz pzyjemne powietrze nawet wpada,wczoraj to byl koszmar. Moj syn 1,5 roku,spi w podkoszulku na ramiaczkach i pampersie,odkryty.wsamej pieluszce sumienia nie mialam go polozyc bo sama sie przykrywam,mimo,ze goraco,odkryta nie potrafie,a on z wielkich zmarzlakow,jednak nie narzekal ze mu zbyt zimno. Nieupocony,jednak stopy i rece cieple. Wiec chyba akurat. Kark tez cieply. Nie spocony,nie zimny. Nie prawda,ze temperature da sie tak obnizyc. U moich rodzicow,gdzie teraz kilka dni jestesmy,nawet jak sie oziebi o 10-15 stopni to mimo wietrzenia itp.bedzie tak samo cieplo w domu przez jakies 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam klimatyzator i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu corka nie lubhi spac odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przy takich temperaturach warto pomysleć o jakichś wiatrakach, czy chociażby takim rozwiązaniu - http://reinar.pl ? Zawsze to coś niecoś pomoże. U mnie klimatyzacja jest w biurze i działa rewelacyjnie, az nie chce się z pracy wychodzić na ten zaduch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wypożyczyliśmy klimatyzator:) 350 zł za 2 tygodnie. Rewelacja, w nocy mamy 21-22 stopnie. W dzień 24-26 . A na dworze 34. Mamy 10 miesięczną corkę i poprostu byla masakra ze spaniem-teraz jak ręką odjął. Dlaczego nie kupicie takiego urządzenia? Albo normalna klima typu mutli split...My sie wyprowadzamy w przyszłym roku i w domu na bank robimy klime. Nie opłacało sie teraz w mieszkaniu kupowac wiec wypozyczylismy. Koszt klimatyzatora TO 1500zł. Koszt klimy multi split 3000-5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się znajomi przypomnieli co przy plus 35 nie otwierają okien bo im się dziecko zaziębi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie, jak temperatury przekraczają 30 to juz jest tragedia, raczej nie jestem ciepłolubna, dlatego u mnie klima to obowiązkowe wyposazenie, zakladalam niedawno od http://www.firmaszalek.pl/ i smiga swietnie, przyjemnie sie siedzie w domu w takim lekkim chlodziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo... nie przezylabym lata bez klimy. Mam ją w pracy, w samochodzie, w domu, która kupowalam w http://ekowent-wentylacja.com.pl/ - maja dobrą oferte, zajrzyjcie na stronke jak ktos planuje tez zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My postawiliśmy na klimatyzację! Tylko przy tej inwestycji warto mieć świadomość, że nie trzeba jej używać przez cały czas. Dlatego ja w domu włączam klimatyzację wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Na dodatek fachowcy z www.klimasystem.info.pl/firma doradzili mi zakup bardzo ekonomicznego klimatyzatora. To był strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klima, klima i jeszcze raz klima! Ja poczatkowo nie chcialam sie zgodzic na to, ale koleżance zakladali z http://www.elzetklima.pl/ i bardzo zachwalała, wiec i my z męzem sie zdecydowalismy rowniez. Najlepsza decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×